[Elfogadva] Jax Lewis

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheANO

Yeezy for Best!
2019. 03. 09.
122
118
V4 karakter
Marcus Nero Maximus
LV karakter
Gustav Marlon
V2 karakter
-

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Lewis
Középső név: -
Keresztnév: Jax
Születési hely és idő: 1990.09.26. Las Venturas Korház
Anyja leánykori neve: Emma Swone

Elérhetőség:
Telefonszám: 367612005470
E-mail cím: jax.lewis@freemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen:
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Igényes és tiszta munkalehetőségnek tűnik. Szeretek embereken segíteni, illetve szeretek vezetni.


Miért pont önt vegyük fel?
Elég aktív vagyok a munkában és megbízható. Rengetek túlórát tudnék vállalni, akár még ünnepnapokat is.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A konkrét véleményem az az, hogy csapatként könnyebben lehet haladni. Viszonylag szeretem a csapatmunkát, ha jó a társaság. Illetve elég fontos egy munkahelyen több szempont részről is. Ez munkahelyen egy elvárt dolog amit valaki vagy szeret vagy nem, én az a fajta ember vagyok aki szívesen ismeri meg az embereket és akár még segít is nekik.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: ✓ Illetve természetesen betartom.
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen:
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dobos Ervin Attila


Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
Ezen a profilomon, 1.500 perc viszont ez elött volt egy másik karakterem csak nem tudtam visszaigényelni mivel nem tudtam a dolgait, viszont azon 13.000 perc körül voltam, nem tudom, hogy így elfogadjátok e de szeretnék egy próbát tenni.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
LV szerverén még nem voltam frakcióban még az előző profilomon sem.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
LV szerverén még nem voltam frakcióban még az előző profilomon sem.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Hát az előző profilimon volt, 2.500.000$ illetve Full venomos Golf 4, Full venomos BMW 760,750,


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Még a nyáron 6-7-8 amikor mennyi kedvem van, viszont ha elkezdődik a suli. Akkor 4-5 max de azt is vagy este vagy dél után.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen:
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Sokat tudok aktívan játszani a szerveren, barátságos vagyok. Szeretek új embereket megismerni. Régóra játszom a SeeMta szerverein. Van némi kis tapasztalatom frakciókból csak nem LV-ről hanem v3-v2-ről.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Dobos Ervin Attila, a becsületes nevem. 2004.09.26.-án Budapesten jöttem napvilágra. Nem a legnagyobb büszkeségem de 4-5 éves korom óta játszok és élek az internetes világban. Eleinte Singleplayer játékokkal játszottam aztán egyre idősebb lettem és elkezdtem játszani Multiplayer és CO-OP játékokat is. Régebben még sportoltam is nagyon sokat, futballoztam, kézilabdáztam, úsztam. Pestmegyében élek, diákmunkásként dolgoztam egy nyomdába. Elég nehéz és fizikailag megerőltető volt viszont muszáj volt egy kis pénz szereznem a nyárra. Idén még szeretném elkezdeni a jogosítványt csak az sajnos anyagi kérdésen is múlik. Most iratkoztam be idén Kecskemétre esti tagozatú érettségire, 3 év 13:00-18:00 H-P minden egyes nap. Nem vagyok túlságosan bőbeszédű szóval röviden ennyi amit kell tudni az igazi életemről. Egy kocka diák vagyok aki szeret ismerkedni és új dolgokat felfedezni és elsajátítani.




Aláírás: Dobos Ervin Attila / Jax Lewis

Kelt.: 2021.08.22.]
 
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Helló!

Szerintem a lapod jó lett, viszont recovery ide vagy oda, jelenleg kevés perced van sajnos.

Én tartózkodok, viszont sok sikert kívánok!
 

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
17
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
Hali. Szép lap lett viszont a játszott perced elég kevés. TARTÓZKODOM.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bubbi

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 08. 29. 15:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: A kevés perced ellenére szép lapot írtál.
 
  • Tetszik
Reactions: TheANO
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.