[Elfogadva] Isaac D Dorsh

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
101
70
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Isaac
Középső név: D
Keresztnév: Dorsh
Születési hely és idő: Fort Carson Medical Center 1983.03.17
Anyja leánykori neve: Jessica Dorsh

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761112434
E-mail cím: isaac.d.dorsh@lvmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: +
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért, mivel szeretek az embereknek segíteni, és gyermekkori álmom válna valóra, ha sikerülni ide bekerülnöm. Másrészt mióta megvan a jogosítványom imádom az utakat és imádok vezetni.


Miért pont önt vegyük fel?
Azért érdemes engem választani, mivel tudok és szeretek csapatban dolgozni. Emellett imádok vezetni és más embereknek segíteni ahogy azt előzőleg is említettem, és úgy érzem ez lenne az a hely ahol aktívan tudnám a munkámat végezni.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka szerintem egy nagyon fontos dolog, egy ilyen cégnél. Én úgy gondolom, hogy egy ilyen helyen szinte elengedhetetlen dolog a csapatmunka. Amint említettem szeretek nagyon csapatban dolgozni, amikor bekerülök egy csapatba, próbálok minél hamarabb beilleszkedni, később pedig akár a csapat szellemévé válni. Személy szerint én nem tudok ennél többet a csapatmunkáról mondani.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: +
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: +
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dani


Hány éves vagy?
Jelenleg 18 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
Jelenleg 57.531 játszott percem van a szerveren.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam, az Ambulance-ban, illetve a Redline Auto Service-nél.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Az Ambulance-ból még azért léptem ki mivel, sajnos akkor családi okok miatt nem volt nagyon sok időm a frakcióra, a Redline Auto Serviceből pedig azért, mivel nem jött annyira be nekem a frakció.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke vagyok, arra az RP tapasztalatra amit az évek során a szerveren szereztem, ezek mellett nagyon büszke vagyok a vagyonomra, amit eddig sikerült elérnem. Örülök, annak ezek mellett annak, hogy sok embert megismerhettem a szerveren az évek során.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 2-3 órát tudnék a frakcióra szánni.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: +
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem azért érdemes engem választani, mivel úgy érzem hogy aktív vagyok a szerveren, és tudnám az a napi 2-3 órát teljesíteni, ezek mellett szeretek csapatban lenni, és szeretem azt a fajta RP-t ami ebben a frakcióban van. Én úgy gondolom, hogy jobb nem vagyok nagyon semmiben, mivel mindenki másban jó.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Engem Daninak hívnak vagy teljes nevemen Szilágyi Dániel, Budapesten élek a családommal. Szabadidőmben nagyon szeretek gépezni, illetve webfejlesztést tanulgatni. Régen még teniszeztem is, de mivel meguntam 3 év után ezért azt abbahagytam egy ideig. Ezek mellett újabban szeretek webfejlesztéssel foglalkozni, jobban igazából a frontend részt szeretem abból is HTML és CSS, de a CSS-nél is inkább a Bootstrapet szoktam alkalmazni, és ezt tanulgatom. Kicsit áttérve a tanulmányaimra jelenleg Budapestre járok egy középiskolába, most vagyok 10. osztályos. Ha sikerül majd 3 év múlva a sulit befejeznem és sikerül az érettségit letennem akkor pedig szoftvertesztelő és fejlesztő végzettségem lesz. Ezek után pedig szeretnék elhelyezkedni egy olyan helyen, ahol tudok webfejlesztéssel vagy szoftverteszteléssel foglalkozni. Nagyjából ezek azok a dolgok amiket szerintem érdemes tudni rólam.




Aláírás: SAJÁT NÉV

Kelt.: DÁTUM]
 
  • Tetszik
Reactions: HELL123 és Balage.

ENERGY

Barangoló
2019. 01. 10.
101
70
V4 karakter
Jason D Weiser
LV karakter
Isaac D Dorsh
V2 karakter
Daniel C Dante
Tilos a dupla/tripla hozzászólás, kérlek figyelj erre, mert a későbbiekben figyelmeztetést is kaphatsz ezért! -Dave
Az aláírást és a dátumot elfelejtettem oda írni sajnos és csak utólag vettem észre, és nem engedi a témát szerkeszteni a fórum, mivel legfeljebb 25.000 karakter lehet a témába írni, úgyhogy ezeket ide írom most kivételesen.

Aláírás: Isaac D Dorsh
Kelt.: 2022.04.21
]​

Ezek mellett a linkek se jelennek meg normálisan a spoilerekben szóval azokat is lerakom ide.
Önéletrajz: imgur.com/a/BjDc3z2#QCRCGeq
Motivációs levél: imgur.com/a/k8hA7ZE#XT6w7K2
AdminJail: imgur.com/a/2BoK8y2#IYhUPap
Kitiltások: imgur.com/a/Ne5AsAT#I3AEtdU
Név váltások: imgur.com/a/OH9LZHi#cmOxEwu
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.04.24. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Kicsit a linkekkel volt gond, de korrekt lapot adtál be, adunk egy lehetőséget, várunk TS-en!
 
  • Tetszik
Reactions: ENERGY
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.