[Elfogadva] Jaime Varela

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

modric

Újonc
2019. 07. 23.
34
8
V4 karakter
Aleksandre Yachvili
LV karakter
Jaime Varela
V2 karakter
Giuseppe Mendez
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Jaime
Középső név: -
Keresztnév: Varela
Születési hely és idő: 2000.11.13.
Anyja leánykori neve: Angela Mendez

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-304-3678
E-mail cím: jaime.varela@seelv.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Igazából szeretnék egy nagyszerű közösség tagja lenni, mostanában kicsit több időm szabadult fel a városban, így tartanék igényt egy kis pénz keresésre, baráti kapcsolat kialakítására a szervezetben, illetve fuvarozni a városlakókat szeretném is.

Miért pont önt vegyük fel?
Mivel nagyszerű vezetői képességekkel rendelkezek, türelmes vagyok, jól ismerem a várost, megértő, kedves személy vagyok, normálisan állok a dolgokhoz.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka mindenhol elvárt dolog, tehát ha nincs az, szétvan esve a szervezet, nem elég jól kivitelezhető az adott munka. Ehhez szükséges mindenki erőfeszítése, kommunikációja, beleadása az adott dologba. A csapatmunka mindenkiben megvan, tehát alkalmas mindenki csapatban dolgozni, csak megkell találja azt a részét magában ahol alkalmazni tudja. Tehát ez elengedhetetlen egy ilyen szervezetben, erre nagyon is oda figyelek, és csapatban fogok dolgozni minden esetben.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Laci




Hány éves vagy?

16 éves vagyok.



Hány játszott perced van?

8110 perc.




Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Jesse Car Service, Redline Car Service.



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Inaktív voltam az iskola miatt, de ez már nem aktuális.



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az eddig elért RP tapasztalat, autóimra, vagyonomra, baráti társaságommal kialakított kapcsolat miatt.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

7 órát.



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Aktivításommal, tapasztalataimmal, értelmességemmel, megbízhatóságommal, remek munkavégzésemmel, igazából nem csalódnátok bennem.



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Horváth Lászlónak hívnak, 16 éves vagyok, Fityeházán élek. Körülbelül 2018ban kezdtem az RP világát a SeeMTAv2 szerverén, azóta megfordultam nagyon sok szerveren. SeeMTAv3on is illetve v2-ön is voltam a Taxi frakcióban huzamosabb ideig. Barátaim modricnak becéznek már egy ideje, így is szeretem magam hivatni. Sportolni csak focizok nem komoly szinten. Most léptem át 11. osztályba, rendészetire járok, eléggé élem ezt a részét az iskolának. A céljaim a frakcióban egyértelműen a kapcsolat kialakítás, fuvaroztatás, ranglétrán minél feljebb kerüljek. Igazából nagyon aktív vagyok a nyárnak köszönhetően, júliusi hónapban lenyomtam a diákmelót szóval mostantól elég szabadon tudok játszani, amennyit akarok, szóval bőven lenne időm s kedvem játszani a szerveren. Könnyen illeszkedek csapatba, kisebb közösségekbe, ezzel nem hiszem lenne gond.









Aláírás: Jaime Varela





Kelt.: 2024.07.28.



 
Utoljára szerkesztve:

Sheldon

sapkás
SzerverAdmin
LV
2021. 05. 07.
193
220
17
Marosvásárhely
V4 karakter
🚨 Garrett Benner
LV karakter
🚨 Aaron Foster
V2 karakter
❌ Nincs
Szia, amíg a motivációs levél, önéletrajz és az UCP képek hiányoznak, nem tudom támogatni sok sikert!
 

modric

Újonc
2019. 07. 23.
34
8
V4 karakter
Aleksandre Yachvili
LV karakter
Jaime Varela
V2 karakter
Giuseppe Mendez
Szia, amíg a motivációs levél, önéletrajz és az UCP képek hiányoznak, nem tudom támogatni.
Szeva, most lett kijavítva, mivel nem rakta ki amit beillesztettem oda.
 
  • Tetszik
Reactions: Sheldon

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.07.31. 19:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Szép lap lett, készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.