[Elfogadva] James Ceeper jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balii

Újonc
2021. 03. 24.
35
24
V4 karakter
nincs
LV karakter
James Ceeper
V2 karakter
James Teylor
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< James Ceeper >

Születési helye, ideje:
< Fort Carson,1998.02.28 >

Édesanyja lánykori neve:
< Ashwell Elizabeth >

Jelenlegi lakcíme:
< Blueberry,Hove RD. >

Hány éve él a városban?:
< 24 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék maguknál dolgozni, mivel egy új állást szeretnék keresni autószerelő a szakmám, és jelenleg nem a szakmámban dolgozok azt szeretném csinálni amit szeretek, viszont egyelőre ezt csak hobbiként csinálom, de szeretnék ezen változtatni>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel autószerelőnek szerettem volna menni dolgozni, mert kis korom óta szeretem az autókat, és érdekelt ezért ennek is tanultam, és úgy gondolom meg van a kellő tudásom, és tapasztalatom hozzá.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hivatalos cégnél még nem >

Előző munkahelye(i):
< Festőműhely ,Sic Transport >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ceeper>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 23.000>

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam még scriptes frakcióban.>

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 3 éve>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért szeretnék mivel szeretem a kocsikat , gondolkoztam sokat milyen frakció felelne meg számomra és végül úgy döntöttem ez lenne nekem a megfelelő. A szerelés fogott meg és szeretnék új közösség tagja lenni.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért mivel jól tudok csapatban dolgozni beilleszkedni többiekhez illetve leginkább délután tudnék részt venni akár késő estig is. Természetesen van már elég tapasztalatom a szerelő rp iránt>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam még >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2021-04-23 16:18:26>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Változó lenne ez viszont szerintem minimum 3 óra meglenne>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. Lehetőség>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Balázsnak hívnak, 16 éves vagyok. A koromhoz képest érettebbnek érzem magam. Hargita megyében élek és itt is tanulok. Szeretek számítógépes játékokkal játszani. Szabadidőmben a barátaimmal kint a városban járkálunk. Egyik rossz tulajdonságom, hogy könnyen dühbe gurulok, de jó tulajdonságaim közé tartozik, hogy meghallgatom az embereket és szeretek csapatban dolgozni.>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Bence317

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
412
312
31
LV karakter
Joseph Ortega
Hali, nem lett rossz lap viszont a jail-ek elég zavaróak, ahogy látom már írtál korábbin is lapot, de egyenlőre tartózkodom.
 

Balii

Újonc
2021. 03. 24.
35
24
V4 karakter
nincs
LV karakter
James Ceeper
V2 karakter
James Teylor
Hali, nem lett rossz lap viszont a jail-ek elég zavaróak, ahogy látom már írtál korábbin is lapot, de egyenlőre tartózkodom.
Szia ,köszönöm. Igen írtam korábban lapot és akkor a friss jail végett nem lett elfogadva. Megpróbálom újra hátha sikerül azóta oda figyeltem és nem kaptam friss jail-t
 
  • Hűha
Reactions: Bence317

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.01.08. 16:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Próbáljuk meg, tavaly ősz óta úgy néz ki, hogy jó irányba indultál el.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Balii

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
Felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.