[Elfogadva] Jeff Houston jelentkezése a Las Venturas Taxitársasághoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jeff.

Barangoló
2020. 03. 26.
119
106
1120
V4 karakter
Jeff Houston
LV karakter
Jeff Houston

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Kovács Bálint
Hány éves vagy?
16
Hány játszott perced van?
34.000+ játszott percem van.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen, ötször, plusz két enyhítés. https://imgur.com/a/aKArkf7
Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem. https://imgur.com/a/aKArkf7
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, volt: Gerald_Wallace. https://imgur.com/a/aKArkf7
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, voltam TTC-ben. (The Triple Clutchers)
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Család RP kezdete miatt.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Sok játszott perc, sok IC barát.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Előreláthatólag 5 órát.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen, mindkettő rendelkezésemre áll.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Könnyen megtalálom a közös hangot idegen emberekkel. Konfliktust igyekszem békésen, ésszerű vitával, leginkább érveket felsorakoztatva véghez vinni. Mivel kisebb koromban rengeteget játszottam az alap GTA San Andreas-szal, térképismeretem kiváló, emellett vezetni is jól tudok, nehezebb szituációkat is igyekszem balesetmentesen kivitelezni Választékosan meg tudom fogalmazni gondolataimat, nem jelent problémát számomra a kommunikáció. Az évek során megtanultam egyéb szervereken RP-zni. Szerepkörömhöz tartozik az autókkal való foglalkozás, akárcsak a való életben. Mindig is szerettem volna taxizni, most úgy érzem, itt az alkalom. Hivatásomhoz hű lennék, megpróbálnám aktívan kivenni a részem a frakción belüli dolgokból. Amit még érvként tudok felhozni, az a karaktertörténet. Kellően részletes karaktertörténettel rendelkezem.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Kovács Bálint vagyok, 16 éves, szakgimnáziumi diák. Angolul rendkívül jól tudok, német nyelvi előkészítőn vettem részt a tanévben, online oktatás ellenére is intenzíven tanulom/tanultam a nyelvet. Angolból már van egy középfokú nyelvvizsgám. Szeretek autókkal foglalkozni, a szerveren is próbálok igényes autó(k) tulajdonosaként alakítani. Jó tanuló vagyok, átlagom 4,6 körüli. Sokat sportolok, leginkább úszok, de ettől most egy ideig búcsút kellett mondanom a vírus miatt. Sokoldalú vagyok, rengeteg témában el lehet velem beszélgetni. Helyesírásom rendkívül jónak mondható, több helyesírási versenyen is vettem már részt. Remélem, meggyőző voltam.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Jeff Houston
Jelentkező születési helye, ideje:

Neuchatel, Svájc; 1992. 04. 13.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Kim Miller
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen, igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Vezetés iránti szeretetemet, és kommunikációs képességemet szeretném egybeölteni. Szeretnék egy barátságos csapat, egy "család" tagja lenni.
Miért pont önt vegyük fel?

Barátságos, kedves úriember vagyok minden utassal. Türelmem, mint a tenger, Las Venturas utcáit úgy ismerem, mint a tenyeremet. Az utasnak rögtön segítek: nyitom az ajtót, bepakolom poggyászait a csomagtérbe (ha van), ügyelek biztonságára.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szeretek csapatban dolgozni. Asztalos munkám során sok csapatmunkában volt részem. Szívesen segítek bárkinek, ha látom, hogy igényli. Aktív tagja vagyok minden közösségnek.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen, elfogadom és betartom a Las Venturas Taxi teljeskörű szabályzatát.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen, igen.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

https://imgur.com/a/K49GAjW
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

https://imgur.com/a/hUCWmnG


Aláírás: Jeff Houston

Kelt.: 2020/06/24
 

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Elolvastam a jelentkezési lapodat, nos azok a jailek eléggé elrontják a dolgot, de az utolsó már 2 hónapja volt, talán változhattál már azóta a jobb irányba. A játszott perceiddel viszont nincsen különösebb gondom. Ami kifejezetten tetszik, hogy nem a vagyonodra, autóidra vagy büszke.
 
  • Imádom
Reactions: jeff.

Mogyikah

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
318
505
V4 karakter
Franklin_Lawrence
LV karakter
Qudamah_Aziza
Hali Bálint. Ismerlek a TTC-ből, szorgoskodtál nálunk is, itt is megállnád a helyed úgy hiszem. Veled lehet közös nevezőre jutni, és ami fontos neked azért teszel is. Hozzánk is vissza szerettél volna jönni, csak hát tervezés alatt áll a TTC folytatása/újragondolása. Szívesen látnálak a csapatban a testvéreddel együtt, meglatjuk mit hoz a jövő. Én támogatlak.
 
  • Imádom
Reactions: jeff.

Paxyyy

Zöldfülű
2019. 01. 16.
222
631
V4 karakter
Alex Quill
LV karakter
Sheldon Keiner
Hát ez olyan, mint amikor látok egy fullos ötlet az "ötletek topicban". Bevele!! :D
 
  • Imádom
Reactions: jeff.

szabooka

Pötyögtető
2019. 01. 11.
408
658
22
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
otis.tucker
Heló.
Elolvastam a lapodat, és azt kell mondjam elég jó lett.
Tetszik, hogy megválogatod a szavaid.
A jailek kicsit elferdítik a dolgot, de én eltekintenék attól. Támogatlak téged!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Pari és jeff.

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 06. 30. 17:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Meghallgatásra készülj.
 
  • Imádom
Reactions: jeff.

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.