[Elfogadva] Jaidyn Stanley

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oguzhan

Újonc
2019. 06. 24.
65
37
23
Budapest IV.
V4 karakter
Oguzhan Aldemir
LV karakter
Emile Lemaire
V2 karakter
Oguzhan Aldemir
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jaidyn Stanley >

Születési helye, ideje:
< Los Santos 1960.06.19>

Édesanyja lánykori neve:
< Lisa Escobard>

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas - Rockshore West 11.>

Hány éve él a városban?:
< Lassan 6 éve élek a városban.>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nyugdíjas koromra szeretnék egy kis kiegészítéshez jutni. Korábban autó összeszerelő gyárban dolgoztam, 25 éven keresztül. Valami olyan munkát keresek idős koromra, amelyben jól tudom érezni magam és újra tudom élni a fiatalságomat.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< A szakmai múltamnak köszönhetően tisztában vagyok az autók felépítésével, nem okoznak gondot az általános műszaki problémák feltárásai, valamint azok eszközölése. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Szerelőként még soha, de autó összeszerelő gyárban töltöttem el 25 évet. Összeszerelőként kezdtem, majd nyugdíjas koromra, részlegvezetőként végeztem.>

Előző munkahelye(i):
< Autó összeszerelő műhely.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen, igen!>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jaidyn Stanley>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 125.630 >

Eddigi frakcióid:
< Police Department, Sheriff's Department, LVMS, (régi) Orosz mafia) >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egy frakció tagja sem. >

Mióta RP-zel?:
< 8 évvel ezelőtt kezdtem az rp-t. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Ilyen típusú frakcióban még soha nem voltam. Szeretném ebben is megmérettetni magam. Valami olyan pontot keresek a szerveren, amiért érdemes teljes erőbedobással játszani. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Amennyiben egy érett, megbízható és aktív embert kerestek magatok közé, akkor engem kerestek. Alapvetően nagyon jól tudok csapatban dolgozni, és szeretem ha számíthatok a társaimra. Barátságos és rendkívül segítőkész ember vagyok. Jelenleg 21 évesen, 8 év rp-vel a hátam mögött, a minőségi perceket keresem a szerveren és mindig azon ténykedem, hogy a kisebbeknek, tudjak segíteni abban, hogy hasonló élményeket szerezzenek mint én anno, amikor elkezdtem ezt az egészet. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<

>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<

>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<

>


Voltál-e már szerelő?:
< Még nem. >

Mennyi idős vagy?:
< Jelenleg 21 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< A szerver nyitás óta játszom itt. Lassan 6 éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Amennyibe kötelező, igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Egy héten 3 napot tudok aktív lenni. Azokon a napokon pedig 12-12-12 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< A szabadnapjaimon, amiből 3 van egy héten egész nap fent tudok lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A két lehetőség közül a szabadnapjaimon fent tudok lenni egész nap. Ezért azokon a napokon mind a kettőt tudom teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Péter vagyok. 21 éves. Az rp-vel 8 éve találkoztam először. Jelenleg egy olyan frakciót keresek, ahol valami újdonsággal tudok megismerkedni, találkozni. Munka mellett ez a hobbim, a szerveren töltöm a szabadidőmet. Rengeteg frakciót bejártam már korábban, ahol számomra nagyon szép eredményeket értem el. Szerelő még soha sem voltam, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozom vele. Amennyiben megkapom a lehetőséget, akkor bebizonyítom, hogy nem választottatok engem hiába. Csapatban nagyon szeretek dolgozni, ezért reménykedem, hogy egy jó közösségbe kerülhetek. Köszönöm, hogy elolvastátok a lapom! >
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
18
LV karakter
Jack Qwanter
Szia!
Szerintem jól összeírt egy lap lett és attól függetlenül hogy egy héten háromszor tudsz lenni szerintem így is bőven elég az a 3x12 óra.
TÁMOGATOM!
 

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hello-hello Péter!
Nagyon összeszedett lapot írtál, attól függetlenül, hogy 7 napból 3-at tudsz lenni, megérdemelsz egy esélyt!
TÁMOGATOM!
 

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
645
V4 karakter
caleb declan
LV karakter
earle cale
Szépen összeszedett lap lett.

Támogatom
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
411
310
31
LV karakter
Joseph Ortega
Hali, jó lap lett, kiváncsian várom.
Támogatom!
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.02.18. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.