[Elfogadva]Jonny Josh

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 10. 16.
7
4
LV karakter
Jonny Josh

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Jonny
Középső név: -
Keresztnév: Josh
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center 1988.02.09
Anyja leánykori neve: Anna Josh

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612014586
E-mail cím: 2ggnicolszgg2@gmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mivel nagyon szeretek vezetni, és emberekkel beszélgetni, találkozni és ismerkedni egyben is, ez a pozíció lenne számomra az ideális jelenleg. Továbbá nagyon szeretek az embereken segíteni, de mivel sokat vezetek így azzal segítem a embereket hogy elfuvarozgatom őket.


Miért pont önt vegyük fel?
Gondolnám a vezetésben van annyi tapasztalatom a 16éves jogsimal, hogy alkalmas lennék a felvételhez, könnyen beilleszkedő típus vagyok,és beszéd dús.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nekem mindig azt tanították ha már többen vagytok ne szúrd hátba a másikat mer azal magamat is hátráltathatom. Első sorba csapatmunka egyik fő eleme hogy jól akarjuk végezni a munkánkat illetve ha kimagaslóan szeretnénk teljesíteni. Ha egyikünk bajbavan segitünk rajta ugyan úgy fordítva!


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
1.png
Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
2.png
3.png



[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Nicolas Szigeti


Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
15963


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
4.png
Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
5.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
6.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem még nem voltam!


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Arra vagyok büszke hogy hogy megteremtetem a alap töke penzt és nincsen az hogy csoroskodom meg máskitöl kell kérnem és ellértem azt hogy let egy 2darb szép kocsim!


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 3-5-6 óra, hétvégente akkar többet is.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Igazából nem vagyok különböző a többiektől viszont ahogy többieknél is ugy nálam is ugy érzem képes lennék a feladatra illetve aktív tudnék lenni és tudnám a csapatott támogatni! Rugalmas és percí tudok lenni és csapatmunkában is jól tudok munkálkodni!

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
A nevem Nicolas Szigeti, 17 éves vagyok. Összesen 5 éve RPzek közösség tagja kisebb/nagyobb kihagyásokkal. Slovákian lakom a magyar határon. Komáromba járok suliba, biciklivel. A jegyeim azok ingadozo atol füg mien kedvem van de ilyen atlag 1,2,3,4. Nagyon szeretem a sulis közösségünket meg a gyakorlatot főkép, amikor. Sokszor szoktam segíiteni kezdö embereknek és hibázóknak, jó célből, de mivel ez egy jó RP közösség, normális adminokkal vagyuk körbevéve. A sulinkat nagyon is szeretem, mert minőségi az oktatás zajlik általában :). Elektro technikusként tanulok. Engem mindig is érdekelt a rendőrség és egyéb rendvédelmis munka és gondolkoztam azon hogy a fö iskola utan elmegyek rendvédelmi akadémiara. Ha esetleg sikerülne, ez a életben nagyon boldog lennek a egész életemen átt keresztül. Ezek mellett nagyon is szeretek közlekedni akár tömegközlekedéssel vagy simán autóval. A vágyam az lenne, hogy valamikkor a eletben kamion céget alapíthasak valahol
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Kökény és Paki

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.10.23 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: A helyesírással voltak gondok, de adunk egy lehetőséget! Készülj a meghallgatásra!
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: Kökény és Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.