[ELFOGADVA] Isaac Craig jelentkezése az LVMS csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Barni4445

Újonc
2019. 07. 28.
22
10
Ecséd
V4 karakter
Harry L Murray
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Isaac Craig
Anyja neve: Emma Audrey
Születési hely és idő: 1996.05.06
Személyigazolvány száma: 353572AV
Jogosítvány száma(ha van): 886837JS
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Palm Street 23/a
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
175 cm
Testsúly:
90 Kg
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
University of Las Venturas
Végzettség megszerzésének ideje:
2019


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Munkanélküli
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Máté>
Életkorod: <19>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Megközelítőlegesen 8-8.5 éve.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem, nem voltam. Aránylag kicsi a szintem,(Lvl 6.) eddig nem gondolkoztam azon, hogy a szárnyaimat bontogassam.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen voltam,a V4-es szerveren.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<A V4-es szerveren aránylag sok időt töltöttem el, így úgy gondolom, hogy egy kevés tapasztalattal rendelkezem>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Szeretek csapatban dolgozni, valamint már egy kisebb tapasztalattal indulok neki az egészségügyi RP-nek.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<19 éves vagyok, Heves megyében élek, valamint a szabad időm nagy részében leginkább MTA-val játszom. Idén érettségiztem, pontosabban ezen a héten, úgyhogy véget ért a stressz időszaka. Nagyjából 12 évet fociztam, emellett több sportot is kipróbáltam a 19 év alatt, de a fociban találtam meg leginkább önmagam, amit egy sérülés miatt már nem tudtam folytatni tavaly.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Isaac egy kedves fiatal karakter, a városban töltött ideje alatt nem szerzett magának ellenséget, viszont annál inkább több barátot. Külsőleg egy mogorva embernek tűnik,de aki igazán megismerni az rájön, hogy a zoral külső mögött egy igazán kedves és melegszívű barátra lelnek. Isaac legkedveltebb szabadidőd tevékenysége a horgászat, valamint a barátokkal töltött idő.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Belső vérzés, vagy agyrázkódás amennyiben a fej nagyobb ütést szenvedett.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<-A Seb fertőtlenítése alkoholal
- A mullap, valamint a fásli kicsomagolása, majd felhelyezése a sebre.
- a végtag rögzítése>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<- Megszólitom, amennyiben a sérült nem válaszol, abban az esetben megrázom a sérültet. - Ha nincsenek jelek, akkor megnézem a pulzust és a légzését, amennyiben úgy veszem észre, hogy a sérültnek nincs pulzusa valamint nem lélegzik elkezdem a mellkaskompressziót -Szükség esetén defibrillátort fogok alkalmazni.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
< Először is értesíteném a mentőszolgálatot, majd a kocsimban található EÜ doboz segítségével elkezdeném ellátni az úr felülti sérüléseit. A horzsolásokat illetve a komolyabb sebeket lefertőtleníteném, majd amennyiben szükséges bekötözném.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.05.09.
Aláírás: Isaac Craig
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
823
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Station Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Bert Cantrell Medical Director, Chief of MED.
Dr. Kyra Cortez Deputy Director
 
  • Tetszik
Reactions: Barni4445
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.