[Elfogadva] Jelentkezés - Redline Auto Service (Petra Ryleigh)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Körri

Újonc
2019. 12. 24.
65
53
V4 karakter
James Stevenson
LV karakter
Petra Ryleigh
V2 karakter
Petra Scarlett
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Petra Ryleigh >

Születési helye, ideje:
< 1993.08.20. >

Édesanyja lánykori neve:
< Evelyn Madison >

Jelenlegi lakcíme:
< San Andreas st., 30/b. >

Hány éve él a városban?:
< 10 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mivel a szakmámnak ez a megfelelő állás. Ez a végzettségem, így ideális a munka számomra, ebben látom jövőmet. Szeretnék egy jó csapathoz csatlakozni, ahol lehet új barátságokat kötni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Tapasztaltan tartom magam, édesapámmal mindig bütyköltünk valamit az autónkon és ahogy már említettem, ez a végzettségem. Túlterhelhető vagyok, tűröm a monotonítást, vágyam, hogy azt dolgozhassam amit szeretek. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Magánvállakozóként igen, saját szervizem volt. >

Előző munkahelye(i):
< Nagykereskedés egyik futárja voltam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Petra Ryleigh >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2120 >

Eddigi frakcióid:
< --- >

Jelenlegi frakciód:
< --- >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 3,5 éve, kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Egy nyugisabb frakció, sok jót hallottam, így én is szeretnék ilyen társaság tagja lenni. Való életben is érdekelnek az autók, szeretném ezt a "tudást" használni a szerveren is. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Tisztelettudónak embernek tartom magam. Csapathoz könnyen tudok alkalmazkodni, megbízható vagyok, barátságos természetű. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/UXZ9Xg6 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/O9kArHd >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/GxMRkCJ >

Voltál-e már szerelő?:
< A szerveren még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Recovery előtt játszottam, nemrégiben léptem fel ismételten (szerettem volna kis izgalmat, ezért új accountot kezdtem). >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Persze. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Sok mindentől függ, jelenleg nem tudok pontos időt mondani. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délutántól, estéig akár. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. opció. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Egy 17 éves srác vagyok, Zsombornak hívnak, de baráti körben Körri-nek szólítanak. Borsod megyében élek még jelenleg a családommal, elég inteligens embernek tartom magam. Gimnáziumba járok, ott Honvédelmi szakon tanulok, onnan majd pedig Hadnagyképző főiskolára szeretnék menni. Szabadidőmben leginkább kosarazok, de az MTA is belefér mellé persze. Barátságos természetű vagyok, mint már a lapban említettem. Mindig is csapatjátékos voltam, konfliktusokat könnyen megoldok. Nagyon szívesen megismernék pár ember, szókincsemet fejleszteném kicsit. >
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
491
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Hello végig futottam a lapodat és arra a döntésre jutottam hogy szép tiszta az UCP de a játszot perced kicsit kevéslem meg rövidek lettek a válaszok is , szerintem ismerked még a szerverrel de azért sok sikert kivánok.
 

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! Szép lap lett, de játszod perceid tény és valóan kevéske de egy esélyt simán meg érdemelsz. Szóval én Támogatom a lapodat, sok sikert.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
Szia, amellett, hogy v2-n katasztrófavédelemben leaderi poziciót töltesz be tudnád csinálni itt rendesen a dolgokat? Gondolok itt arra, hogy nem menne egyik a másik rovására?
 

Körri

Újonc
2019. 12. 24.
65
53
V4 karakter
James Stevenson
LV karakter
Petra Ryleigh
V2 karakter
Petra Scarlett
Szia, amellett, hogy v2-n katasztrófavédelemben leaderi poziciót töltesz be tudnád csinálni itt rendesen a dolgokat? Gondolok itt arra, hogy nem menne egyik a másik rovására?
Szia. - Gondolkodtam ezen egyébként sokat, de arra juttottam végül is, hogy tudnám csinálni, így hát megírtam a lapot!
Ha nem menne, akkor hozzá se kezdtem volna a kitöltésnek.
 
  • Tetszik
Reactions: Kon

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! szépen megírt lap! De sajnos a játszott perced kevés :( mivel olvastam máshol vagy leader így talán ezzel se lenne probléma csak ne menjen egyik a másik rovásának... sajnos így csak Tartózkodni tudok!
 
  • Tetszik
Reactions: Körri

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
V2 szerveren valamit már leraktál az asztalra, szerintem itt sem csalódnánk benned. Támogatom sok sikert. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Körri

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Nagyon szép lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Körri
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.