(ELFOGADVA) [HCO-4-025] Zara Lueck

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
306
414
LV karakter
Corey Herman
ird_kicsi.png

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Zara Lueck.
Születési ideje: 03/11/1999.
Születési helye: Mesquite, NV 89027, Egyesült Államok.
Neme:
[-] Férfi
[X] Nő

Telefonszáma: +38-76-840-3271.
Bejelentett lakcíme: 1130 Randy B. Stiffman Gardens, Old Venturas Strip, Las Venturas.
E-mail címe: zlueck99@seemail.com.

Állampolgársága: Amerikai.
Beszélt nyelvek: Angol, spanyol.

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye:
Betöltött pozíciója:
Munkakör leírása:
Távozásának oka:

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze:

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Az igazságos adórendszer mindenkit egyenlően terhel az adófizetés terén, figyelembe véve az egyéni képességeket és igényeket.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
Tételes adózásnál mindenki ugyanannyit fizet, míg a proporcionálisnál aki többet keres, az többet is fizet, de ugyanannyi százalékot. Az alkalmazás függ az adott ország és társadalom céljaitól.
Egyszerűség és kevesebb adminisztráció esetén a tételes adózás, míg igazságos elosztásnál a proporcionális adózás lehet jobb választás.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Attila.

Mennyi idős vagy?
17 éves vagyok.

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
A v3-ra regisztráltam először 2018-ban, attól kezdődően játszom összességében. Ide a v3-as kitiltásom után regisztráltam újra a Recovery után, 2022-ben. Előtte is játszottam egy keveset itt is.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
Most 81.345 játszott percem van, aminek a többségét frakcióban töltöttem el.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem voltam még a Recovery óta létrehozott felhasználómmal.
AJ.png


Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem voltam még kitiltva sem a szerverről.
BAN.png


Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Igen, voltam már frakcióban.
Federal Bureau of Investigation
2022 áprilisában csatlakoztam, és kisebb kihagyásokkal 2023 márciusáig maradtam. A kihagyások alkalmával némi szünetre volt szükségem, hogy visszanyerjem a kezdeti lelkesedésem energiáját.
Az utolsó kilépés alkalmával pedig már tényleg váltani szerettem volna frakciót, kiszakadva abból a közegből és feladatkörből, hogy további lehetőségek felé nyithassak a szerveren.
Las Venturas Medical Services
Először 2020 novemberében kerültem be a frakcióba, majd 2022 februárjában, és még 2022-ben utána megfordultam egy rövid időre, amikor az FBI-t szüneteltettem a magam részéről.
Jellemzően nem volt kellő ambícióm a maradáshoz. Sokszor előfordult, hogy üresjárat volt egy egész délután szinte, és ez szabotálta minden próbálkozásnál a befektetni kívánt erőbedobásom.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Az adóhivatal felelős azért, hogy foglalkozzon az adóbevallásokkal, az adózók adataival, vizsgálja az adózási szabályok betartását, és ha kell, akkor szűrje ki az esetleges szabálytalanságokat ellenőrzésekkel, hogy megállítsa az adócsalást. Ezen kívül fontos, hogy gondoskodjon a rendszer zavartalan működéséről is.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Azért szeretnék jelentkezni hozzátok, mert már az elejétől fogva nagy érdeklődéssel figyeltem a frakció tevékenységét a szerver életében, ami mondanom sem kell, teljesen meggyőzött és rabul ejtett. Most érzem, hogy megvan bennem újra a kellő lendület és hozzá annyi szabadidő, ami elengedhetetlen lenne ahhoz, hogy aktívan részt vegyek és hozzájáruljak a közösség sikeréhez. Frakcióban való részvételem fő célja az, hogy hasonlóan magas színvonalon és aktívan vegyek részt, mint ahogy azt az FBI-nál tettem. Teljes fanatikussággal és energiával szeretnék részt venni a frakció tevékenységeiben, ezzel elősegítve annak hatékony működését és sikerességét.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Zara egy szenvedélyesen elkötelezett és lelkes fiatal alkalmazottja lenne az intézménynek, aki a kompetenciáit szeretné a szervezet profiljával párhuzamba vonni.
Munkája során elkötelezett a hivatása és a célja iránt, teljesen elválasztva azt a magánéletétől. Inkább zárkózott személyiség, és megtartja az ideális kapcsolati rendszereket a munkájában.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Zara Lueck
Kelt: 10/02/2024

 
  • Fire
Reactions: Sense

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mrs. Zara Lueck!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-4-025] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mrs. Zara Lueck!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-4-025] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra, valamint akadémia alatt számíts egy névváltásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.