[ELFOGADVA] Jaquon McNeil

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butch

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 050
7 414
V4 karakter
Kano_Bokinni
Untitled-3.png

Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: McNeil​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Jaquon​
A.4 Születés ideje: 21/02/1995​
A.5 Születés helye: San Fransisco​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​
A.8 Telefonszám: 387611201459​
A.9 E-mail cím: jqu.mc@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: All Out Comedy Theater - Improv Shows & Classes​
Pozíció: Kidobó​
Feladatai: Rend fenntartása, vendégek nyugalmának megőrzése.​
Alkalmazás ideje: 12/11/2016— 31/12/2019​
Kilépés indoka: Anyagi csődbe jutott a cég, ezáltali elbocsájtás.​

Cég/Ügynökség neve: -​
Pozíció: -​
Feladatai: -​
Alkalmazás ideje: -​
Kilépés indoka: -​

Jelölje be a magára illő állításokat.
[—] Bármely eddigi állásból való elbocsátás, vagy felmondás elbocsátás elkerülése végett.​
[—] Fegyelem hiánya, nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli folyamatvégzés.​
[—] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[—] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást.
[x] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: San Francisco High School​
A látogatás intervalluma: 01/09/2001— 06/15/2005​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[x] Igen​
[—] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: Fiatal koromban, a jogosítvány megszerése után autópályán történő gyorshatjás végett.​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[x] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást.
[x] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi.
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[x] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Az utóbbi időben több állás lehetőséget böngésztem az interneten, és ennek köszönhetően e témával kapcsolatos hirdetéseket is dobott ki az ad rendszer. Egy ilyesfajta hirdetésben értesültem a jelentkezés lehetőségéről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.

Eddig nem volt lehetőségem szolgálni az amerikai hadseregben.


C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német nyelv, C1-es szint.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Az elmúlt 1 évben nem, nem állítottak ki ellenem semmilyen büntetést.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Igen, bal vállam-felkarom van összefüggően kivarrva, emlékek, fontosabb események végett.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?

Gimnazista koromban, egy rosszabb társaságba kerültem, (amit akkoriban, ugyebár fiatalság bolondság, nem realizáltam) akik nagy kanállal habzsolták az életet. Az ő köreikben elterjedt volt a kannabisz használata, ennek köszönhetően pár alkalommal én is rágyújtottam egy cigire, a szebb napokon.


C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)

Igen, mint fentebb leírtam, a rossz társaságból adódóan, volt lehetőségem /extra/ kábítószerek láttára, viszont használatra a fűn, és ez ecstasyn kívül máshoz nem nyúltam. Ecstasyt is egészen pontosan, egyszer használtam, azt is egy osztálybulin, ahol annyit mondtak, hogy - dobd be, jobb lesz a buli. Nem tudtam, hogy mi ez, de mint írtam, felelőtlen énem volt, kipróbáltam. Ezek után szembesítettek vele, hogy mi volt az.


Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 16​
D.2 Neved/beceneved: Mészáros Máté, butch​
D.3 Mesélj magadról pár mondatban:
Csáó, Máténak hívnak, épp 16 vagyok. Szegeden élek, kéttan gimibe járok. A sulizás aránylag sok időt felemészt a szabadidőmből, (jó, a jelenlegi tanítási rendszer az kevésbé :D) hiszen pár tantárgyat németül kell tanulnom, ami egy fokkal több szorgalmat igényelne. Ezen felül kosarazni járok, immár 3. éve. Most épp 9. osztályba járok, viszont 10. évfolyamosnak skatulyáznak be, hiszen tavaly 0. évem volt, a kéttan miatt. Ezt a szervert nemrég kezdtem még csak, 6-ps szintű vagyok, de úgy halottam itt nem előítéletesek az emberek.


D.4 Mióta szerepjátékozol?: Magát a SeeMTA-t 2018 nyarán kezdtem viszont az elején eléggé a kereskedő rétegbe tartoztam, talán 2019 márciusában, áprilisában jöttem rá, hogy nem is olyan rossz dolog ez az RP dolog. Azóta az utóbbi időben feküdtem rá jobban V3-on az RP-re, ott alakítgattam a karaktereimet.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Regisztrációm 2019.03.22-én volt, viszon aktívan szerintem KB 2 hete.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként?(karakterjellemzés és történet):
Próbálnék valami relisztikusat, tekintettel arra, hogy az IC részbe beírtam azt, hogy régen a karakter milyen társaságokban volt, valamint, hogy milyen életszakaszon is ment keresztül, drogok etc, és, hogy ebből mászott ki és próbálja helyre terelni az életét. A fiatalkori tetteken felül a tanulást nem hagyta azért utolsó helyre, bármilyen dolgokat is csinált esténként, mert a jövőre való tekintettel tisztában volt azzal, hogy nem ez az élet, kelleni fog neki még az amit az iskola nyújt. Közepes értékeléssel zárta az iskolát. Munkahelynek, az éjszakai élet kedvelése végett, egy Clubbot válaszott, ott melózott kidobóként, elfogadható fizetéssel. Ekkor már fél lábbal kint volt a lehúzó társaságból, viszont tudja, ha megint a semmittevés lesz az úr fölötte, és otthagyja a melót, könnyen visszaeshet a régi kerékvágásba. Ezek miatt eléggé megérintette, a Club csődölése, jelenleg emiatt keres legfőképp más munkát, amihez a rendőrséget választaná, hisz itt teljes elhivatottsággal kellene dolgoznia. Erre a gimnazista időszakból származó tapasztalatokra alapoznám a karakter tudását, ismereteit, hogy mégse az legyen, hogy egy teljesen szent, árva karakter akinek soha semmi konfliktusa nem volt, és szemre megmondja, hogy épp hol és mikkel /üzletelhetnek/ a tinédzserek, stb.


D.6 Miért szeretnél az LVMPD-hez csatlakozni?: LV-ről jött emberek ezt ajánlották, így miattuk lettem kíváncsi rá, hogy mennyivel másabb mint a V3-as PD.​
D.7 Voltál már valaha Amerikán alapuló rendvédelmi szervezet része?: V3-on, ilyenre nincs lehetőség itt pedig még nem voltam frakcióban, így nem.​

D.8 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):​
ff3b387322f52aa659314dafa0810fac.png
D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):​
4021f1f421a26d3b227cb26b119ffd23.png
 

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
562
LV karakter
Oliver_Cantrell
Untitled-3.png


Mr McNeil,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

ed4160efca20b1cc2e8686204da37fa1.png

Police Officer III David Roberts
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: Butch

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
562
LV karakter
Oliver_Cantrell
Untitled-3.png


Mr Nicolson,​

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkezõ 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdésérõl. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

ca78b9b29537c84a165946e8f541e3f8.png

Lieutenant James Nelson
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: Butch
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.