[Elfogadva]James R Diamond jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aKrisz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
134
27
24
V4 karakter
James R Black
LV karakter
James R Diamond
V2 karakter
James R Black

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Krisztián
Hány éves vagy?
20 éves vagyok
Hány játszott perced van?
6600
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam már jailben.
Jail.png
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
igen voltam már kitíltva a szerverről még 2018-ban.
Nos az ügy röviden úgy történt,hogy egy játékossal szerettem volna járművét cserélni plusz pótolni némi összeget. Azok után,hogy rám írta a Játékos társam járművét nekem akkor ment tönkre a számítógépen. Másnap felkerestem az admint aki bannolt, hogy nem szándékosan akartam őt átverni. Abban maradtunk hogyha a számítógépemet megjavították akkor feloldja a kitítlást. Ez így is lett egy-két hét elteltével.
Kitilt_sok.png
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt már több játékos nevem de már egy ideje James R Diamond néven vagyok tagja a szervernek.
N_vv_lt_sok.png
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
A Seemta Las Venturas még nem voltam egy frakció tagja sem.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Szerveren a legbüszkébb arra vagyok,hogy eltudtam érni az eddig számomra megtetszett járműveket.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Ez sajnos változó nálam, de van olyen nap amikor több mint 5-6 órát tudnék aktív lenni.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezem
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Véleményem szerint nem vagyok jobb semelyik játékos társamnál. Én csak a saját dolgaimmal tudnék hozzá járulni a frakcióhoz ami ,hogy kellően és oda adóan végzem el a feladataim, barátságos,megbízható, és terhelhető vagyok.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok Krisztiánnak hívnak. Per pillanat a 20 életévemet taposom. 2016 Augusztus-ban költöztem el Magyarországról Ausztriába. Itt Ausztriában jelenleg Kraftfahrzeugtechnik lehrling-nek tanulok ami magyarul annyit jelent,hogy Kamion szerelő. Most vagyok a 3 évfolyamban és még maradt további 2. A célom miután befejeztem a tanulmányaimat,hogy 2 évvel rá megcsináljak egy mesteri vizsgát kamion szerelőként. A SGS szerverein 2016-ban kezdtem el játszani huzamosabb ideig a V2 szerverén voltam aktív tagja majd utána V3 és ezek után jött csak a LV.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:

James R Diamond
Jelentkező születési helye, ideje:
See City Hostipal 1998.12.09
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Sarah R Diamond
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen van
Miért szeretne ide jelentkezni?
18-dik életévem óta szeretek vezetni mindig olyan munkát szerettem volna választani ahol sokat kell vezetni. Próbálkoztam már kamion sofőrel de viszont itt több oka is volt,hogy abba hagytam a munkámat. Ezek mellet megbízható, türelmes, rugalmas vagyok és tudok csapatban dolgozni.
Miért pont önt vegyük fel?
VMegbízható, türelmes, és nyugott ember vagyok
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Egy jó csapatmunkához szükséges,hogy mindenki tudjon együttműködni ez ahhoz fontos ,hogy hatékonyan és gond mentessen tudjanak együtt dolgozni. Ezek mellet fontos,hogy mindenki tudja az alapszabályokat ha nem tudják akkor mindig történni fog egy szabályszegés. Fontos,hogy következménye mindig legyen mindennek ha nincs akkor nem fogják/Fogjuk egymás komolyan venni. Fontos még,hogy Mindig legyen elkötelezettség egy sikeres csapat erre épül fel.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen elfogadom
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?
Igen el
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi. Az én nevem James R Diamond. A mai nap szeretnék önökhöz felvételit nyerni. Számomra mindig is fontos volt,hogy kellően és odaadóan végezzem el a munkámat mint önök. Tetszik az,hogy önök mindig olyan jó hírrel dolgoznak a városban eddig egy rossz szót nem hallottam magukról. Amikor még Los Santos-ban éltem volt már tapasztalatom a taxi társasággal persze nem az önökével de sajnos elkellet költöznöm a városból. Remélem,hogy tetszett önöknek az én jelentkezésem és remélem,hogy e lap megírás után és a továbbiak elvégzése után a csapat tagja lehetek. Üdvözlettel James R Diamond
Kérjük csatolja az önéletrajzát:


Személyes adatok
Név: James R Diamond
Anya neve: Sarah R Diamond
Cím: Las Venturas Ringroad 48
Kapcsolat: Jamesrdiamond@seemail.com
Születési adatok: 1998.12.09

Végzettségek
2004-2008 Los Santos Grundschule Für Deutschsprachig
2008-2016 Los Samtos Gymnasium Für Deutschspachig

Szakmai Tapasztalatok
2018-2019 Los santos See City Car service

Nyelvtudás
Angol Anyanyelv
Német Anyanyelv
Magyar középfokú

Vezetői engedélyek
AM, B, C1, C, D1, D, BE, C1E, CE, DE,T




Aláírás: James R Diamond



Kelt.: 2020.08.15
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 08. 16. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.