[Elfogadva] Ian Montgomery

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aludanyi

Újonc
Támogató
2020. 11. 14.
71
120
20
Maglód
V4 karakter
Daniel Montgomery
LV karakter
Ian Montgomery

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Ian
Középső név: -
Keresztnév: Montgomery
Születési hely és idő: Las Venturas/23/05/1995
Anyja leánykori neve: Amie Lorenz

Elérhetőség:
Telefonszám: 3876122348
E-mail cím: ian1995@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Elég régóta van meg a "B" kategóriás jogosítványom, pontosan 4 éve. A Városban nőttem fel, ismerem az egész várost, és nagyon szeretnék új kihívások elé nézni, és egy precíz, megfelelő csapatban dolgozni. Az autók igen közel állnak hozzám, az emberekkel szeretek ismerkedni, ezáltal a hozzáállásom is a kedves utasokkal szemben megfelelő lenne.


Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom, hogy a munkámra, és az autókra megfelelően precíz vagyok, szeretek csapatban dolgozni illetve pontos is vagyok, nincs nálam pontatlanság, szeretek emberek körül lenni, szeretek vezetni is és a várost is ismerem teljesen, így A-ból B-be jutás is egyszerű.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A Csapatmunka elengedhetetlen egy munkahelyen, hisz ha a kollégák közt nincs egyenhang, úgy nem ér semmit az egész. Fontos, egy munkahelyen, hogy legyen megfelelő összhang, megértés és segítsük egymást, ha elakadunk valamiben. Fontos, ha épp nincs beérkező hívás akkor jól eltudjunk beszélgetni a szabadidőben, megtudjuk egymást ismerni. Fontos a türelem, kedvesség is egy csapatmunkában, és nem szabad ítélkezni, hanem segíteni mindenben.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Dániel.


Hány éves vagy?
18.

Hány játszott perced van?
37046 perc


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Voltam. Redline Auto Service, Las Venturas Medical Service.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Előző munkahelyeimen sajnos nem volt úgy annyi időm, hogy eleget tudjak tenni az előírt kritériumoknak.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke igazából arra vagyok, hogy sikerült sok jó barátot találni, és lehetőségem volt eddig frakcióba csatlakozni, ahol sok RP tapasztalatra tettem szert, és ott is sok emberrel sikerült össze ismerkedni. A Céljaim még úgy nem értem el a szerveren, de eddig megvagyok elégedve, nagyobb kihagyásokkal.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 3 - 4 óra, hétvégén ez lehet több is.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem mondanám, hogy jobb vagyok mint más, hisz minden ember egyenjogú, de szeretek csapatban dolgozni,ha találok egy frakció társat akivel lehet jól beszélgetni akkor azzal nagyon jól el tudok lenni. Szeretem a részletes RP-ket, az én oldalam nagyon szigorú az RP-re, hisz a szerveren én a legkisebb dolgot részletesen le RP-zem, mellyel lehetséges kisebb idő elöltése, de az RP számomra a fontos. Elérhető is vagyok 1 nap több órát, szívesen fogadok építőjellegű kritikákat is.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Először is Dániel-nek hívnak, idén töltöm a 19. életévemet. Csongrád-Csanád megyében élek Magyarországon. Iskoláimmal végeztem, talán lehetséges, hogy még a szakmám mellé majd akarok egy érettségit is.. Jelenleg a mezőgazdaságban dolgozok, azon belül is erőgép vezetőként tevékenykedek, melyből alapból szakmát szereztem. Nem sokáig tervezek ebben a szakmában dolgozni, a jelenlegi célom egy személygépkocsi összegyűjtése. Rendelkezem jogosítványokkal is, illetve szabad időmben, sokat vagyok a szerveren illetve a természetben ( horgászat, fotozás stb) ezek mellett ami nagyon érdekel az még az autószerelés, így ha adódik lehetőségem, próbálok a szakiktól tanulni. :D A Szerveren leégés után kezdtem egy játszani újra, előtte v2-n, illetve v3-mas szerveren tevékenykedtem egészen 2017 óta. Azt hiszem az RP tudásom már elég szép, illetve ehhez az amerikai RP-hez még hozzá kell szokjak, hisz a többi SGS szerveren magyar RP volt, mely teljesen eltér az itteni RP-től, de ez nekem sokkal jobban is bejön, maga a vidéki élet végett is. Szeretnék ebben a frakcióban új ismeretségre szert tenni, és eljutni egy erős szintre, tehát esetlegesen ha én felvétel nyerek, tervem egy hosszú karriert itt kiépíteni, nem úgy mint az eddigiekben, ahol sajnos az időm végett kellett félbeszakítsam a tevékenységem.




Aláírás: Ian Montgomery

Kelt.: 09/ 07 / 2022
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022 07. 12. 18:30
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Meghallgatáson meglátjuk.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.