[Elfogadva] Icuz Tatli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BenCeeTM

Újonc
2019. 12. 24.
4
0
LV karakter
Icuz Tatli
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE]


ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Icuz
Középső név: válasz helye
Keresztnév: Tatli
Születési hely és idő: Los Angeles, 1999.06.28
Anyja leánykori neve: Icuz Ewely

Elérhetőség:
Telefonszám: válasz
E-mail cím: IcuzTatly02@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X-
Nem: --


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretem magam nagyon sok mindenben ki próbálni, és érdekel ez a szakma is.


Miért pont önt vegyük fel?
Fejből ismerem Las Venturas hiresebb utcáit, és helyszineit. A vezetéssel jó lábon állok, imádok vezetni, ez által hosszútávú müszakokra lennék képes.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka egy igazán fontos dolog. Ahol nincs jelen a csapatmunka, az egy összeszedetlen társaság. Egy munkahelyen legfőbbkép fontos. Számomra fontos, hogy a munkatársaimmal szoros, és őszinte kapcsolatot alkossak.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X -
Nem: - -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X-
Nem: - -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Bence


Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
8000 perc.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem.


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Még nem. V4-en igen.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Szankció nélküli élet, IC karakterem baráti kör kialakitása.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
napi 3-4 óra.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x-
Nem: --


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Kitartásom kiemelkedő, csapatmunka képességem szintúgy. Szeretem megoldani a problémákat, és kiállni mellettük.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Bence a nevem, 17 éves vagyok. Lassan 7 éve töltöm mindennapjaimat az MTA-val, 5 hónapja pedig a SEE-MTA-val. Jelenleg elegendő szabadidővel rendelkezem ahhoz, hogy egy frakcióban helyt álljak. Szeretek új embereket megismerni, alapjáraton barátságos vagyok. Szeretem megadni a másiknak a tiszteletet, de elvárom, hogy vissza is kapjam. Szeretek csapatmunkában dolgozni, és abban kivenni a részem. Szeretek új dolgokat meg ismerni, és abban kitartóan kipróbálni magam. A dolgaimat mindig hosszútávra tervezem, ez által a frakciót is. Szeretek maximalista lenni, amiben csak lehet ott a toppot szeretem mutatni. Kicsit szabadszájú vagyok, de akit ez zavar, ahhoz alkalmazkodni képes vagyok.




Aláírás: Csizi Bence

Kelt.: 2023.06.14.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023 06. 18. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.