[Elfogadva] Jhonny Brewster jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Varko

Barangoló
2020. 05. 11.
110
134
LV karakter
Jhonny Brewster

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Gyenis Kristóf
Hány éves vagy?
15 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
10.350 játszott percem van jelenleg.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam régebben 2x. https://imgur.com/stgbY7R
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam. https://imgur.com/stgbY7R
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Jhonny Jackson--->Jhonny Brewster https://imgur.com/stgbY7R
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Igazából most jöttem a vissza a szerverre kb 1 hónapja, és 1 hónap alatt egy olyan baráti kört tudtam létrehozni akikkel az rp színvonalunk megegyezik.
Ez mellett a kisebb vagyonomra.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Ez változó, de úgy átlagosan.
Hétköznap:5-8 óra.(+/-)
Hétköznap:10 óra.(+/-)

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezem.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szeretem a társaságokat, Nem vagyok egy visszahúzodó ember. IRL AM jogosítvánnyal rendelkezem ez végett a KRESZ-t ismerem. Más szervereken voltam már taxis. Szerveren lévő játszott perceimet a taxira fektetném bele.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Kristófnak hívnak. Fejér megyében élek. jelenleg 9. osztályba járok, ahol távközlési szakot tanulok. 5 éve rpzek különböző szervereken. 2017 elején kezdtem a See LV-t, de most kezdtem el csak rendszeresen játszani.Hobbiként kézilabdázok, focizok és ha Erste Bank Eishockey Liga szezon beindul akkor az összes AV19 itthon játszott meccsre kimegyek.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Jhonny Brewster
Jelentkező születési helye, ideje:

Los Santos Medical Center, 1998.01.18
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Isabella Jackman
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Régóta szerettem volna jelentkezni, de még csak most találtam rá a hirdetésre. Szeretnék egy jó társaság tagja lenni, ezen túl szeretek másokon segíteni és ezzel is valamennyire tudok segédkezni.
Miért pont önt vegyük fel?

Las Venturas 90%-át ismerem, nagyon jól tudok csapatban dolgozni. 1 éves buszvezetői tapasztalattal rendelkezem, ezek mellett 3 éve vezetek.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szerintem egy jól szervezett csapat mindenre képes ha képesek együtt működni. Jó ha nem egymagad kell megoldanod egy helyzetet és van valaki akire számíthatsz, és mivel a tapasztalatok egy csapatmunkánál összeadódik így könnyedén mehetnek a dolgok.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen elfogadom a szabályzatot, be is tartom.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Igen, elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tisztelt vezetőség! Ezúton szeretnék jelentkezni a Taxitársaság által meghírdetett sofőri pozícióra. Választásom azért esett a taxitársaságra, mert a város legprofibb fuvarozó cég közé tartozik. Számomra nagyon fontos, hogy tudásomat folyamatosam fejlesszem és a taxitársaság ehhez megfelelő hátteret tudna nyújtani.Tudásom és az idő alatt elsajátitott gyakorlatot probálom felhasználni az életbe.Minden tulajdonságaim, képességeim,eredményeim és munkatapasztalataim alapján úgy vélem, rendelkezem azon tapasztalatokkal és készségekkel, melyek a munakakör betöltéséhez szükségesek.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

nEwnaVc.png


Aláírás: Jhonny Brewster

Kelt.: 2020.05.29
 
  • Tetszik
Reactions: vigar

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Elolvastam a lapodat. Van kettő Jailed, de mivel nem mostanában voltak ezért az nem vészes. A játszott perceiddel sincsen gondom kb. 10.000 perc azt mondom rá, hogy elégséges ide. Összességében támogatom a lapodat.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 06. 01. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.
 
  • Tetszik
Reactions: barneylv és Varko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.