[Elfogadva] Lares Powell jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

weeecrazy91

Újonc
2020. 10. 22.
8
10
LV karakter
Lares Powell
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Lares Powell >

Születési helye, ideje:
< Manchester , Anglia >

Édesanyja lánykori neve:
< Ela Strawy >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas , Redsands West Motel >

Hány éve él a városban?:
< Jelenleg ez lesz a 4. éve a városban,mióta ide költöztem,elhagyva a családomat.Erre a döntésre azért jutottam,mert sürgősen kellett a pénz és muszáj volt Las Venturasba költöznöm és itt egy fényezőműhelyet nyitnom.Az elején nem nagyon vált be a fényezőműhely de egy idő után mindig többen és többen jöttek a műhelyembe.Miután megszedtem magam némi pénzel egyből a családomra gondoltam és már hívtam is őket,hogy jöhetnek hozzám Las Venturasba.Ez nem valósult meg mivel a menyasszonyom megcsalt.Most pedig szinglin élek a városban és továbbra is keresem a pénzem. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék maguknál dolgozni,mert már van egy kis tapsztalatom a vontatás terén,viszont a szerelés részén nincs.Szeretek csapatmunkában dolgozni és szeretnék egy összetartó,barátságos munkahelyen dolgozni,ahol mindenki megbecsüli a másik félt és szeretettel,becsülettel végzik a munkájukat. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért érzem magam alkalmasnak a munkára,mert egy becsületes és barátságos ember vagyok aki szeret osztozkodni és csapatmunkába dolgozni.Bármit elvégez és tökéletes munkát adok ki a kezemből. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Szerelőként sajnos még nem dolgoztam,de vontatós már voltam.Egy kettő beletanulok a szerelésbe is. >

Előző munkahelye(i):
< Silver Cars fényezőműhely. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezek. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Lares Powell >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 23.217 perc. >

Eddigi frakcióid:
< Renzo Co. Vontatós frakció. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< 4-5 éve RP-zek körülbelül. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért szeretnék szerelő lenni nálatok,mert egy kedves és barátságos csoporthoz tartozni.Egyértelműen a jó fizetés végett is szeretnék itt lenni és persze engem mindig is húzott a szerelő élet,de még egyszer sem próbáltam ki. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért szeretném,ha engem választanátok,mert szerintem megfelelek az elvárásoknak és egy becsületes ember vagyok,és persze mindig törekedek arra,hogy nektek,mint leadereknek és ,mint kollégáimnak megfeleljek. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/DgFzFjS >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/DgFzFjS >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/DgFzFjS >

Voltál-e már szerelő?:
< Szerelő még nem voltam,de vontatós már igen. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Körülbelül 4-5 éve játszot itt. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen,igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen,igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Akár 7-8 órákat is tudnák rá fordítani,de ezt egyeztettem már Konnal discordon,hogy miként működne ez nálam.Éjfél után is tudnék hétvégente fent lenni és szerelni/vontatni. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Hétvégente mindkét időben tudnék és este,hajnalban is.>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok.Barninak hívnak,Szlovákiában lakom egy kis településen.Perfekt szinten beszélem a Magyar nyelvet,ne tévesszen meg,hogy hol lakom.Szeretek a számítógép előtt egy kicsit a kikapcsolódni és élvezni a játékot.Szeretek pingpongozni,és csocsózni.Speditőr szakmában szeretnék elhelyezkedni ,jelenleg ezt tanulom.Egy barátságos ember vagyok,aki mindig megérti a másik ember szemszögét is.Szeretek segíteni a barátaimnak és bárkninek,akin látom,hogy rászorul.>
 
  • Tetszik
Reactions: Riveraa

Riveraa

Újonc
Támogató
2021. 08. 01.
71
81
LV karakter
Matthew Rivera
Szia, elolvastam a lapod és igazából tökre fasza lett. Szépen kerek mondatokban fogalmaztál és tartalmas szöveget írtál mindenhova. Az OOC bemutatkozásnál kár hogy nem tudtunk meg rólad annyi mindent de szerintem a komolyságod és az őszinteséged kiegyenlíti ezt a pontot. TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: secretgabor

weeecrazy91

Újonc
2020. 10. 22.
8
10
LV karakter
Lares Powell
Szia, elolvastam a lapod és igazából tökre fasza lett. Szépen kerek mondatokban fogalmaztál és tartalmas szöveget írtál mindenhova. Az OOC bemutatkozásnál kár hogy nem tudtunk meg rólad annyi mindent de szerintem a komolyságod és az őszinteséged kiegyenlíti ezt a pontot. TÁMOGATOM!
Nagyon szépen köszönöm az őszinteséged.Remélem a lapom elneyeri a tetszésüket és bekerülhetek eme csodálatos,környezetbarát szerelő társaságba.
 

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
szia, jó lett a lapod, ügyesen megfogalmaztad, nagyon aktív tudnál lenni, örömmel látnálak a frakcióba
 
  • Imádom
Reactions: weeecrazy91

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 215
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.04.13. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Korrekt lapot írtál.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: secretgabor
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.