[Elfogadva]Jake R Kennedy - Las Venturas Taxi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pusztai

Újonc
2019. 07. 19.
60
216
miskolc
V4 karakter
-
LV karakter
kenny colt
V2 karakter
-

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Kennedy
Középső név: Ryan
Keresztnév: Jake
Születési hely és idő: Las Venturas Hospital - 1985.08.20
Anyja leánykori neve: Katarina Higgins

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761112611
E-mail cím: jakerk@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Alapjába véve imádom az autókat, főleg a japán féléket, s most szeretnék segíteni másoknak eljutni A-ból B-be.

Miért pont önt vegyük fel?
Kitartó vagyok, nyugodt sofőr, jó a kommunikációs képességem, könnyen szót értek bárkivel, kisebb kihagyásokkal születésem óta itt élek Las Venturas és környékén, minden helyet bejártam, amiről tudni érdemes.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka egy olyan dolog, ami ha nincs akkor káosz van. Első és legfontosabb dolog, hogy ez legyen, és akkor gördülékenyen fog menni minden. Csapatmunkában dolgozni könnyebb, és egyszerűbb mindenkinek kivenni a részét.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Ádámnak hívnak.

Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
49819

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
LVMS-ben voltam.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Iskola miatt, jöttek a vizsgák.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A sok RP-re, amikben részt vehettem, esküvők, kirándulás szervezések, kis utcai balhék, illegális rp-k stb., most mondanám a pénzt is de az engem nem foglalkoztat.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Ez változó, de ha van sok időm, akkor átlagban mindig a szerveren töltöm, 1-2-3 óra hétköznap, hétvégén akár 5-6 óra is lehetséges.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Igazából nem vagyok jobb semmiben ha fogalmazhatok így, egy átlagos srác vagyok, aki szeretne taxizni, szerintem egy értékes tag lennék a társaságnak, szeretek beszélgetni, mindenkit meghallgatok bármikor, bírom a taxi rp-t, sokat tennék hozzá a csapathoz.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Miskolc mellett lakom egy kis faluban a szüleimmel és bátyámmal. Hobbijaim a biciklizés focizás, horgászás és a legfontosabb a röplabdázás. A nyarat egy jó barátommal végig horgásztuk, de volt olyan, hogy kimentünk 5-en és szeltük a vizeket. Suliba forgácsolást tanulok, emellett cégnél vagyok gyakorlaton 2 napot egy héten, ilyenkor elég későn érek haza. Barátaimmal sokat járunk ki ha jó idő a pályára focizgatni hülyülni vagy biciklizni a határba, átmenni más településekre stb., benne vagyunk minden hülyeségben. A Seemta-val anno 2018 őszén kerültem kapcsolatba, spanom ajánlatotta a game-t, nekem persze, hogy megtetszett. V3-on kezdtem, azt abba hagytam hamar és át jöttem Lv-re, ezt sokáig nyomtam kisebb-nagyobb kihagyásokkal, később bekerültem egy másik baráti társaságba, akik v2-n tolták az ipart, sok illegál rp, minden volt ott. Sok frakciót megjártam Yakuzába kezdtem, de OMSZ-be voltam több, mint fél évig, és azt is suli miatt hagytam abba, azután még voltam haverommal Fix & Drive-ban.


Aláírás: Jake R Kennedy

Kelt.: 2022.11.06
 
  • Tetszik
Reactions: TRÁBI

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.11.13. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem nagyon tetszik a frakció itemes leadós bannod, de majd megbeszéljük a meghallgatáson!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.