[ELFOGADVA] Laura Pellegrini jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HuliPlayz19

Újonc
2024. 05. 11.
5
9
V4 karakter
Emily_Rivera
LV karakter
Laura_Pellegrini
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Laura Pellegrini

Születési helye, ideje:

02.03.2002, Las Venturas

Édesanyja leánykori neve:

Katie Stone

Jelenlegi lakcíme:

Redsands West 32.

Hány éve él a városban?

Születésem óta, 22 éve.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Már kicsiként megszerettem az autók bütykölését, karbantartását. Édesapám mindig a kocsiját szerelgette, párszor oda is hívott, hogy segítsek neki egy két dologban. Megszerette volna tanítani nekem, hogyan kell jól és precízen rendbehozni egy autót. Egyre inkább érdeklődtem a dolog iránt. Később úgy építettem, szereltem a kocsikat, mintha legóznék! Sajnálatos módon édesapám elhunyt. Akkor megfogadtam, hogy mikor nagy leszek folytatom amit elkezdett és autószerelőként szeretnék dolgozni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Úgy gondolom, elég sok tapasztalatot szereztem kiskoromban, mikor édesapámnak segítettem. Neki hála megszerettem az autókat és azoknak a javítását, karbantartását.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Még nem dolgoztam szerelőként.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Hosszútávú terveim vannak a cégüknél, szeretném bevetni az eddigi ismertségeimet az autók iránt. Illetve szívesen megismerném az ott dolgozókat és baráti kapcsolatokat kialakítani velük.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Minél tovább szeretnék maguknál dolgozni. Előreláthatólag 3-4 hónap, vagy akár több.

Előző munkahelye(i):

-

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

-

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

image.png










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Laura Pellegrini






Redline Auto Service 2023
Est.2017.





Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:



71.794 perc



Eddigi frakcióid:



Las Venturas Medical Service



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



Felmondás.



Jelenlegi frakciód:



-



Mióta RP-zel?



3-4 éve.



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Ki szeretném próbálni a szervernek ezen szakaszát is. Úgy gondolom, hogy sok IC, akár OOC barátokat is tudok megismerni ezáltal. Érdekesnek tartom a szerelői munkát és mindig is szerettem volna kipróbálni.



Miért pont téged válasszunk?



Viszonylag barátságos és tisztelettudó vagyok. Ugyanakkor szeretek csapatban dolgozni és új dolgokat kipróbálni. Naponta több órát is tudnék a szerverre szánni. Ez idő alatt természetesen bent lennék a telepen és a vevők vágyait legjobb tudásom szerint elégíteném ki.



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál-e már szerelő?



Még nem voltam.



Mennyi idős vagy?



16 éves.



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



3 éve.



Használsz-e TS3-at?



Igen.



Használsz Facebook fiókot?



Igen.



Használsz Discordot?



Igen.



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



Hétköznaponként 4-5 órát, hétvégente bármennyit.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Délután.



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Daninak hívnak, 16 éves vagyok és jelenleg Németországban élek. A szabadidőm nagyrészét a gép előtt töltöm, akkor is SeeMTA-zok. Ugyanakkor nem csak a gép előtt szoktam ülni, egyszer-egyszer kimegyek haverokkal focizni, mikor jó az idő. Edzeni is járok, lassan fél éve. Tisztelettudó és barátságos személyiségem van, mindazonáltal a humorom is a helyén van.






Redline Auto Service 2023
Est.2017.

 
Utoljára szerkesztve:

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
476
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.05.27. 17:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.