(ELFOGADVA) [HCO-4-024] Eugene Triboulet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daymond

Újonc
2020. 11. 22.
61
40
Magyarország
V4 karakter
Ezio Lucchese
LV karakter
Ezio Lucchese
V2 karakter
Zylo Koci
ird_kicsi.png

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: [Eugene Triboulet]
Születési ideje: 02/16/1972
Születési helye: [Las Venturas]
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: [+38-76-591-4317]
Bejelentett lakcíme: [27668 Harwick Place, Las Venturas, Nevada, USA]
E-mail címe: [eugene.triboulet@seemail.com]

Állampolgársága: [Amerikai]
Beszélt nyelvek: [Angol, Francia, Albán]

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[X] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[-] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: [UrmaItalia]
Betöltött pozíciója: [Géptechnikus]
Munkakör leírása: [Az UrmaItalia által kibocsátott festékkeverő és adagológépek karbantartása, esetleges szervízelése.]
Távozásának oka: [Nem voltam megelégedve a munkakörülményekkel, illetve a juttatások sem voltak túl versenyképesek.]

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
[-]

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: [-]

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
[Az igazságos adórendszer az lenne, ha mindenkinek a saját fizetéséséhez igazodó mennyiségű adót kéne fizetnie.]

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
[A tételes adózás esetében nem a fent említett módszer valósul meg, hanem minden embernek egységesen egy kiszabott mennyiségű adót kell fizetnie, a juttatásaitól függetlenül. Ezzel ellentétben a proporcionális adózás a fentebb leírtaknak felel meg. A tételes adózás esetében egységesíthető az adó mértéke, ezáltal nem szükséges mindenkinek külön megszabni az adóját, ami költséget tud megtakarítani az államnak. A proporcionális adózást azért érdemes alkalmazni, mivel így igazságosan lehet eloszlatni az adó mértékét a különböző anyagi helyzetben lévő lakosok közt.]

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
[Zolinak vagy Zolikának.]

Mennyi idős vagy?
[19 éves vagyok.]

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
[2020 november 9-e óta játszom az SGS szervereken, beleértve a SeeMTA Las Venturason is.]

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
[Kicsivel több, mint 92 ezer perccel.]

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
[ LINK ]

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
[ LINK ]

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
[Igen, LVMS-ben nagyjából két hétig. Azért léptem ki, mivel a barátaimmal együtt léptem be és amikor ők távoztak nem volt kedvem egyedül bent lenni a frakcióban.]

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
[A játékosok által üzemeltetett cégek felügyelése, adózással kapcsolatos mulasztások elhárítása, adócsalás megszűntetése.]

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
[Még sehol sem láttam ilyen frakciót és nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen is lehet egy ilyen szerepkörben tevékenykedni a szerveren. Azért is írtam meg a jelentkezésem, mivel több barátom is beadta a lapját az IRS-hez, ezáltal nekem is megjött a kedvem, hogy megpróbáljak csatlakozni a frakcióhoz. Ha sikerrel járnék, szeretnék minél több időt eltölteni a frakcióban és szeretném jól érezni magam az itt eltöltött idő alatt.]

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
[Egy kissé idősebb férfi, aki már csak 9 évvel jár a nyugdíj előtt. Kissé zsémbes, a rengeteg munkától már kiégett az évek során, esetenként bunkó a modora, lekezelő stílusban beszél a vele szemben álló emberekkel. Nem szeretné megváltani a világot, csak a rászabott feladatokat elvégezni. 30 éve dohányzik, hétvégente szeret a barátaival legurítani pár italt. A munkáját, munkahelyét tiszteli, igyekszik minden elvárásnak megfelelni. Külsejét tekintve, általában borostás az arca, de az öltözködésére mindig ügyel, a korosztályához képest egész jó egészségügyi állapotban van.]

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Eugene Triboulet
Kelt: 05/02/2024

 

Gracia

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
332
30
V4 karakter
Ferro Luchese
LV karakter
Jack Cavataio
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Eugene Triboulet!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-4-024] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Zakari James
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Eugene Triboulet!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-4-024] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((Keress meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra, valamint akadémia alatt számíts egy névváltásra!))



Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.