[Elfogadva] Juan Hurley

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

itay

Írnok deák
2020. 07. 07.
602
703
V4 karakter
victor_faure

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Hurley
Középső név: -
Keresztnév: Juan
Születési hely és idő: Sacramento, 07/21/1994
Anyja leánykori neve: Emma Lackwood

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761112482
E-mail cím: juanhur@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mindig is szerettem volna kipróbálni magam taxi sofőrként, hogy mégis milyen amikor másokat fuvarozol egész nap és ezzel keresed a kenyered. Sokszor szerettem volna már jelentkezni, de sajnos akkor még nem volt meg a kellő önbizalmam, illetve szeretnék egy barátias, befogadó csapat,munkahely tagja lenni ahol a vezetés kapja az egyik legnagyobb figyelmet.


Miért pont önt vegyük fel?
Az autókhoz való kötődésem miatt, imádok autót vezetni, nézegetni őket, és persze kicsikét a lakatoláshoz is értek mivel édesapám lakatos volt így eltanultam tőle pár dolgot. Ez a rajongás már eléggé kis koromban kialakult, nagyjából 12 éves koromban, és amint lehetett letettem a jogsit. Hobbi szinten játszok labdarúgást és ezt


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka az alapja egy közösségnek mivel e nélkül nem lehet gördülékenyen, probléma mentesen dolgozni, főleg akkor elengedhetetlen ha erre egy egész cég, vállalat épül. A csapatmunkához nem elég egy ember, az összes ember szükséges hozzá hogy a csapatmunka teljes legyen. Szerintem ahol nincs meg a csapatmunka ott nem lehet sikeresen dolgozni, mindenképpen olyan emberek kellenek akik befogadóak és barátságosak.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Máté


Hány éves vagy?
Tizenöt

Hány játszott perced van?
Jelenleg 70721 játszott percet tudok a hátam mögött.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
SeeMTA LV szerverén még nem voltam semmilyen frakció tagja.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
ELsősorban a rengeteg ismerős,barát szerzésére és olyan kapcsolatok kialakítására amit a mai napig ápolok. Másodsorban pedig a 70.000 percre ami tükrözi hogy már szereztem tapasztalatot a szerveren.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Naponta 2-3 órát tudnék szánni a frakcióra, inkább mondok kevesebbet, mint többet, mivel ezt a 2-3 órát fixen tudnám tartani.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem mondanám magam sem jobbnak, sem rosszabbnak, nekem is megvannak az alapvető hibáim mint minden egyes játékosnak és jelentkezőnek, de ha okokat kellene mondani akkor leginkább hármat mondanék. A könnyű beilleszkedés, kapcsolatteremtés és a tapasztalat.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok Máténak hívnak tizenöt éves vagyok és jelenleg Nyíregyházán élek ahol nemrég végeztem el az Általános Iskola nyolcadik tagozatát és természetesen jövőre gimnáziumba fogok járni ahol új kihívások elé fogok nézni. Családommal szerencsére kiváló viszonyba vagyok és mindent megtudunk beszélni és sok mindenben állnak mögöttem. A hobbim az a labdarúgás amit már kiskorom óta űzök és azóta is ugyan olyan lelkesedéssel játszom, mindenképpen szeretnék nagyobb koromban is a foci körül maradni.Amikor a focival foglalkozok akkor kitudok zárni minden külső tényezőt ami zavar és csak a labdára koncentrálok. Az MTA-val 2017-ben ismerkedtem meg, akkor még annyira nem vonzott így, nem nagyon játszottam vele, majd 2020 elején kezdtem el komolyabban játszani vele, és már egyből itt Las Venturason, mivel sokan hívtak hogy próbáljam ki és ezt a mai napig nem bánom hogy kipróbáltam mivel az elejétől megfogott és már lassan másfél éve vagyok aktív tagja SeeMTA LV szerverének. Jelenleg kicsivel több mint 70.000 játszott percet tudok a hátam mögött amire büszke is vagyok, mivel ez mutatja meg hogy már van tapasztalatom a szerverrel kapcsolatban és hogy nem csak egy átjáróházként tekintek a szerverre ahol eltöltök pár napot és tovább állok. Az rp mellett természetesen szeretek más játékokkal is játszani mint például LoL,Csgo,FIFA,Rocket League. Magamat mindig is egy társasági embernek tartottam mivel szeretek közösségben lenni mint a játékban, mint IRL, és egy csapat tagja lenni ami befogad teljesen. Nagyon sok barátot, ismerőst szerzetem itt a szerveren, vannak akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot és bármikor kikérhetem a véleményüket és sokszor támogatnak ami természetesen kölcsönös, ez az ami sokat jelent nekem a szerveren.




Aláírás: Juan Hurley

Kelt.: 2021.06.21
 
  • Tetszik
Reactions: Woffi

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 227
1 469
🇭🇺
V4 karakter
emil.higinz
LV karakter
colt.pugh
Szia, tetszik a lapod, illetve "ismerlek" már egy ideje. Sok sikert kívánok. Támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: itay

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 06. 27. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz a lap.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: itay és Woffi

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Szia!
Sajnos a közbejött családi és egyéb okok miatt a tagfelvételt áttesszük a hétfői nap 18:00-ra!
Amennyiben nem jó az időpont, kérlek vedd fel valamelyik leaderrel a kapcsolatot üzenet formájában!
Köszönjük a megértésed! :)
 
  • Tetszik
Reactions: itay
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.