[ELFOGADVA] Jonathan Garnett

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Orsii

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
116
21
V4 karakter
Eliana De Ninno
LV karakter
Jonathan Garnett
V2 karakter
Joan De Ninno
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév: Garnett
Középső név: -
Keresztnév: Jonathan
Születési hely és idő: Las Venturas, 1999. 02. 28.
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Redsand East Motel, 243.
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
Diploma
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
Ross University Medical School

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért távozott előző munkahelyéről:
-

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved: Orsii
Életkorod: 20
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
2017 óta nagyjából.

Mesélj magadról:
Mint fönt már említve lett a nevem Orsii és 20. életévem töltöttem a napokban. A seemta szerverein még fiatalkoromban, 2017-ben regisztráltam fel, először SeeMTA V2-re, majd nagyjából 3 év folyamatos játék után áttértem az LV szerverére. Itt barátnőmmel igen aktívan töltöttük mindennapjainkat, azonban sok játszott perc eltelte után valahogy alábbhagyott a kedv és a lelkesedés, nem volt már akkora motiváció játszani, így egy kis ideig szüneteltettük a karriert. Ezalatt az idő alatt én egyébként nem hagytam fel teljesen az rp-vel, egy seemta-tól teljesen független szerveren játszottam, ott voltam MD-s és nagyon szerettem csinálni. Kisebb konfliktusok miatt sajnos azt a szervert otthagytam, vele együtt a frakciót is, viszont a szívem még mindig visszahúzott.
Mesélj a karakteredről:
A karakterem egy 24 éves, fiatal, élete első szakaszában járó férfi. A neve Jonathan Garnett. Már gyermekkora óta vonzódik az egészségügyhöz, édesanyját követve szinte egyértelmű életében az, hogy ilyen irányba tanul tovább, és később majd itt is helyezkedik el, mint munka. A karakter személyisége nagyon segítőkész és empatikus, az emberekkel való kommunikáció és az emberek segítése a lételeme. Szociális személyisége szinte megköveteli, hogy az emberekkel napi szinten jó viszonyt ápoljon, emellett lehetőségéhez mérten segítse is őket.
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
Ezelőtt a Jesse Car Service tagja voltam, még nem is tudom, nagyjából 1 éve. Itt emlékeim szerint sok időt eltöltöttünk, de mivel tényleg már régen volt így pontosat nem tudok mondani. A kilépésünk oka egyébként egy belső konfliktushelyzet miatt adódott, kisebb kivételezések voltak jelen stb.. és nekünk ez barátnőmmel nem volt túl szimpatikus így kiléptünk inkább a frakcióból.
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
A seeMTA V2 szerveren voltam al-leadere az OMSZ frakciónak, illetve egy másik szerveren, ami szintén amerikai típusú, ott voltam megint csak al-leadere az MD-nek.
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
A motivációm elsősorban egy belső késztetés, amely már évek óta köt az egészésgügyi rphez, sokat gondolkodtam hogy IRL is szeretnék hasonló témában elhelyezkedni, ez is nagy motiváló erő. Ezen kívül, mint említettem a bemutatkozó részben, nem nagyon szeretnék leállni ezzel az rp típussal, még akkor sem, ha most jelenleg ott kellett hagynom azt a szervert, ahol eddig ezt tudtam csinálni.
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
Cataflam, Paracetamol, Morfium, Vicodin, Calypsol, Fentanyl
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
Azt gondolom, hogy életveszélyessé akkor válik egy sérült állapota, hogyha létfontosságú szerveket érintő problémák lépnek fel. Hogy példákat mondjak, ha egy autóbalesetben sérül a gerinc, vagy súlyos vérzés lép elő. A legfontosabb azonban, mikor már nincs óvatoskodás, és nem foglakokznak irl sem a mentősök azzal, hogy esetleg végtagokat mentsenek meg, az az mikor a keringés áll le. Ilyenkor a legfontosabb, hogy az életjeleket visszahozzuk, esetlegesen kiszabadítsuk a sérültet a beragadt helyiségről és azonnal kezelés alá vonjuk, illetve kórházba szállítsuk.
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
Először is, ellenőrizzük a sérült állapotát amint megérkezünk a helyszínre. Fontos a légutakat, a többi testrészt, keringést ellenőrizni. Hogyha ezeket stabilnak, vagy tűrhetőnek ítéljük meg, akkor rátérhetünk a sérült végtagra, melyet fájlal a beteg. Először is óvatosan megtapogatom a testrészt, a szememmel külsőleg észrevehető jeleket keresek, melyek akár törésre/zúzódásra következtetnek. Amint megbizonyosodtam arról, hogy a könyöknek mi is a problémája, akkor mivel nehezen mozgatható, helyszínen egy végtagrögzítő sínt helyezek fel a sérült karra, majd fájdalomcsillapító adagolása mellett a kórházba szállítjuk. Ezen kívül amennyiben van még a könyöksérülésen kívül más sérülés ellátom azokat is.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.03.02.
Aláírás: Jonathan Garnett
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jonathan Garnett,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

alairas2-0.png
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV és morty.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.