[ELFOGADVA] Kyle S Stevenson Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stylush

Újonc
2020. 04. 08.
2
0
LV karakter
Earl S Stevenson
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
Kyle Sean Stevenson
Születési hely, idő:
Los Santos, 1996.03.25.
Telefonszám:
387/61148898
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Előző munkahelye:
Tanuló
Betöltött pozíció:
Diák
Mettől-meddig dolgozott ott:
2014-2020
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
---
Milyen végzettséggel rendelkezik?
Felnőtt intenzív szakápoló

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
Balázs.
Életkorod:
20
Mesélj magadról pár mondatban:
Végzős diák vagyok, repülőgép szerelőnek fogok tanulni. Készülök az érettségire és edzés mellett MTA-val töltöm ezt az elég unalmas időszakot. Ha tehetem inkább eljárok itthonról haverokkal, mivel budapesti lakos vagyok így elég sűrűn előfordul. Játék közben szeretek beszélgetni, hülyülni, elvégre ez egy játék lényege. 5 éve RPzek és nagyon szeretek, sose a pénz , illetve vagyoni dolgok miatt játszok, hanem a kiélezett izgalmas RP szituációkért.
Mióta játszol az SGS szerverein?
Kb. 2 éve, de volt nem egy kisebb-nagyobb kihagyás.
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
1614perc https://imgur.com/a/sExHjs4
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
--- https://imgur.com/a/NVNZ0GZ
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
--- https://imgur.com/a/rueP2Ak
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
Nézegettem videókat, hogyan is működik itt a mentős frakció és úgy láttam sok benne az RP lehetőség ez a legfőbb motivációm, mellette meg szeretnék megismerkedni "új" emberekkel illetve társaságokkal játékon belül, tehát kialakítani egy kört. Mellette szeretném magam kipróbálni egy számomra új frakcióba, amit remélem sikerrel tudok majd venni. Illetve remélem az itt dolgozó többi embertől tanulhatok új dolgokat. Nem szeretek belefásult RP-t játszani és megrögzött dolgokat csinálni, ezért találom ezt a frakciót megfelelőnek az "igényeim"-nek.
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
SGS szerveren még nem.
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
Egy 20-as éveiben járó amerikai kopasz, szakállas erőteljes férfi. aki frissen végzett, bizonyítási vággyal feltüzelt karaktert, akitől a humor sem áll messze. Fogékony a tanulásra, tehát hallgat a feletteseire és a lehetőségeket megragadja. Hosszú felívelő pályafutást szeretne kialakítani, bár kitartása néha megtör, de nem adja fel az álmait. Kollégáival és leendő betegeivel tiszteletteljes bánásmóddal viselkedne. Mindezek mellett egy megértő és segítőkész karakter, de viszonylag lobbanékony. Maximalista karakter, aki a legjobbat szeretné kihozni magából és a környezetében dolgozókkal. Összegezve, egy stabil pont szeretne lenni az LVMS-ben akire bármikor, bárki, bárhol számíthat.

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
Kiérkezés után, beteget megvizsgálom és stabil helyzetbe helyezem. A törött részt sínbe teszem és megfelelően rögzítem. Kórházba szállítás után röntgenképet készítek, utána gipszelek, szükség esetén a csontot helyrerakom.
Vérzés típusok?
Hajszáleres, vénás, artériás
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
Két csoport van: kábítóhatású, nem kábítóhatású. Kábítóhatású például: Morfium (az egyik legerősebb) Nem kábítóhatású: Asprin, algoflex
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
Az orvos főként a kórházban tartózkodik, ő hajtja végre a műtéteket, ő tud receptet felírni, mentős pedig aki a helyszínre megy és ott látja el a sérültet, illetve aki be is viszi a kórházba és átadja.
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
EKG-monitor: Nyomon követi a beteg életjeleit. Defibrillátor: Összeomló beteg újraélesztésére használják. Oxigénellátó egységek: egyik legfontosabb berendezés a mentőautóban, mert ezt használják a légzési nehézségekkel küzdő betegeknél, vagy egy összeomlott páciens újjáélesztésére.
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
Körülbelül 5 éve RP-zek igaz nagyja SA:MP-os volt de megfordultam pár mentős frakcióba, szeretek RPzni és keresem is az RP lehetőségeket ezért nem érzem azt, hogy problémát okozna egy új fajta kihívás. Szerintem rendelkezek a megfelelő mennyiségű tapasztalattal, illetve "tudással", hogy eltudjam végezni a frakcióhoz tartozó feladatokat!
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
30-40fps, mióta event van sajnos van, hogy néha-néha lejjebb megy 25 körülire.
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
Elfogadom.
 
Utoljára szerkesztve:
E

Engaming

Szia. Szerintem a lapodra egy erős bővítés ráférne, mert nagyon minimalista lett.. az ucp rendjén van meg úgy az a 2 év játékkal töltött idő is és ez remélem az rp-den is látszik majd, de ez ide még elég kevés.. Nem tudlak támogatni jelenleg..
 

Stylush

Újonc
2020. 04. 08.
2
0
LV karakter
Earl S Stevenson
Tanácsodat megfogadom! Kicsit bővítgettem, ahol úgy láttam, hogy tényleg kevés! :D
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
Javítottad a lapot(mondjuk rá is fért) de akkor is kevés a perc. IC rész még mindig rövid. Összesítve nem rossz. Egy próbát megér.
Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Azure és SutiLV

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Kyle Sean Stevenson ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel minket 04.19.-én 13.00-kor TS-en(LVMS váró).

Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Azure
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.