[Elfogadva]Igor Kinovics jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 15.
9
16
V4 karakter
Noah C Taylor
LV karakter
Igor Kinovics

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Kinovics
Középső név: -
Keresztnév: Igor
Születési hely és idő: Las Venturas Hospital, 1998.02.04
Anyja leánykori neve: Svetlana Irinushka

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612019405
E-mail cím: igor.kinovics1998@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Őszintén szólva, kisgyermek korom óta óriási álmom, szenvedélyem a vezetés. Viszont sajnos egy baleset miatt keresztbe tört a karrierem RallyCross-ban, ezért sem abban, sem pályaversenyzésben nem tudtam kamatoztatni a tudásomat. Azóta eltelt ugyan pár év, próbáltam megállítani magamat, de újra autóba ültem... Lényeg a lényeg, azért szeretnék csatlakozni a taxihoz, mivel, akiket ismerek, elég megértő, normális közösség, itt esetleg tudnám kamatoztatni az eddig elért vezetéstechnikai tudásomat, akár fejleszteni is.

Miért pont önt vegyük fel?
Terhelhetőnek érzem magam, ezalatt gondolok arra, hogyha, akár hajnal 1-kor felhív a főnök, hogy menni kell, akkor öltözök és jövök fuvarozni. Jól dolgozom csapatban, ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy a balesetemig, 12 évig voltam egy nagyon barátságos csapat része. Ezek mellett szerintem egy pontos, türelmes, kedves ember vagyok. Kreszt mindig igyekszem betartani.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka részemről elengedhetetlen egy ilyen szervezetben, ahol nem arról van szó, hogy egy embert kell fuvarozni, hanem egy egész várost. Gondolok itt arra, hogy mindenkinek meg kell legyen a saját megfelelő része, mindenkinek támogatnia kell a másikat, mert , ha ez nincs meg, akkor egész Las Venturas népe (akinek nincs gépjárműve) autó nélkül marad. Fontos még az őszinteség is szerintem egy csapatban a tagok között.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Szekeres László

Hány éves vagy?
17.

Hány játszott perced van?
1352 ( Tudom , kevés, de szerintem tudja kompenzálni az RP tudásom.)

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Eléggé kis szinten viszonylag nagyobb vagyon ( szinthez mérve)

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hét közben napi 3 órát, hétvégén bármennyit.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szeretek és szerintem tudok is vezetni. Türelmes, kedves, precíz embernek tartom magam. Erősíthetném a társaságot.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Szekeres László vagyok, Budapesten élek. Jelenleg még iskolába járok, 11. osztályba. Szeretek gépen játszani, viszont ezek mellett van még több hobbim: Muay Thai boxolok, emellett próbálkozok MMA-ban is elindulni. Ezeken kívül egy átlagos gymrat vagyok... Közel 7-8 éve RP-zek már, viszont kis életkorom miatt voltak nagyobb kihagyások közben. Játékok közül szinte bármivel elvagyok, főleg UFC, MTA, GTA 5 RP, Valorant és még sorolhatnám. Maszekba :'D már közel 3 éve szerelek autókat, mert van a családban autó szerelő, így volt hova beilleszkedni. Nagyon szeretem természetesen őket, egy főbb ok, ami miatt ide jelentkeztem, az ez. Remélem sikerült megfogni a vezetőséget, és remélem sikerül felvételt nyernem a kevés percem ellenére a frakcióba. Köszönöm előre is a bírálónak, minden megtekintőnek, aki támogat akárcsak agyban is. <3





Aláírás: Igor Kinovics



Kelt.: 2022. 10. 20.
 

Pupaak

-
2019. 04. 22.
194
200
19
V4 karakter
-----
LV karakter
Buck Rawlins
V2 karakter
-----
Szia!
A játszott perced kevés, de látom ezt te is tudod. A gond az, hogy taxiba hiába van meg az RP tudásod, ha nem is ismered a pályát.
Szerintem várj még vele egy kicsit, aztán legközelebb próbáld meg.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.10.23. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Kevéske a perced, de szép lapot írtál, szóval egy lehetőséget adunk, várunk TS-en!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.