(ELFOGADVA) [HCO-6-011] Brooklyn Hollingsworth

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
431
776
LV karakter
Brooklyn Hollingsworth

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Brooklyn Hollingsworth
Születési ideje: 19/07/1996
Születési helye: Reno, Nevada
Neme:
[-] Férfi
[X] Nő

Telefonszáma: +38-76-207-5767
Bejelentett lakcíme: 293 Main St. Fort Carson, SA 90041
E-mail címe: brokieh@seemail.lv

Állampolgársága: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[X] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[-] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: San Andreas Sheriff's Department
Betöltött pozíciója: Deputy Sheriff 2
Munkakör leírása: Közbiztonsági feladatok ellátása, társszervek segítése, kihallgatások, rabosítások és elkapások végbevitele.
Távozásának oka: Hosszabb idejű távozás az államból.

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[X] Igen*
[-] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
A San Andreas Sheriff's Department, Detective Division tagja voltam Detective pozícióban 2024. február 14.-től április 14-ig.

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: ---

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Az adózó fél bevételéhez és a közszolgáltatásokból kivett fogyasztásához mért kiegyenlített pénzösszeg, amit a kormány egy előre meghírdetett pénzügyi terv keretein belül használ fel.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Tételes adózás esetén kategóriákra lebontva minden magánszemély és vállalkozás egy megdott mennyiségű adót fizet, független a bevételüktől, míg a proporcionális adózás esetén egy adókulcsot veszünk figyelembe, ami a bevételhez képest történik kiszámításra. Véleményem szerint mind személyi és vállalkozási környezetben érdemes a proporcionális adózási rendszert alkalmazni, mivel így igazságosabb az adózás - mindenki egy bizonyos százalékot fizet.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Matyinak, Bonkinak.

Mennyi idős vagy?
16 éves vagyok.

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
Természetesen kisebb-nagyobb kihagyásokkal most júniusban öt éve, Las Venturason pedig rendesen tavaly november óta.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
48.348 percem van jelenleg.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem.
Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem.
Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Igen, eddig négy frakcióban voltam. LVMS-ben voltam 2021 májusa-júniusa körül. Nyaralni mentünk, azért léptem ki.
Taxiban voltam tavaly novemberben. LVMPD-be jelentkeztem, ezért léptem ki.
LVMPD-ben voltam tavaly decembertől idén februárig. Átmentem SASD-ba, ezért léptem ki.
SASD-ban voltam idén február és április között. Kedvtelenség és egyéb magánéleti dolgok miatt léptem ki.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
A szerveren fennálló adóztatás betarttatása, különös tekintettel a vállalkozásokra. Adóbehajtás, az ehhez szükséges nyomozás(ok) megkezdése és elvégzése, társszervek segítése, amennyiben felkérnek.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Jelentkezésemmel célom az, hogy egy kicsit nagyobb rálátásom legyen a szerver jelenlegi működésére, színesítsem saját és mások rpjét. Nem vagyok valami nagy lövöldés, persze szükség szerint én is megyek, de nem ez lenne a főprofilom a frakcióban. Inkább az előforduló adóügyekkel, nyomozásokkal és egyéb konzultálási feladatokkal szeretnék foglalkozni és ezekben sikeres lenni.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Mint ahogy az elmúlt pár évben is, most is egy női karakterrel szeretnék játszani a frakcióban. Akivel ezt a jelentkezést írom, Brokie egy félig amerikai, félig brit karakter, akinek az eredeti szakmája közgazdász, jó a számokkal; kis költői túlzással, szinte mindenben számokat lát. Egy külföldi cég pénzügyi menedzsereként dolgozik most már részmunkaidőben. Munkán kívül egy átlagosnak mondható huszonéves hölgy. Szeret emberekkel foglalkozni, ha valaki kicsit jobban megismeri, egyből megnyílik, idegenek esetében picit visszahúzódobb típus - el kell nyerni a bizalmát. Barátaiért, családjáért ölni tudna. Enyhén megvezethető, néhol naív. Tekintettel részleges brit származására, akcentusa kicsit flancos ("posh"), néhol másképp fogalmaz, mint más. Ez köszönhető annak, hogy gyermekkorát inkább Londonban töltötte. Mikor dolgozik, szereti kiélni a munkája adta lehetőségeket. A szabályokat jól ismeri, hol-hol megkerüli őket, de úgy, hogy az még mindig etikus legyen. Ügyfelekkel kedves és közvetlen, ellenben szigorú; ha mond valamit, akkor el is várja az ügyfelétől és persze magától is, hogy az úgy is legyen. Megeshet néha az, hogy nincs feltétlen jó kedvben, ez bármikor érheti Őt. Ilyenkor munkán kívül vezetget ide-oda, kedvenc helyeit látogatja meg, kibeszéli az élet nagy dolgait barátaival. Munkán belül pedig feladatcentrikus gondolkodásra próbál váltani, de persze észrevehető rajta, hogy nincs jó kedvében.
A karakter természetesen folyamatos fejlődésen megy keresztül, így az Őt érő körülményekhez alkalmazkodik.

Account ID:
5802

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Brooklyn Hollingsworth
Kelt: 12/05/2024

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mrs. Brooklyn Hollingsworth!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-6-011] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mrs. Brooklyn Hollingsworth!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-6-011] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.