[Elfogadva] Josh Hooren

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Somaatya

Barangoló
Támogató
2019. 04. 05.
79
59
V4 karakter
Josh Hooren
LV karakter
Josh Hooren
V2 karakter
Josh Hooren

Taxi-1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Hooren
Középső név: -
Keresztnév: Josh
Születési hely és idő: 1986.12.30
Anyja leánykori neve: Erica Mendes

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761111676
E-mail cím: josh.hooren@lsmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretném segíteni a társaság munkáját mivel ahogyan én látom kevés a sofőr. Szerintem alkalmas lennék a feladat betöltésére mivel 3 éve vezetek folyamatosan és jó a kommunikációs készségem.


Miért pont önt vegyük fel?
Szeretek egy rugalmas csapatban dolgozni, jól alkalmazkodom minden feladathoz, könnyen betanulok minden munkakörbe.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Mint említettem szeretek csapatban dolgozni mivel ki tudjuk segíteni egymást. Jobb egy nagy csapatban dolgozni mint amikor csak 1-2 ember próbálkozik egy nagyobb feladat megoldásával. Könnyebb tanúlni ha mindenki akinek van 1-2 fontos információja segíti a kezdők haladását.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Városi Soma


Hány éves vagy?
19

Hány játszott perced van?
https://i.imgur.com/ObjtMxX.png


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam a Redline Auto Service-ben


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Időhiány miatt(érettségi időszak) léptem ki a frakcióból


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
1 millió dollár, sok ismerőst/barátot szereztem


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 óra


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Sok időt tudok a szerverre fordítani, jól alkalmazkodom a csapathoz, könnyen tudok barátkozni

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Most fogok végezni a középiskolával így felszabdul egy csomó időm, jó a probléma megoldó képességem, szeretek a természetben lenni, nem mindíg csak a gép előtt lenni. Amennyiben valamilyen elfoglaltság végett nem tudnék lenni mindíg jelzem valamilyen formában. A frakciótagok és a vezetőség álltalában meg van velem elégedve. Szeretek csapatban dolozni, játszani. Mindíg vidám, jókedvű vagyok.




Aláírás: Városi Soma

Kelt.: 2022.05.09]
 

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!
Minden helyen, ahová kötelező képet csatolni, valamiért nem látszik semmi sem. Így elég nehéz bármit is megfogalmazni a lappal kapcsolatban, úgyhogy várok a képekig.

Na, szóval átolvastam így újra a lapot. Pár helyen van helyesírási hiba, de szerintem most attól eltekinthetünk, nem ezen fog múlni. A motivációs leveled nagyon összecsapottnak tűnik. Az UCP-d láttán először megijedtem, bár ahogy látom már jó régen tisztázva lettek a dolgok. Ha a motivációs levelet bővítenéd, és picit összefüggőbb lenne a szöveg, akkor talán hajlanék a támogatásra.

Egyelőre tartózkodom!​
 
Utoljára szerkesztve:

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.05.17. 18:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Kicsit tartalmilag kevésnek találtuk a bemutatkozást, viszont úgy döntöttünk, hogy egy lehetőséget adunk a TS meghallgatásra, kérlek élj vele.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.