(ELFOGADVA) [HCO-3-008] Arman Hessan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

arman.

Újonc
2023. 08. 23.
27
89
V4 karakter
laidan.meco 🇹🇷
LV karakter
amina.zehra 🦩
ird_kicsi.png

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Arman Hessan
Születési ideje: 02/16/1998
Születési helye: Turkey, Istinye Medical Park & Hospital.
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-784-8365
Bejelentett lakcíme:
182 B KEMPTENER STR.
NEVADA 88916
USA
E-mail címe: armanhessan@gmail.com

Állampolgársága: Török-Amerikai kettős állampolgár.
Beszélt nyelvek: Török, Amerikai-Angol.

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: Walesbook Inc.
Betöltött pozíciója: Informatikai asszisztens.
Munkakör leírása: A vevők kisegítése, kasszakezelés elektronikai boltban.
Távozásának oka: Rossz szakmát választottam, ennél többre vagyok hivatott.

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
N/A

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: N/A

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Akkor van kiépítve egy igazságos adórendszer elveim szerint, ha a társadalomban betöltött helyed szerint adózol. Az adózás ettől függetlenül mindenkire vonatkozik.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a progresszív módon történő (kulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
A progresszív adózás a bérezéshez megfelelően van kötve, így akinek magasabb a bére az többet adózik, aki alacsonyabb bérezésért dolgozik, az pedig kevesebbet. A tételes adózás fogalmánál arról beszélünk, hogy mindenki ugyan azt az összeget fizeti.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Arman-nak szeretem ha szólítanak.

Mennyi idős vagy?
Tizenkilenc éves vagyok.

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
A seemta las venturas szerverén kezdtem játszani pár napja. Azonban rendelkezem több éves versenyképes tapasztalattal más szerverekről.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
[EDIT: tizenegy óránál tartok. ] Hatvan percem van a szerveren, viszont szeretném magam ettől függetlenül a frakció hasznos tagjaként tudni, mivel szeretek élményképeket csinálni és adni azokra, hogy igényes minőségit kreáljak. Ezt a frakció előnyére tudom fordítani, ezzel is növelve a színvonalat.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem voltam adminjailben.
Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!
Nem voltam kitíltva.
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
A seelv szerverén még nem voltam frakcióban.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Az adóbehajtással foglalkozik a szervezet, valamint egyéb adóbeli ügyekkel. Ide tartozik a cégek ellenőrzése, intézkedés indítása ellenük. A jogszerű nyugtázás ellenőrzése a kibocsátó cégektől. Rendelkeznek nyomozói jogkörrel is, amennyiben egy ügyet arra az alosztályra irányítanak.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Szeretem a magasra tett színvonalat, és szeretek olyan emberek között szerepjátékozni akivel egyértelműen egy erőn mozgunk. Megfog engem a kicsit különlegesebb frakciók által nyújtott érzés, ebből kifolyólag több inspirációt érzek.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Egy török karaktert szeretnék alakítani. Ez a karakter nem egy bevándorló vagy hasonlók, tisztességes állampolgár, itt végzett iskolát. Maga a karakter egy határozottabb személyiség lenne, természetesen figyelve a határokra. Nem szeretnék egy semmiből jött nagy pályás behajtót alakítani. Idővel, amikor már le is tett valamit az asztalra a karakterem akkor gondolkozni fogok ezen. De szeretnék addig is egy határozott török karaktert, akire ha ránéznek az emberek lehet elsőre negatív benyomást kelthet a jellegzetes erősebb kinézete miatt, de beszélgetést kezdeményezve, szeretek elérni pozitív csalódást. A karakterem erős fizikummal rendelkező ember, szereti a terepmunkákat, a taktikai csapatokat így maga a kinézete is így fog kinézni.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.



Aláírás: Arman Hessan
Kelt: 23/08/2023

 
Utoljára szerkesztve:

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Arman Hessan!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-3-008] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
  • Tetszik
Reactions: Kylar és morty.

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
ird_kicsi.png


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Arman Hessan!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office sikeresen feldolgozta a [HCO-3-008] számmal ellátott pályázatot.

Értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a HCO osztálya
ELFOGADTA!

Megjegyzés: Internal Revenue Service - Academy & Training Office hamarosan megkeresi Önt elektronikus levél formájában.

((@LeRoy-t keresd meg privátban és egyeztess egy időpontot egy TS3 meghallgatásra.))





Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.