[Elfogadva] Jacob Evans

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dado

Újonc
2024. 10. 13.
1
0
LV karakter
Jacob Evans
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Jacob
Középső név: -
Keresztnév: Evans
Születési hely és idő: Las Venturas Pilgrim 1999.06.13
Anyja leánykori neve: Elizabeth Kruck

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-839-0792
E-mail cím: Evansjacob0613@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért szeretnék jelentkezni a Las Venturas Taxi céghez, mert szeretek emberekkel dolgozni és úgy érzem, hogy a vezetési képességeim és a problémamegoldó készségeim hozzájárulhatnának ahhoz, hogy az utasok kényelmesen és biztonságosan érjék el úti céljukat. Úgy gondolom, hogy az ilyen típusú munka rugalmassága és az önálló feladatvégzés lehetősége jól illik hozzám. Emellett fontos számomra, hogy olyan cégnél dolgozzak, amely megbízható és jól szervezett, ami elősegíti a hosszú távú sikeres együttműködést. Azonban én elég régóta hordozom helyről helyre a barátaimat, mert az én vezetési képességeim biztonságosabb számukra, mint a sajátjuk.

Miért pont önt vegyük fel?
Szívesen csinálok olyan munkát, amihez értek és szeretem csinálni. Egyébként jól tudok bánni az emberekkel, és tisztelettel beszélek mind kollégákkal, mind utastársaimmal.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Nincs jobb a csapatmunkánál, amikor az ember egy jó közösség tagja akkor már szinte családként tekint kollégáira. Én az a fajta ember vagyok aki inkább a csapatmunkához viszonyul minthogy egyedül legyek. Nagyon fontos közös cél elérése, hiszen a csapatmunka lényege, hogy több ember különböző képességei és tapasztalatai egyesülnek egy közös cél elérése érdekében.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 6-8 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Dávid




Hány éves vagy?

15



Hány játszott perced van?

6030



Mi az Account ID-d?

35530



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)



Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

még nem voltam



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

még nem voltam



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Rengeteg új barátot szereztem, játszottam már több rp szerveren, nekem ez lett a kedvencem. A sok vezetés miatt kitűnően ismerem a mapot, minden egyes porcikáját. 2 barátommal mindig is azt akartuk hogy a vezetéssel foglalkozhassunk.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

napi 2-3 órát



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: x

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Barátságos, rugalmas és segítőkész vagyok, jól bírom a munkát és szeretem is csinálni



Mesélj magadról pár mondatban! (6-8 kerek összefüggő magyar mondat.)

Dávid vagyok, 15 éves. Pest megyében élek. Pillanatnyilag Webáruházi technikusnak tanulok, de engem jobban érdekel az informatika, ezért eldöntöttem hogy a továbbiakban annak fogok tanulni, szoftverfejlesztőnek. Szabadidőmet általában bicikli, ide-oda járkálás, barátokkal találkozással töltöm. Szeretem az autókat, legyen az bármi. Én tavaj kezdtem el komolyabban rp-z ni de azelőtt is nyomtam barátoknál, testvéreimnél. Egy türelmes, segítőkész ember vagyok aki szeret csapatmunkában dolgozni. Van amikor felidegesít 1-2 játék de azt biciklizéssel, film/sorozatnézéssel vezetem le. Nagyon szeretek zenét hallgatni, videókat nézni, csinálni barátokkal. 9 évet küzdő sportoltam tehát a fegyelmességem, tiszteletismeretem és a türelmem is megvan ahhoz hogy normálisan kommunikáljak emberekkel.









Aláírás: Jacob Evans





Kelt.: 2024.10.15



 

Charlie

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
LV
2020. 11. 18.
273
199
Las Venturas Taxi Split & Hvar
LV karakter
Charlie Deaves

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.10.16. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Nem a legerősebb az önéletrajzod, viszont adunk egy esélyt. Készülj fel a TS meghallgatásra.


Charlie Deaves
Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.