[Elfogadva] Jackson Hyland

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

StreetMan

Újonc
Támogató
2019. 04. 05.
50
22
LV karakter
Romeo Baez Fierro
V2 karakter
Kazato Nikko

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Jackson
Középső név: -
Keresztnév: Hyland
Születési hely és idő: 1970.07.01
Anyja leánykori neve: Mrs Bona D Hyland

Elérhetőség:
Telefonszám: 367612006271
E-mail cím: JacksonHyland1970@Seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Több Barátom is mondta hogy Jelentkezzek alkalmas lennék rá és sok jót hallottam róla ki szeretném magam próbálni hogy milyen ez a taxis élet.

Miért pont önt vegyük fel?
Azért mert rettenetesen türelmes vagyok ami elengedhetetlen továbbá megbízható is valamint ember barát szinte lehetetlen fel idegesíteni engem.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Csapatmunka szerintem elengedhetetlen mivel egy cég és a az ott dolgozók sikeress kariejéhez nagyon fontos valamint megkönnyíti egymásnak a munkáját és így könnyebben és gyorsabban tudunk dolgozni.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Skultéti Viktor

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
10717 perc

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még .

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam még .

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Nem vagyok nagyon büszke semmire de ha ki kéne emelni akkor az itteni Rp tapasztalataim és az a vagyon amit eddig összeszedtem.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 4-5 órát hétvégén akár többet is tudok lenni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem tartom magamat jobbnak mint a többi jelentkező ugyanolyan értékes vagyok mint a többi ember ha ki kéne valamit emelni mindenképpen akkor voltam már legális frakcióban igaz nem ezen a szerveren és megbízhatónak is tartom magam és sokat hozzá tudok rakni a frakció élményekhez jó értelemben.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Viktor vagyok és nemrég kezdtem el a jogosítványt és elég jól lett az elméleti , imádok az autók egy nagyobb körét és az összes motor főképpen a chopper motorokat. Egy motoros klub tagja is vagyok és nagyon jó összejövetelek is szoktak lenni sok jó barátom van ott terszmészetesen semmilyen alvilági életem nincs való életben ez olyan sztereotípia a motoros klubokról és ezeket nem is szeretem nagyon. Van egy kutyám akit nagyon szeretek a kis vakarcs imádja nézni ahogy játszok de nagyon csende nem is emlékszek mikor ugatott utoljára. Imádom a zenét sokszor van az hogy belépek szerverre és csak zenét hallgatok és alakítom a karakter életét és meg is szoktam feledkezni az időről de ha valami programom szokott lenni akkor arra mindig beállítok egy emlékeztetőt nehogy elfelejtsek ode menni vagy oda érni szeretek pontos lenni mindenben. Érdekes karakter vagyok ha megvan hozzá a társaság akkor jól fel tudok oldódni vagy az adott társaságot oldani . Röviden tömören ennyi magamról.





Aláírás: Jackson Hyland



Kelt.: 2021.02.21.]
 
Utoljára szerkesztve:

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Heló!
Elolvastam a jelentkezési lapodat és a mintát teljesen elrontottad. Viszont a játszott perceid száma nem rossz és az sem, hogy nem voltál még AJ-ban sem. Azt javaslom, hogy írd újra ezt a lapot a mintára ügyelve és a bemutatkozásban illetve a többi kifejtős részben bővítsd még itt ott és akkor már elfogadható lesz akár.
 
  • Tetszik
Reactions: StreetMan

StreetMan

Újonc
Támogató
2019. 04. 05.
50
22
LV karakter
Romeo Baez Fierro
V2 karakter
Kazato Nikko
Heló!
Elolvastam a jelentkezési lapodat és a mintát teljesen elrontottad. Viszont a játszott perceid száma nem rossz és az sem, hogy nem voltál még AJ-ban sem. Azt javaslom, hogy írd újra ezt a lapot a mintára ügyelve és a bemutatkozásban illetve a többi kifejtős részben bővítsd még itt ott és akkor már elfogadható lesz akár.
Köszönöm hogy szóltál javítottam remélem így a javított jelentkezési lappal be kerülök!
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 08. 16. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Rendben volt a lapod, de azért TS-en bizonyitanod kell.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.