[Elfogadva]Jonathan Frewer jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jonathan Frewer

Újonc
Támogató
2019. 07. 12.
15
1
V4 karakter
Jonathan Frewer
LV karakter
Elisabeth Cavalli

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Mészaros Csongor becsületes nevem.
Hány éves vagy?
15 éves vagyok e pillanatban.
Hány játszott perced van?
6000 játszott percem van jelenleg.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, még nem voltam egyszer sem Adminjail-ben a szerveren. ( https://imgur.com/hgrXHQv )
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, még nem voltam egyszer sem kitíltva a szerverről ( https://imgur.com/7MlRsih )
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem, még nem volt más nevem a szerveren ( https://imgur.com/56pZ3xF )
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
See Multi Theft Auto V3 LV szerverén még egy frakcióban se voltam ez idő alatt.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Mivel nem voltam még egy frakcióban sem ezúttal nem volt miből kilépnem.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Jelenleg amire büszke vagyok a szerveren az 660.000$ , és egy szépséges Golf IV R32-es vadállat.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Mivel mostanába az időmnek a nagyrészét az MTA-ra szánom azonbelül is a See V3 LV szerverére ha épp nincs semmi elvégezni valóm vagy épp nem megyek ki a házbol, ami mostanába nem sokszor fordul elő, akkor körülbelül olyan 3-4 órát, de ez lehet több is és kevesebb is, időmtől függ.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, rendelkezem TeamSpeak3-al és mikrofonnal is ezegyben.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Nem érzem magamat jobbnak mint a többi, mivel a szerveren még egy frakcióba sem voltam, de frakcióba kerülésemkor mindent megteszek hogy az elvártnál sokkal és sokkal többet adjak át.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Szépséges napot kívánok minden egyes olvasónak, Mészáros Csongor -nak hívnak, nemrégen töltöttem be a 15-ik életévemet. Romániában élek azonbelül is erdélyben egy kisebb faluban a városunk mellett. Szabadidőmben mostanában már csak az Multi Theft Auto-val játszok azonbelül is a See MTA V3 LV szerverén, de előfordul hogy haverokkal letolunk egy pár CS:GO/R6 game-t, vagy akár félévente előveszem a porosodott GTA 5-öt és megcsinálok egy-két küldetést. Sajnos a karantén elvette a kedvem a szabadban lévő tevékenykedéshez, mint például a foci, vagy tekerni egy kicsit a cangával a falu végére a spanokkal.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Jonathan Frewer
Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas Korház, 28/06/1996
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Elisabeth Montgomery
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Jogosítvány és az okiratok is érvényesek.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Azért szeretnék magukhoz csatlakozni mivel elég szükösön vagyok pénz ügyileg, és mert régen nagyapám és édesapám is TAXI-sként dolgozott.
Miért pont önt vegyük fel?

Azért vegyenek fel engem mert véleményem szerint elég jó vezetési képeséggel rendelkezem.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunka az elengedhetetlen a sikerhez. Hogyha az emberek nagy része nem dolgoznának csapatban akkor minden nehezebb lenne, mivel a nélkül sokkal nehezebb és sokszor lehetetlen eljutni A-bol B pontba és aztán így tovább, az emberek nem tartanának ott ahol.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Elfogadom a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve a Működési szabályzatát is. És be is fogom ezeket tartani.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Elfogadom hogy 7.500 $ -t kell befizetni bekerüléskor.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt Taxi Cab vezetőség!
Ezúttal jelentkezni szeretnék a meghírdetett pozícióra önöknel a Taxi Cab-nél, kezdő sofőrnek.
Jelenleg az Urma Trans-nal dolgozok a nagyker árruszállítóknál mint profi sofőr, de fizetés csökkentés miatt álltam neki új munkát keresni.
Úgy véltem észrevenni hogy a munka hírdetésnél kiemelték hogy nincs maguknál elég sofőr ezért gondoltam hogy biztos helyem van maguknál, mivel elég tapasztalt vagyok ezen a téren.
Hozzátenném hogy jelenleg rendelkezem A, B, C -s jogosítványal, ezúton én azthiszem hogy a jelentkezők közül közel én vagyok a legmegfelelőbb erre a feladatra.
Remélem hogy a motivációs levelem meglepte önöket a jó értelemben, és ígérem, bekerülésemtől egészen amíg el nem hagyom a céget nem fogja önöket csalódás érni.
Tisztelettel,
Jonathan Frewer


Kérjük csatolja az önéletrajzát:

z1dY7k0.png


Aláírás: Jonathan

Kelt.: 14/08/2020
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 08. 16. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Meghallgatásra készülj
 
  • Imádom
Reactions: Leen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.