[Elfogadva] Johnson D Darbee

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tamas696

Barangoló
Támogató
2020. 11. 22.
140
100
V4 karakter
Bryson Burns

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Darbee
Középső név: David
Keresztnév: Johnson
Születési hely és idő: Texas-i Gorre kisvárosban születtem, 1991.08.07
Anyja leánykori neve: Sofia Cruz

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612001745
E-mail cím: johnson.darbee@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretek vezetni és ismerem jól a várost ezért úgy gondolom alkalmas is lennék a taxis munkára.

Miért pont önt vegyük fel?
Sok tapasztalatom van a vezetésben, és a várost is nagyon jól ismerem.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka egy nagyon fontos dolog minden egyes munkahelyen, mert a csapatmunka által meg tudjuk könnyiteni a saját vagy a munkatársaink munkáját.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt uram/hölgyem! Elég rég vagyok ahhoz a városban hogy jól ismerjem minden egyes kis utcáját, és a legtöbb autót ki is próbáltam már úgyhogy az autók terén is eléggé otthon vagyok. Szeretek vezetni és ki merem mondani azt is hogy tudok vezetni. Rengeteg időt töltök minden nap a városban és ha felvesznek a céghez még többet fogok lenni a városban hogy minden erőmet a munkámra tudjam használni. Én magamat elég rátermettnek érzem a munkára és elég önszánt és anbiciós vagyok.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
Johnson D Darbee a Texas-i Gorre kisvárosban született. Mindig ő volt a kiskedvenc a családba egész addig amig meg nem született Lyman D Darbee, Johnson öccse. Kijárta teljesen az iskolát és jo tanuló is volt. Amikor Lyman elment a seregbe, ő vette át a mezőgazdaságot, de nem ment neki. Eladták a gazdaságot és elköltöztek két irányba. Lyman elment Las Venturasba, míg ő elment egyet Németországba ahol 4évet élt. Majd mivel Lyman nagyon dícsérte Las Venturast így elment egyet ott is szétnézni, de mivel nagyon megtetszett ott is maradt. Így azóta ott él a testvéréver és a kis körükben.




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Ilyés Tamás

Hány éves vagy?
15

Hány játszott perced van?
35100

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Elég büszke vagyok arra hogy képes voltam semmi rp tudás nélkül megtanulni normálisan rp-zni, és büszke vagyok arra hogy addig dolgoztam amig elértem azt amim most van.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
4-5 ora, de van amikor sokkal többet is.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem tartom magam jobbnak és nem is szeretném lebecsülni más játékos társamat ezért csak annyit irok ide hogy rendelkezek nagyon sok rp tapasztalattal és élménnyel és vezetési tudással.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
15 éves srác vagyok, szeretek biciklizni, motorozni és a haverokkal lenni. Jófej srácnak tartom magam, szeretek benne lenni egy-két kissebb hülyeségbe, nem az erősségem ha magamról kell beszéljek. Erdélyben élek, azon belül Kovászna megyében. Ha egy olyan szervezetbe kerülök amit szeretek is akkor teljes erőmmel azon leszek hogy a frakciót erősitsem. Egyik haverom vett rá hogy kezdjek el MTA-zni, aki most egy Sheriff, tetszik nekem a Taxi társasághoz és szeretnék ilyen Taxis Rp-kben is benne lenni és a barátom mondta hogy van felvételi és igy éltem a lehetőséggel.





Aláírás: Johnson D Darbee



Kelt.: 2021.02.21 ]
 
Utoljára szerkesztve:

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Elolvastam a lapodat, a játszott perceid száma elég szép, az az egyetlen adminjailedet már mondhatni régebben kaptad, valamint nem is annyira súlyos. A lapodban elég korrektül válaszoltál. A bemutatkozásodból vedd ki az elejéről és a végéről a félkövér taget, mivel inline codeban nem működik a formázás. Ezen kívül semmi kivetnivalót nem találtam, sok sikert a jelentkezésedhez!
 
  • Tetszik
Reactions: Morozno

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.02.28. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: perceid rendben, jailed sincs nagyon, szóval várunk TS-en egy beszélgetésre.
 
  • Tetszik
Reactions: kockahead
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.