[Elfogadva] Knox Patel jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wxier

Újonc
2022. 04. 21.
62
118
17
Pápa
V4 karakter
etienne.dimont
LV karakter
feo.celio
V2 karakter
-
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Knox Patel >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas helyi Kórház, 1995, július, 25. >

Édesanyja lánykori neve:
< Mya Watson >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Strawberry Ave. 25. >

Hány éve él a városban?:
< 2 éve tartózkodom a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Pályakezdőként Önöknél szerentém kipróbálni magamat, továbbá azért is, hogy lássam hogyan is tudnék elhelyezkedni ebben a szakmában. Az utóbbi időben úgy érzem megfelelő oktatást kaptam mint gyakorlatban, mint elméletben az autószerelői szakma rejtelmeiről. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< A fent említett képesítésem nagyban befolyásolja az okát, annak hogy egy jelentkezést adok be magukhoz. Alkalmasnak azért érzem magam, mert a csapatmunkát teljes mértékben preferálom, úgy látom a csapatmunka elengedhetetlen ahhoz, hogy megfelelően összetartson egy adott csapat, és én úgy tartom, hogy megfelelően be tudnám tölteni ezeket a tényezőket. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Pályakezdő vagyok, rendes munkai körülmények között még nem dolgoztam, gyakorlati oktatásban azonban részesültem. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Post Office. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Knox Patel >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 2264 játszott perccel rendelkezem, eddig a másik SGS szerveren játszottam, nevén nevezve pontosabban a SeeMTA V3-on, ott 42.534 perccel rendelkezem. >

Eddigi frakcióid:
< Las Venturason még nem voltam frakcióban, V3-on voltam Rendőrségben, BMS-ben, NAV-ban, és Opsezna-Veza-ban. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Jó pár éve RP-zek, kezdetben még SAMP RPG jellegű szervereken játszottam, legtöbbször angol, és amerikai szervereken. LV-re 2021-12-20-án regisztráltam. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Itt is a V3-at tudom felhozni, mint példa. Ott voltam szerelő és mivel el szeretnénk/szeretnék kezdeni Las Venturas-on is játszani, ezért gondoltam, hogy megpróbálok beadni egy jelentkezést, hátha. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Véleményem szerint érett gondolkodásmóddal rendelkezem, mindenkivel általában megtalálom a közös hangsúlyt. Nem utolsó sorban lehet rám számítani. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Egy darab adminjail-em volt, őszintén már fogalmam sincs hogy miért kaptam. >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem voltam bannolva a szerverről. >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem volt még névváltásom sem. >

Voltál-e már szerelő?:
< Ahogy említettem V3-on voltam szerelő, itt még sajnos nem. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 16 éves vagyok, júliusban fogom betölteni a 17. életévemet. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021-12-20 18:27:03, ebben az időpontban regisztráltam a szerverre, azóta nagyobb kihagyásokkal játszok, most próbálok belerázódni. >

Használsz-e TS3-at?:
< Napi szinten használom. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Néha napján használom csak. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 órát fixen, hétvégenként több is beleférhet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Suli, és egyéb dolgok miatt mindenképpen délután, vagy este. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mindegyiket tudom teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< 16 éves vagyok, Pápán élek és az előző évben kezdtem el a gimnáziumot, egy kéttannyelvű tagozatra jelentkeztem, amihez egy nyelvi előkészítő év is jár, így tavaly nem kellett sokat bajlódnom a sulis tantárgyakkal. Szeretek számítógépezni, a haverokkal találkozni iskola után, konditerembe is szoktam járni. A sportokat is szeretem, főleg a focit, kisgyerek korom óta focizok hobbi szinten, valamint követem is a futballt rendszeresen. Egyik legtöbb időt felemésztő elfoglaltságom a videójátékozás, nagyon szeretek szórakozni a játékokon spanokkal együtt, vagy csak egyedül. Viszont szeretem, ha társaság van körülöttem és nem egyedül vagyok. Az iskolában jól kijövök mindenkivel, sok új barátot szereztem az új sulimban, a tanárok is normálisak. Egyik nagy álmom, hogy egyszer majd külföldön tanulhassak, vagy csak egy hónapot tölthetnék olyan környezetben, ahol körülöttem mindenki az angol nyelven beszélő kulturát követi, és angolul beszélnek. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: wxier
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.