[Elfogadva] Jordan Halse Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LiToNN1

Újonc
2023. 06. 19.
13
2
LV karakter
Jordan Halse
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jordan Halse>

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1993.09.01>

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Jackson>

Jelenlegi lakcíme:
< Jelenleg nem rendelkezem bejelentett lakcímmel>

Hány éve él a városban?:
< 15>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék önöknél dolgozni mivel már gyerekkorom óta kocsik között nőttem fel ezért az életem egyik legfontosabb részévé nötték ki magukat.Édes Apám is autószerelő ként dolgozott ebből fakadóan az évek során rengeteg dolog ragadt rám és ebből fakadóan ez a dolog egy hobbivá nőtte ki magát jelen pillanatban ezt szeretném egy stabil munkahelyé átalakítani. Ezért szeretnék én is apám nyomdokaiba lépni és szerelővé vállni.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Amint azt fentebb is említettem a kocsik/járművek kiskorom óta az életem része, és egyben a családom része volt.Ebből Fakadóan még édes apám tanított meg a szerelés csínjára és bínjára. illetve jelen pillanatban is Járművek bütykölésével foglalkozom prémium szinten. Ezért azt gondolom hogy három erős pontom van ami miatt hasznos tagja lehetnék a csapatnak
1. Tapsztalat
2. Kitartás
3. Tanulni akarás>


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Néhány évig egy kissebb városban igen, de most is hobbi szinten üzöm.>

Előző munkahelye(i):
< Las Venturras-i Árruszállító Cég, illetve Családi Farmok, és hobbi szintü szerelés.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem.>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Halse>

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 12 071 perc>

Eddigi frakcióid:
< Ezen a szerveren nem voltam még frakcióban.>

Jelenlegi frakciód:
< Nincs>

Mióta RP-zel?:
< Több éve már nagyjából 2015 óta ha jól emlékszem>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert IRL is szeretem a kocsikat, és több szerveren is voltam már szerelő frakcióban, mindig ez nyerte el tetszésemet.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Véleményem szerint, azért kellene engem választani, mivel több éves RP tapasztalatom van, többszőr is voltam már szerelő frakiban, illetve aktivitásom és kitartásom mindig magas szinteket ütötte.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 0,
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam bannolva

>

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< See MTA szerverein még nem, de más szervereken voltam már szerelő>

Mennyi idős vagy?:
< 20 éves vagyok>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< V4 megnyitása óta>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Naponta kb 3 és 5 órányi aktivitást tudok kitölteni a frakcióval munkámtól függően dől el mikor és mennyit.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Igazából változó mert szoktam, dél előtt illetve után is fentlenni a szerveren ahogy fent is említettem munkától függően>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Igazából legtöbbszőr mind2-t de ez megint munkától függően>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok. Istvánnak hívnak de legtöbben LiToNN-nak szoktak szollítani Gaming világán belül. 20 éves vagyok, Erdélyben élek. Szabadidőmben legtöbbszőr CS:GO-zni illetve MTA-zni szoktam. Az iskolát sikeresen elvégeztem. "Napjainkban" Kommentátorkodni szoktam. (Mint munka) Mint azt már mondtam több éves MTA "karrier" van mögöttem mialatt több MTA szervert is megjártam legtöbbszőr szerelő fraki volt a leghosszabb kitartás nállam. Kommunikatív. és kitartó személy vagyok aki mindig a végsőkig küzd céljaiért.>
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.07.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Valóban korrekt lap, sok sikert.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.