[Elfogadva] Ivan Lucifer Eastwood Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AkyBoyHUN

Újonc
2019. 01. 11.
29
26
28
Szeged
LV karakter
Matteo Edgar Erwin
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ivan Lucifer Eastwood >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas,1996/01/03 >

Édesanyja lánykori neve:
< Eastwood Elizabeth >

Jelenlegi lakcíme:
< 13.Whitman Street,Las Venturas >

Hány éve él a városban?:
< 27 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék itt dolgozni,mert nagyon szeretem az autókat és imádom őket bütykölni.Másfelől szeretnék egy jó közösségbe tartozni és segíteni az itteni lakosságot. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
<Úgy gondolom alkalmas vagyok erre az állásra,mivel gyorsan tanulok és precízen dolgozok,emellett szeretném ha az ügyfelek mindig boldogan távoznának. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< SeeMTA V2 szerverén igen. >

Előző munkahelye(i):
< Egy Fényező Műhelyben dolgoztam eddig. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ivan Lucifer Eastwood >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 70724 perc >

Eddigi frakcióid:
< nem volt még>

Jelenlegi frakciód:
< jelenleg még nem volt. >

Mióta RP-zel?:
< 5 éve RP-zem már úgy rendszeresen. Kisebb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném kiprobálni milyen is lehet LV-n a szerelői élet. Örökké vonzott,hogy menjek szerelőnek. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Véleményem szerint nagyon tanulékony vagyok hamar tanulok meg új és ismeretlen dolgokat. Eddigi tapasztalataim szerint könnyen és hamar be tudok illeszkedni egy új közösségbe. És nagyon kitartó tudok lenni ha könnyen és jól mennek a dolgok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< ezene a szerveren még nem >

Mennyi idős vagy?:
< 27 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Pontosan nem tudom, de a szerver leégése előtt is játszottam. de a leégés után kezdtem el jobban játszani. >

Használsz-e TS3-at?:
< igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap délután inkább. hétvégen pedig mindig fent tudok lenni! >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután inkább. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Naptól függ, de igazából a 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok, elsősorban bemutatkoznák, Ákosnak hivnak jelneleg 27 éves vagyok Csongrád-Csanád - megyében élek és eladónak tanultam.Délelőtt dolgozok a munkahelyemen mint eladó/raktáros. Leginkább délután vagyok aktiv és hétvégén természetesen olyan este vagyok fent verseny szerűen röplabdázok. Türelmesnek, határozottnak tartom magamat, viszont van, hogy könnyebben fel lehet idegesíteni. Naponta körübelül három-négy órát töltök a szerveren, ennek jelentős része semmittevés, unatkozás, ezen szeretnék változtatni a jövőben. Köszönöm,hogy elolvastátok a lapomat. >
 
Utoljára szerkesztve:

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Szia, nem kötekedés szempontjából írom de ic nincs seemta v2, illetve lehet buta vagyok de szerintem 2007-ben nem igazán volt még seemta v2 se nem, hogy még seemta lv. DE szerintem mindenképpen megérdemelsz egy esélyt, TÁMOGATOM!
 

AkyBoyHUN

Újonc
2019. 01. 11.
29
26
28
Szeged
LV karakter
Matteo Edgar Erwin
Szia, nem kötekedés szempontjából írom de ic nincs seemta v2, illetve lehet buta vagyok de szerintem 2007-ben nem igazán volt még seemta v2 se nem, hogy még seemta lv. DE szerintem mindenképpen megérdemelsz egy esélyt, TÁMOGATOM!
köszönöm szépen is el írtam és mindjárt javítom!! és köszönöm szépen hogy Támogatsz!! 😍
 
  • Menő
Reactions: Kingbtw

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
478
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, szép lap lett, jól átfogalmaztad, igazából több hozzáfűzni valóm nem nagyon maradt.
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: AkyBoyHUN

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
646
22
V4 karakter
felipe valentino
Vannak benne kisebb hibák, de összeségében nem lett olyan rossz lap. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: AkyBoyHUN

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 191
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: AkyBoyHUN
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.