[Elfogadva] Kate Fleav jelentkezése a Las Venturas Taxitársasághoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

skippy

Újonc
2019. 04. 30.
10
0
V4 karakter
-
LV karakter
Kate Fleav
V2 karakter
-

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Máténak hívnak.
Hány éves vagy?
17 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
3514
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
A szerveren még nem voltam, de más szervereken már igen.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Van egy egész jó Mercedes e420-as kocsim, meg a barátaimra akikkel a szerveren találkoztam.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Napi 3-4 esetleg a nyárra való tekintettel többet is.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezem egyaránt mindkettővel.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Többnek nem tartanám magam a többi jelenkezőnél, viszont egész jól bánok az emberekkel mint IC, és OOC egyaránt ami azért nyilván számíthat egy hasonló frakcióban mint a taxitársaság.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Máténak hívnak, 17 éves vagyok. Budapesten élek a szüleimmel. A suli mellett dolgozom, ami nem lenne probléma, ha felvételt nyernék a frakcióba. Van egy pár hobbim amit szívesen űzök. Ilyenek a különféle sportok. Leginkább a barátaimmal szoktam együtt sportolni ezért is a tömegsportok vonzanak, vagy a csapatsportok mint például a kosárlabda, vagy foci. A gimnáziumot 3 éve kezdtem, és szeptemberben kezdem a 11. osztályt. Ez annak köszönhető, mert 0.-os voltam aminek köszönhetően sokat fejlődött a nyelvtudásom, szóval szerintem megérte azt az egy évet. Nagyon megszerettem a szervert, és ezért döntöttem a frakcióba való csatlakozás mellett, és a taxi volt számomra a legszimpatikusabb.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Kate Fleav
Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas, 1993.04.12
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Ashley Price
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen, minden iratom érvényes.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Régóta keresek állást, és szerintem tökéletesen beilleszkednék a taxitársaság csapatába, és a megfelelő vezetési képességekkel is rendelkezem.
Miért pont önt vegyük fel?

Véleményem szerint én megfelelő lennék a kínált pozícióra, melyet tökéletesen is végeznék el. Megfelelő képességekkel rendelkezem, és nagyon emberközpontú vagyok mely előnyömre válhat a jelentkezésem során.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szerintem nagyon fontos a csapatmunka főleg egy ilyen taxitársaságnál, hogy minden gördülékenyen működhessen.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen igen, teljes mértékben elfogadom.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Igen, természetesen elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt Igazgató! Ezúton szeretnék jelentkezni a Taxitársaság által meghirdetett sofőr pozícióra. Úgy gondolom, hogy az elmúlt évek során betöltött munkaköreimben szerzett széleskörű tapasztalatom és tudásom a pályázati felhívásukban leírt elvárásoknak megfelelő. Legutóbbi munkahelyemen, a Californian Taxi Company-ben sofőr pozícióban dolgoztam, de elérkezettnek látom az időt, hogy új lakhelyemen is kipróbáljam magam, hasonló munkakörben. Szeretek egyedül dolgozni, de csoportos munkában is jól megállom a helyem. Erősségeim a precíz és pontos munkavégzés. Remélem, lehetőséget kapok a személyes találkozásra Önökkel. Várom visszajelzésüket! Las Venturas, 2020. június 26. Kate Fleav
Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Aláírás: Kate Fleav

Kelt.: 2020. 06. 26.
 
Utoljára szerkesztve:

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Elolvastam a jelentkezési lapodat, nos Jailek és banok nincsenek, de a játszott perced sem valami sok. Viszont a lapod többi része elég korrekt lett. Nem tudom, hogy ezelőtt játszottál-e már más RP szerveren, hogy van-e valami tapasztalatod ezen a téren. De azt tanácsolom, hogy ezt próbáld meg később, mikor már több játszott perced lesz, mert nem lesz ez rossz, csak idő kell neki.
 
  • Szomorú
Reactions: skippy

szabooka

Pötyögtető
2019. 01. 11.
408
658
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
otis.tucker
Heló.
Elolvastam a lapodat.
A játszott perceid valóban kevés, viszont a lap szerintem nagyon jó lett.
Én támogatlak, sok sikert!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Pari és skippy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 06. 30. 17:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap. Meghallgatásra készülj.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Felvételt nyert!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.