[ELFOGADVA]James Woods jelentkezése a LVMS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szucsik

Barangoló
2019. 06. 17.
77
71
forum.see-game.com
V4 karakter
Ronnel Maslan
LV karakter
Travis Wright
V2 karakter
James Gallardo
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Woods>
Középső név:<->
Keresztnév:<James>
Születési hely és idő:<Las Venturas, 1999.03.02.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Redwire street, 1/5>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas University Of Informatics>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Számítógép és elektronikai tárgyak összeszerelése, később kipróbáltam a futárszolgálatokat is.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Elektronikai összeszerelés: 2019.06.23-2020.11.17, Nagykeres futár: 2020.11.17-2021.06.26>
Munkaköri leírás:
< A munkajárművel adott cégeknek szállítjuk ki a megrendelt termékeket.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mindig is érdekelt a biológia és a kémia, ez által mindig is szerettem volna a mentőszolgálatok köré tartozni. Ezt eddig azért nem tehettem meg, mert nem volt megfelelő az anyagi helyzetem.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Szucsik Balázs>
Életkorod:<14 éves vagyok>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2019.06.17-én regisztráltam a fiókomat>

Mesélj magadról:
<Szucsik Balázsnak hívnak, és Egerben élek. A legfőbb hobbijaim a sport, és a PC-s játékok. Elég kevés játék köt le, de ezek között van a SeeMta világa is. Nagyon sok sportot kipróbáltam, amelyeket sokáig is űztem. 2 évig úsztam, 7 évig vízilabdáztam, de már lassan 2 éve kézizek is. A meccs szezonnak is vége, ezért rengeteg szabadidőm van. Sok havernak megmutattam ezt a játékot, ezért többen kezdtünk el játszani a V2 szerveren. A többi ismerősöm pár hónap alatt megtudták , ezért átjöttem Lv-re is. Most ez a nyár alatt ki akarom próbálni magamat a frakciók köreiben. Még szerintem nem kéne ezen gondolkodnom, de mérnök, informatikusnak fogok tanulni. Rengeteget foglalkozok a kutyámmal, Szotyival aki egy 2 éves Francia Bulldog. >
Mesélj a karakteredről:
<James Woods egy 22 éves, eléggé lobbanékony, de segítőkész, és nyitott karakter. Imádja a kocsikat, de még annál is jobban a pénzhalmokat. Sokat járt kaszinózni, de nem mindig volt szerencséje. Sokszor bukott, ezért eléggé lecsúszott. Elkezdett dolgozni, és egyre több pénzhez jutott. Most szánta el magát, hogy végre kezd is valami értelmeset az életével. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<V2 szerveren voltam OKF-es ( Katasztrófavédelem), de nem igazán tetszett mert nem volt túl sok rp. Kevesen voltunk, és egy pár hét után nagyon unalmas lett. Kb 1 hónapig voltam abban a frakiban 2020 tavaszán. Aztán jelentkeztem PD-nek( Rendőr ) kb 2 hónapig voltam ott 2020 nyarán. Azt a frakciót IMÁDTAM. Rengeteg rp, sok ismerős sok akció. Minden volt ami ahhoz kellett hogy lekössön hetekig. De ott kellett hagynom, mert felvettek egy kisgimibe, ahol nem akartam hogy bármi is elvegye az időmet. Később hozzászoktam az új környezethez, ezért gondoltam elkezdek megint játszani.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem volt még lehetőségem ilyen frakcióba tartozni, de volt pár RP-m az egészségüggyel kapcsolatban.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Minden szerveren az volt a célom, hogy Rp-zek és kipróbáljak valami újat. Új tagokat szeretnék megismerni, és tapasztalatot szeretnék szerezni, hogy milyen egy mentős karaktert játszani.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Diclac Dolo, Algopyrin, Cataflam>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<3-as fokú égési sérülés, nyaki, gerinc, és csigolya törés. A koponya törés, agyrázkódás.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Megkérdezem, hogy tudja-e mozgatni a kezeit lábait, mert ha nem, akkor az lehet gerinctörés is. Ha tudja mozgatni, akkor óvatosan behelyezem a mentőautóba. Úton a kórház felé adok neki fájdalom csillapítót. A kórházba intéznénk neki röntgent ahol kiderül, hogy milyen súlyos a könyöke. Ha törés, akkor rakok rá gipszet, ha zúzódás akkor adok neki szorítót, hogy nehogy rosszul mozdítsa és még nagyobb baj történjen.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.26.
Aláírás: James Woods
 
Utoljára szerkesztve:

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt James Woods,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Várunk egy rövid meghallgatásra Hétfő(06.28.)18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Zakhar Vasilievich
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.