[Elfogadva] Khalid Aariz jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Attijja

Újonc
2021. 02. 13.
3
0
LV karakter
Khalid Aariz
V2 karakter
Vito Di Canio
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Khalid Aariz >

Születési helye, ideje:
< San Fierro, 2000.08.05 >

Édesanyja lánykori neve:
< Aaeesha Yashin >

Jelenlegi lakcíme:
< Blueberry >

Hány éve él a városban?:
< 21 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nagyon régóta foglalkozok szereléssel, önként magamnak szerelem autóimat. Úgy érzem megtaláltam számomra azt a munkalehetőséget amire kiskorom óta vágyok. Szeretnék egy összetartó, családias szerelő csapat tagja lenni, ahol tudok más embereknek segíteni autók iránti érzett szakmai érzékemmel. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mint előbb kifejtettem, már kiskorom óta kijárkálok bácsikámmal aki egy híres autószerelő volt. Úgy érzem tudtam tőle annyit tanulni, hogy bebizonyítsam megtudom állni a helyem a nagyvilágba. Nagyon fegyelmezett, hatalmas elhivatottsággal állok az gépjárművekhez. Imádok más emberekkel együtt dolgozni, és új kapcsolatokat kiépíteni munkatársaimmal. Ha én megszeretek valamit, nem tudom elengedni, szeretnék én is akkora szerelő lenni mint bácsikám. Készen állok új kihívásokra, és hatalmas erőfeszítéssel látok neki a jövőmnek. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem még soha nem dolgoztam szerelőként, bácsikám-tól tanultam mindent. De úgy érzem hogy simán betudok illeszkedni a csapatba és készen állok új szerelőktől tanulni. >

Előző munkahelye(i):
< Fémdetektorozással foglalkoztam abból finanszíroztam az autóimba a tuningokat, és az autóim szerelését. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, persze. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Khalid Aariz >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 1038 >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még frakcióm. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve folyamatoson kisebb-nagyobb kihagyásokkal rpzem. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy legális frakcióhoz tartozni, ahol tudom szélesíteni az rp tudásaim. Barátaim ajánlatták nekem a Redline-t és nagyon szimpatikusnak tűnik nekem a csapat. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Először is, nagyon aktívan játékos vagyok. Nagyon nyílt ember vagyok akárkivel megtalálom a közös hangot. Régóta gyakorlom az rp-t és megtudom állni a helyem számos szituációban. Segítőkész, barátságos srác vagyok aki szeret csapatban dolgozni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam még SEEMTA-n. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 évet töltöttem. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 6 hónapja, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. De most már maradok itt mert nagyon leköt az LV-n lévő rp. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Változó, van amikor sokkal több. 3-4 órát hétköznap, hétvégén sokkal többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség: Hétköznap és hétvégén 13:00 órától már szolgálatba vagy. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok kedves olvasók, kedves Redline csapattagok. Atti-nak hívnak Középiskolába járok. Szolnokon élek és rengeteg időt töltök rpzéssel a barátaimmal. A hobbim a motorozás már kiskorom óta csinálom. Aktívan küzdősportolok már kiskorom óta érdekel a Box és a Crossmotorozás. Nagyon nyílt társasági ember vagyok, akárkivel elszórakozok és megtalálom a közös hangot. Régóta rpzek kb 3-4 éve egy barátom vett rá az MTA-ra és azóta nagyon sokszor közös programmá vált esti Discord beszélgetések közben. >
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 028
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nem lett rossz lap, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond. Sok sikert. ;)
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Kevés a perceid száma, de a lapoddal látszik foglalkoztál.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.