[Elfogadva] Johnny Gasper

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fellner

See City Közlekedési Központ - ExFőleader
2021. 11. 06.
303
246
Seregélyes
V4 karakter
Azad Ahmet
LV karakter
Pietro Marchetti

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Gasper
Keresztnév: Johnny
Születési hely és idő: San Fierro, 1976.04.23.
Anyja leánykori neve: Grace Cannes

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-846-8106
E-mail cím: heres.johnny12@see-mail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen:
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Munkahely után járok, jelenleg csak egy kisvállalkozásom van ami autók festésével foglalkozik. Szeretnék egy állandó munkahelyet, valamint szeretnék kisebb kötöttséget, a vállalkozással túl szabadnak érzem magam, nem vagyok kontroll alatt így ellustulásra hajlandó vagyok.

Miért pont önt vegyük fel?
Idén lesz 30 éve, hogy jogosítvánnyal rendelkezem. Rengeteg kilóméter van a hátam mögött, sokat és sok féle járművet vezettem már ez az idő alatt. Rendelkezem tapasztalattal vendéglátásban is mint pincér, hiszen elsőként pincérként dolgoztam San Fierroban. Biztosíthatom, hogy az utasaimmal szemben nem leszek modortalan és zökkenőmentesen tudom őket eljuttatni a céljukhoz.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka egy fontos és elengedhetetlen dolog az emberek életében. Csapatban dolgozás előnyei közé sorolható az, hogy társainkat motiválhatjuk a cél elérése érdekében, valamint az segíthetjük a rájuk eső feladatok megoldását tanácsokkal és az is, hogy a feladatokat megfelelően felosztva gyorsabban tudjuk elvégezni, hiszen ha megfelelő ember van a csapatban, minden feladathoz kioszthatunk egy-egy embert aki azt teljes erejéből és szakértelméből adódóan maximálisan meg tudja oldani. Én személyszerint szeretek csapatban dolgozni, nem szeretem a szabadúszó életet mint amiben most vagyok, remélem hogy maguknál majd megfelelő csapatra találhatok amennyiben pályázatom sikeres lesz.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen:
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen:
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi vezetősége!
Ezúton szeretném megpályázni az általuk kihírdetett sofőri pozíciót. A nevem Johnny Gasper. Idén lesz 30 éve, hogy gépjármű vezetői engedéllyel rendelkezem. Úgy érzem kimagaslóan tapasztalt vagyok a mindennapi közlekedésben hiszen a jogosítványom megszerezése óta a napjaimban mindig megfordult az ismereteim kamatoztatása. Nem érzem tehernek a hosszútávú vezetést, városi közlekedést és az utassal történő kommunikációt. Utóbbit főként azért nem mert megfordultam már a vendéglátó iparban, kisebb közegekben illetve nagyobb közegekben egyaránt és a vendégekkel is sikeresen egyhangra találtam az esetek többségében. Fő motivációim egyike egy állandó, kötött munkahely találása. Úgy gondolom az olvasottak és hallottak alapján, hogy önök képesek ezt nekem biztosítani. Szeretek és szeretnék is fejlődni a munkavégzése közben, amennyiben szükséges továbbképzéseknek állok elébe. Nekem valónak találom a munkakört, az empátia, rutin és elegancia mind megtalálható bennem. Előző munkahelyeimen munkatársaim egy kitartó, lelkiismeretes, segítőkész és megbízható embernek ismerhettek meg. Célom, hogy hozzájáruljak a Társaság sikereihez munkámmal és be tudjak illeszkedni a környezetükbe.


Üdvözlettel:

Johnny Gasper.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Fellner Zsombor

Hány éves vagy?
17, idén töltöm a 18-at.

Hány játszott perced van?
Jelenleg 4294 perc, jelenleg is a szerveren tartózkodom.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem, legalábbis nem emlékszem. Kép: https://prnt.sc/Jg5wPABefxzk

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Itt az LV szerverén még nem, viszont említésre méltónak tartom azt, hogy a másik szerveren igen. A V3 idején a V4-ben bekövetkezett végleges kitiltásomig a See City Közlekedési Központ (taxi és autómentés) tagja, majd leadere végül főleadere voltam közel 10 hónapos aktív leaderi tevékenységek elvégzésével és 1 éves tagsággal.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Adminisztrátori feladataim elhanyagolása végett kitiltásban részesültem a szerverről.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Jelenleg nem sok vagyonom van, viszont örülök, hogy tudtam szerezni a karakteremnek pár autót (köztük egy S osztályos Mercedes-t) amivel megkönnyítettem az alapból igen nehéz életét Las Venturasban.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Átlagosan 3-4 órát, viszont ez változó. Iskolanapokon ha megterhelő a suli előfordulhat, hogy ennek a fele (például egy 8 órás nap után aminek nagy részét dolgozat írással töltötünk), sokszor hétvégéken viszont akár a dupláját is rá tudnám szánni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen:
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szeretnék taxi sofőrként szerepet betölteni a szerver életében, nyitott vagyok a közösségre és számomra új közegre. Úgy gondolom az előző tagságaim miatt tapasztaltabb lehetek egyes jelentkezőknél (kevés LV-n szerzett percem ellenére). Nagyon elhivatottnak és megbízhatónak tartom magam.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zsombor vagyok, Seregélyesen élek, 17 éves. Székesfehérvárra járok egy technikumba, ahol szoftverfejlesztő és -tesztelőnek tanulok. Rendelkezem egy B kategóriás jogosítvánnyal, november vége óta. Szeretek vezetni mind játékokban mind valóéletben egyaránt. Ez köthető is a jelentkezési lapomhoz, hiszen a taxizás egyik fő profilja a vezetés, mások A pontból B pontba való eljuttatása, ami számomra elég szórakoztató. Elhatároztam, hogy szeretnék magamnak egy W124-es Mercit, remélem ez az elkövetkezendő pár évben meg is valósul (feltehetőleg kb 3 év múlva lesz alkalmam ezt megvalósítani). Ebből adódik, hogy a jövő év folyamán/az azutáni évben szeretnék kiállni a munkaerőpiacra, hogy meg tudjam venni és később fent tudjam tartani az autót. Visszatérve a játékokhoz, amennyiben vezetéssel kapcsolatos játékokkal szeretnék játszani, van egy Logitech kormányom ami kibővíti az élményt, így ezen játékok szórakoztatóbbak (érdekesség: régen próbáltam SeeMTA-hoz is beüzemelni és használni sajnos kevés sikerrel).





Aláírás: Johnny Gasper



Kelt.: 2024.03.23.
 

Charlie

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
LV
2020. 11. 18.
280
204
Las Venturas Taxi Split & Hvar
LV karakter
Charlie Deaves

ts-taxilogo.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.03.27. 19:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Minimum percet nem ütöd meg, viszont a múltadhoz kötödő tevékenységed, illetve a szép lapod úgy gondolom ezt kompenzálja. Készülj fel a TS meghallgatásra.


Charlie Deaves
Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.