[Elfogadva]James Roger jelentkezésre a Las Venturas Taxihoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zole_NG

Újonc
2019. 07. 29.
14
6

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Roger
Középső név: -
Keresztnév: James
Születési hely és idő: USA, Nevada, Elko-City Hospital, 1988.04.03
Anyja leánykori neve: Johanna Freeman

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612005097
E-mail cím: james.roger1988@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Kiskoromtól kezdve az életem nagy részét befolyásolják az autók. Imádtam, amikor apukám vagy anyukám elvitt csak úgy kocsikázni, azt éreztem szabad vagyok. Amikor 16 évesen letettem a jogosítványt, elértem a teljes "szabadságot", hiszen ilyenkor az ember előtt megnyílik a világ. Mindenhova egyedül mehettem, akármilyen messzire. 24 évesen részt vettem egy taxis találkozón, ahol találkoztam egy gyerekkori ismerősömmel, akivel nagyon jóban voltam. Mesélt a taxis életről, a csapatról, és hogy mennyire elfogadó a cégnél mindenki. Ezért kedvet kaptam a taxis állományba való jelentkezéshez. Ezért szeretnék csatlakozni.

Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom egy rendkívül emberközpontú illetve kommunikatív ember vagyok, ami azt eredményezi, hogy jól tudok bánni minden emberrel. Azt tudom magamról elmondani, hogy jól tudok csapatban dolgozni, megosztani a munkát, és kedvesem bánni csapattársaimmal. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni ennél a cégnél, illetve szeretnék jót tenni azokkal az emberekkel, akiknek nem telik, vagy csak simán nincs nekik személyi gépjárművük. Sok kilóméter van a hátam mögött, és szerencsére mind baleset mentes. Az idők során, ahogy beköltöztem a városba, volt szerencsém bejárni minden helyet, és ezáltal jól tudok tájékozódni is, ami valljuk be fontos egy ilyen állásnál.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Számomra rendkívül fontos, hogy az emberek kommunikáljanak egymással. Fontos az, hogy megosszák egymás között a munkát, hogy ne csak az egyik ember dolgozzon, hanem akkor a másik kollégája el tudja vállalni az őt megterhelő részeket is. Minden munkahelyen fontos a csapatmunka, de egy fuvarozó cégnél ez különösen az. Hiszen szuperül össze tudja kovácsolni a csapatot az, hogyha csak rádión esetleg kommunikálnak egymással.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Putnoki Zoltán (Zolit jobban szeretem)

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
4100

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még frakcióban.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam még frakcióban.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A legbüszkébb a Mercedes E500-amra vagyok, hiszen üzletelgetésekkel tudtam őt megvenni.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3 órát vagy annál többet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Akárcsak a karakterem, én is kommunikatív és kedves vagyok másokkal. Sokat szoktam viccelődni, ezzel is növelve a jókedvet a beszélgetésekben. Sokat számít az, hogy hogyan bánnak velem egy közösségben, mivel akkor érzem igazán jól magam, ha tudunk egymással kötetlenül viccelődni és azt a másik nem veszi magára. (gondolom lejött hogy egy humor herold vagyok) Szóval plusz jó kedvet tudok szolgáltatni a csapatnak, akár egy megbeszélésen vagy csak egy sima napon amikor fent vagyunk TS-en. (tudom, hogy nincs meg a kötelező játszott perc, de sok RP tapasztalatom van, és normális vagyok)

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zolinak hívnak, 17 éves vagyok. Félegyházán élek. Szeretek új emberekkel megismerkedni és a haverokkal lenni. El szoktunk menni biciklizni a régi és mostani osztálytársaimmal, és jókat szoktunk röhögni. Régebben jártam focizni, viszont suli mellett nem bírtam edzésre járni, így inkább abbahagytam, majd elmentem Kung Fu harcművészetet tanulni, viszont ezt is abban kellett hagyjam, hiszen a suli mellett nem fért bele a heti 5 edzés 20:00-tól 22:00-ig. Így hát maradt egy másik szenvedély, a zongorás. Érzelmes vagyok, viszont a poénokat nem tudom magamra venni. Szeretem a kihívásokat, megküzdeni valamiért és értékelem az elért eredményt. Technikumba járok, 11-es vagyok ami annyit jelent, hogy idén kezdődött meg nálunk a szakirányú oktatás, amiben én rendszer és alkalmazás üzelmeltető technikus tanoncként vagyok jelen. Szeretem a természetet, túrázni és világot látni. Sokszor kis butaságokon tudom felkapni a vizet, de hamar le tudok nyugodni. Ennyit tudok magamról mondani.





Aláírás: James Roger



Kelt.: 2022.10.16
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Timar Adam

Vé Ügynök

Írnok deák
2019. 02. 17.
568
977
20
🇭🇺
LV karakter
hatayekama ryosuke
Szia!

Átolvastam a lapod. Szerintem nagyon jó lett, mindenhova írtál bőségesen. UCP-vel sincs semmi gond, talán a játszott percet tudnám megjegyezni, mivel a minimum 5000 perc.

Ezt leszámítva támogatlak,
sok sikert a továbbiakban!
 
  • Imádom
Reactions: Zole_NG

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.10.23 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Kicsit kevés a perced, de a lapod tartalmas lett. Várunk TS-en!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.