[ELFOGADVA] Justin Lockwood - Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DiasBoss

Újonc
2023. 03. 18.
49
37
V4 karakter
Royne Kroly
LV karakter
Justin Lockwood
V2 karakter
Justin Lockwood
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Justin Lockwood
Születési hely, idő: VBlue Berry, 1982.03.23
Telefonszám: +38-76-240-2654
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Service

Távozás oka: Nem voltam aktív!
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Szeretnék egy igéretes fix munka helyen dolgozni, barátokat szerezni, bizonyítani a kocsik iránti tudásomat, és segíteni másokon ahogy rendbe rakom nekik a kocsikat! Elég magas szakmai ismeretségem és tudásom van ezekbe és jól megállom egy ilyen helyen a helyemet, és kiváló munka erő vagyok és én magam is rajongok és imádom az autókat, és szeretem őket szerelni, bügykölni, építeni, és ki hozni belőlük a maxot, meg persze ha bajuk esik minél hamarabb megjavítani, és ez a hely megfelelő lenne számomra hogy itt kimutassam az idáig megtanult dolgokat.​
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Komoly tapasztalatom van az adott területen, és kiemelkedő eredményeket értem el korábbi projektek során, ami garancia a hatékony és magas színvonalú munkavégzésre.Az adott terület iránti szenvedélyem és elkötelezettségem garantálja, hogy minden projektbe szívvel-lélekkel bele fogok fektetni magam, és a legjobb eredményt fogom elérni.
Önéletrajz (6-8 mondat):
A Nevem Justin Lockwood! Blue Berryben születtem 1982.03.23-án. Gyerekként is szerettem a kocsikat. Édes apám autó szerelő volt és mindig segítettem neki kisebb dolgokban. Megfogadtam, hogy egyszer én is autószerelő leszek.Mikor végre el kezdtem a közép iskolát nagyon örültem neki, hogy végre azt tanulom amit mindig is akartam (Autószerelő) . Ezután minden időmet a tanulásra áldoztam, hogy olyan jó szerelő lehessek mint apám. Miután elvégeztem az iskolát egyből a szak területen akartam dolgozni viszont nem volt más csak a fényező.
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Dominik, 17 éves, 24926
Játszott perceid: 71.709
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): 18:00 - 21:00ig

Hétköznap (12:00-15:00 között): Ilyenkor még nem szoktam otthon lenni de ha otthon vagyok akkor 13:00 - 15:00- ig

Hétvégén (10:00-14:00 között): 10:00-14:00

Hétvégén (14:00-22:00 között): 14:00-22:00
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Service

Távozás oka: Nem voltam aktív.
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen

Működőképes mikrofon: Igen
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Tiszteletem! Az én nevem Dominik, és jelenleg egy diák vagyok, bár nem nagyon szeretek tanulni. Az iskolában végigjárom a kötelező órákat, de nem mindig találom érdekesnek a tananyagot. Inkább a gyakorlatias dolgok érdekelnek, mint például a gyakorlat vagy a sport. Szeretek aktív lenni, és kipróbálni új dolgokat. Kedvelem a sportot, például a box edzéseket vagy a kosárlabdát, és szívesen járok edzésekre. A szabadidőmben inkább a barátaimmal töltöm az időt, vagy játszom a gépen. Tudom, hogy az iskolai tanulás fontos, és igyekszem a lehető legjobban teljesíteni, de néha nehéz motivációt találnom. Az én erősségeim inkább a gyakorlatias dolgokban rejlenek, és szeretnék olyan területen kibontakozni, ahol ezeket kihasználhatom.

Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen
 
  • Tetszik
Reactions: pobi

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.05.25 20:00 - 21:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!

Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
  • Imádom
Reactions: DiasBoss
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.