[Elfogadva] Iburk Jamal

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cryde77

Zöldfülű
2019. 04. 24.
162
78
V4 karakter
Cryde Owen
LV karakter
Iburk Jamal

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Iburk
Középső név: -
Keresztnév: Jamal
Születési hely és idő: Jamaica, 1998.02.16
Anyja leánykori neve: Rakesha Hamilton

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612027561
E-mail cím: iburk.jamal@lvmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Elsősorban természetesen azért, mert megfogott a taxis munkakör amivel fontos feladatot láthatunk el a társadalomban és megkönnyíthetjük sokak életét. A második ok pedig az, hogy szeretnék egy jó társaságba tartozni.


Miért pont önt vegyük fel?
Szeretek és tudok is vezetni és jól tudok kommunikálni ügyfelekkel. Könnyű velem dolgozni és meghallgatom mindenki tanácsát.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem a csapatmunka nagyon fontos dolog bármilyen csoportba, cégbe és akármi másba amit nem egyedül csinál az ember. Hatékonyabban lehet vele elvégezni feladatokat, ami miatt gyorsabban lehet rátérni a következő dologra. Ez viszont csak az egyik előnye a csapatmunkának. A másik része az egymás kisegítése és átvezetése nehezebb dolgokon. Nekem is mindig jól esett, ha volt aki kisegített problémásabb szituációkban.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Olivér


Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
16.000+


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Még régebben voltam LVMS-ben, de leégett a szerver és elvesztettem az accountom.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem volt rá időm, és miután kiléptem nem is játszottam jópár évet az MTA-val.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
IC barátok és elértem egy szerintem egész jó szintet az RP terén.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2-3 óra minimum.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Mindig felelősségteljesen és gyorsan elvégzem a rám bízott feladatokat és jól tudok kommunikálni. Meghallgatom és használom a tanácsokat amiket kapok. Mivel nem ismerem a többi jelentkezőt, ezért persze nem tudhatom, hogy ki a jobb.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Olivérnek hívnak és Budapesten élek. Lassan túl leszek az érettségin és remélhetőleg felvesznek egyetemre. Eddig egy informatika iskolába jártam, ami lehet nem volt a legjobb döntés, mert nem igazán élvezem a programozást vagy a hálózatot. Nagyjából 5 éve kezdem el játszani RP szervereken. Ide tartozik ugye a Seemta, néhány SAMP szerver és egy GTA5 roleplay szerver(nem voice :D). Valamiért sokkal jobban megfogott a roleplay, mint bármi más játék fajta. Érdekelnek az autók és motorok, de a jogsi lerakásáig még mindig nem jutottam el. Szabadidőmet jelenleg tanulással és gépezéssel töltöm. Ha van rá lehetőség minél több időt vagyok haverokkal. Illetve mostanában újra elkezdtem edzeni.




Aláírás: Iburk Jamal

Kelt.: 2023.05.19
 
  • Szomorú
  • Imádom
Reactions: Angel és Chloe

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023. 05. 28. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.