[Elfogadva] John Silvestri

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szaki

Barangoló
2019. 01. 12.
97
109
Graz ??
V4 karakter
John Silvestri
LV karakter
John Silvestri

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Silvestri
Középső név: -
Keresztnév: John
Születési hely és idő: 11.08.1985
Anyja leánykori neve: Martha Powers

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761224467
E-mail cím: j.silvestri@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Korábban volt már szerencsém taxisofőrként dolgozni, emellett mindig is érdekeltek az autók, illetve maga a vezetés is. Úgy gondolom hogy ez az egyetlen olyan munka, melyet igazán tudok élvezni és mely ki is tud kapcsolni. Mióta a városban érek, párszor igénybe vettem a Las Venturas Taxi szolgáltatását és nem csalódtam. Tiszta és igényes autók, korrekt sofőrökkel. Úgy gondolom hogy ezek a pozitiv tényezők magát a céget is jó szinben tüntetik fel és ezért határoztam el hogy egy ilyen társulat tagja szeretnék lenni.

Miért pont önt vegyük fel?
Egy egyszerű fickó vagyok New Yerseyből, de ahogy fentebb leirtam, imádom a vezetést és tapasztalatom is van már benne. Persze én nem tudom megmondani, hogy én személyem lenne e a legjobb a pozicióra, de úgy vélem tisztességgel és alázattal tudnám végezni a munkámat. Mindig is illemtudóan viselkedtem az ügyfelekkel, emellett a megjelenésemre is igyekeztem minél jobban odafigyelni. Úgy gondolom ilyen egy jó taxisofőr.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Mikor New Yerseyben taxiztam, csapat nélkül elképzelhetetlen lett volna a munka. Egy defekt vagy valamilyen motorhiba bármikor közbejöhetett és a szerelők nem mindig tudtak azonnal kijönni a helyszinre. Ilyenkor persze érvényesül az öreg mondás, hogy : "Az idő pénz.". Amikor valaki bajban volt, mindig igyekeztünk segiteni és minél előbb megoldani a problémát, persze ha volt rá kapacitásunk. A csapatmunka nagyon fontos ebben a szakmában, hiába is csak egyedül vezetem azt a taxit.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dávidnak hivnak.

Hány éves vagy?
21 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
Jelenleg 75.118 .

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Természetesen igen, 2018.12.02 és 2019. 05.02. között (kereken fél évig) az LVMPD, majd pedig közel további 4 hónapig a SASD tagja voltam. Utána tartottam egy hosszabb szünetet és mikor ismét elkezdtem játszani, akkor a Deutsche Unterweltben RP-ztem körülbelül 2 hónapot.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Igazából ezt nem igazán lehet bővebben kifejteni. A rendvédelmet majdnem egy év után egyszerűen csak meguntam, az illegális frakciónál pedig sajnos a lendület fogyott el egy idő után.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sokan szokták irni a "vagyont" ami hogy őszinte legyek, engem sosem izgatott különösebben, azonban ha itt tartunk akkor én is megemliteném az ingatlanomat, illetve a két autómat, amiért persze meg kellett dolgozni. Emellett természetesen az itt szerzett barátaimra, illetve az RP élményeimre vagyok a legbüszkébb, hiszen az évek alatt sok mindennek részese voltam és sokat tanulhattam másoktól.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hogy őszinte legyek, nálam sajnos ez elég kiszámithatatlan. Van olyan nap mikor 1-2 órát és van olyan is mikor akár 3-4-et is fent tudnék lenni. Persze mikor az időm engedné, akkor igyekeznék mindig fent lenni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Ez persze olyan kérdés, amit én nem tudok megválaszolni igazán, hiszen nem ismerem a többi jelentkezőt. Amit magamról el tudok mondani, hogy ha valamit elkezdek, azt egy jó ideig motiváltan és lelkesen csinálom. Szeretek igényesen szerepjátékozni és OOC is nagyon ritkán akadt problémám másokkal. Alapvetően türelmesnek és tisztelettudónak tartom magam, általában jól kijövök mindenkivel, kedvelem az értelmes emberek társaságát.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Dávidnak hivnak, de a szerveren "Szakinak" szoktak becézni. 21 éves vagyok és főállásban dolgozom. Munkám mellett persze vannak olyan tevékenységek, melyeket szeretek rendszeresen csinálni, mint például a futás, a nyelvtanulás és persze a videójátékozás. A SeeMTA-n úgy lassan 3 éve vagyok jelen, emellett egy időben szerettem a World of Warcraft-al és a League of Legends-el is játszani. Szeretek feljárni a szerverre, mert gyakran futok össze ismerős arcokkal, emellett ha az ember jó társaságba keveredik, akkor könnyen "no life"-ba torkollhat a dolog. :D Úgy körülbelül 4-5 hónapig TS moderátor is voltam, ezzel is próbáltam segiteni a szerver közösségének a a gördülékenyebb működését. Nem vagyok egy toxikus tipus, úgy gondolom hogy kikapcsolódni járunk fel és nem idegeskedni. :)
 
  • Tetszik
Reactions: bubbi

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
17
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
Hali. Nagyon szép lap lett. Ezt csak TÁMOGATNI tudom. Sok Sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: Szaki

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

Nagyon jó lapot írtál, meg is látszik azért rajta, hogy foglalkoztál vele. És tulajdonképpen semmi kivetnivaló sincs a lapodban.

A lapodat támogatom, sok sikert a továbbiakban!
 
  • Tetszik
Reactions: Szaki

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 08. 29. 15:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Szaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.