(ELFOGADVA) [HCO-5-007] Theo Bates

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

smugi

Barangoló
2019. 01. 10.
119
317
Budapest
V4 karakter
Abdula Marku
LV karakter
Theo Bates
irs_kicsi.png

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Theo Bates
Születési ideje: 08/03/1998
Születési helye: Egyesült Államok, Maryland 20906 Aspen Hill
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-610-3396
Bejelentett lakcíme: 4130 San Peeso Street, Las Venturas
E-mail címe: theo.b7@seemail.com

Állampolgársága: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol, Spanyol

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: -
Betöltött pozíciója: -
Munkakör leírása: -
Távozásának oka: -

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
-

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: -

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Véleményem szerint az igazságos adórendszer fogalma az azt jelenti, hogy bőrszíntől és etnikumtól eltekintve minden állampolgár az adott adózási rendszer szerint folytatja az államfelé történő kötelességeit. Szóval mindenki arányosan adózik az állam felé.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Az tételesadózás esetén mindenki ugyanannyit fizet, amíg az proporcionális adózás esetén a magasabb jövedelműek többet fizetnek, de ugyan olyan arányban. Hogy ezt alkalmazzák-e, az az állam és a társadalom célkitűzéseitől függ.
Ha az egyszerűsítés és a kevesebb adminisztráció a cél, akkor az tételesadózás lehet jobb; ha az igazságos elosztás a cél, akkor az proporcionális adózás lehet jobb. Személyes véleményem szerint a propocionális adózás sokkal hasznosabb.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Bende

Mennyi idős vagy?
20 éves vagyok.

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
7-8 éve játszok SGS szervereken, SeeMTA v4 LV szerverén 2022 óta.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
18 429 játszott percem van jelenleg.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
Igen, voltam


Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem, még nem voltam.


Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!


Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Igen már voltam!
Silver State Freedom Fighters - Jay Moser, Sean Dunn. Pontosan nem emlékszem meddig voltam bent a frakcióban, az inaktivitás elkerülése miatt úgy döntöttem, hogy ott hagyom a frakciót.
Caborca Cartel - Jose Pousa. Itt 4 hónapig voltam a frakcióban amit nagyon élveztem, azért léptem ki mert konfliktus akadt emberek között és ki szeretnék mást is próbálni.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Véleményem szerint az IRS (Internal Revenue Service) frakciónak szerepe a szerveren, az hogy a cégek ügyintézését folytassa vagyis, cég bejelentés, cég adóztatása, számlatömb rendszer betartása és, hogy kiszűrje az adócsalókat.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Azért szeretnék hozzátok csatlakozni a frakcióba mert ki szeretném magamat próbálni ilyen körben is és nagyon vonz az ilyen fajta roleplay gondolata. Szeretnék a frakcióban a jövendőbeli társakkal fejlődni és együtt előrébb vinni a frakciót.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Theo Bates egy középosztálybeli családból származó, humoros kedvű de ha a történés megköveteli hamar belerázódik szakmai szerepébe. A karakteremet szeretném úgy alakítani, hogy legyen a munka mellett egy normális élete is, szeret hétvégenként grill partit tartani a házánál és reggelente futni jár.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Theo Bates
Kelt: 11/03/2024

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
irs_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Theo Bates!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-5-007] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Theo Bates!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-5-007] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.