[Elfogadva] Hatayekama Yoshiro

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brenyo

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 12.
157
141
Vecsés
soundcloud.com
V4 karakter
Bryan Clifford🔥
LV karakter
Raphael Mckenzie🔥

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Hatayekama
Középső név: -
Keresztnév: Yoshiro
Születési hely és idő: 1955. Augusztus 26.-án Szaitama prefektúra-ban születtem
Anyja leánykori neve: Akimoto Hoshi

Elérhetőség:
Telefonszám: 38-76-1111-610
E-mail cím: yoshi.hatayekama@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mindig is kiszerettem volna próbálni magamat taxisként, és így hogy megnyílt a jelentkezés így teszek egy próbát hátha. Gyerekek is itt dolgoznak, és csak jót hallottam tőlük, így is tetszett meg ez nekem. Alkalmasnak érzem magamat a feladatra!


Miért pont önt vegyük fel?
Amibe belefogok egyszer azt tisztességesen el is végzem gond nélkül. Nem lenne velem túlságos gond/probléma a feladatomat probléma nélkül elvégzem. A rang létrán felettem állóknak a tiszteltetett mindig megadom. A közösségbe szerintem gyorsan beilleszkednék!


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Szerintem elengedhetetlen egy cég, vállalat működéséhez. Ha a csapatmunka nem működik, akkor a kollégák egymást fogják hátráltatni. Közösen csapatban gyorsabban megtudunk oldani problémákat illetve gondokat. Én személy szerint jobban preferálom a csapatmunkát!


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Szép napot!/reggelt!/estét! Hatayekama Yoshiro vagyok, olvastam a hirdetésük és szeretnék a csapatukba tartozni. Már egy ideje gondolkoztatott a téma, hogy milyen is lennék taxis-ként. Néha még én is szoktam fuvarozni út mellett stoppolókat. Nagyon megtetszett és örültem hogy segíteni tudod másoknak. Ezért is szeretnék a tagja lenni. A szolgáltatásuk nagyon fontos a város számára, ezért úgy gondolom hogy komoly feladat, ha valaki bekerül magukhoz. Önökhöz jó csapat munka, tisztelettudás, megfelelő vezetési képesség kell, amit szerintem nekem meg van teljes mértékben. Remélem, hogy nem sokára önöknél dolgozhatók és kollégák leszünk!

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Bencének hívnak!


Hány éves vagy?
16 éves vagyok!

Hány játszott perced van?
48600+ percem van jelenleg!


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Redline Auto Service, volt az első frakcióm.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Egy részt időhiány volt az oka, illetve más frakciókban is kipróbálnám magamat.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
BMW M5 E34-re vagyok eddig a legbüszkébb a szerveren, és a sok RP-re.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2-3 óra általában de ez változó.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Eddigi frakciómban elégé megálltam a helyemet szerint itt is menne ez. A MAP-ot is elégé ismerem, de a tudásom még bővülhet. Vezetési tudásommal probléma eddig még nem volt hiba, és szeretek is vezetni. Csapatban jól tudok dolgozni, és alap dolognak tartom.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Bence-nek hívnak. 16 éves vagyok, Budapest mellett élek egy kisebb városkába. Jelenleg 10.-ik osztályba járok, Informatikai szakra. Régebben még vízilabdáztam, de azóta már nem, mostanában már csak barátokkal szoktam kosarazni. Szabadidőmben általában videó-játékokkal szoktam játszani a haverjaimmal, vagy sorozatokat/animét nézni. De mindenek mellett persze sokat játszok a SeeMTA Las Venturas szerver-én ahogy az a játszott perceim alapján is látszódik. Hobbiként Energia italos dobozokat gyűjtögettek. Általában nyugodt természetű vagyok, elégé nehezen lehet engem felhúzni, emelet pozitívan törekszem hozzá állni a dolgokhoz, és szeretem az igazomat kiharcolni.




Aláírás: Hatayekama Yoshiro

Kelt.: 2021.04.28]
 
  • Imádom
Reactions: Itsuki és Woffi

Itsuki

Pairappuru?
Támogató
2020. 04. 12.
297
214
21
日本, 群馬県
V4 karakter
-
LV karakter
🇯🇵hatayekama.itsuki🇯🇵
V2 karakter
-
Na szia Papó!

Végig futottam a lapodon, és nem csalódtam, mindig oda teszed magad amit szeretek! Szerintem megállnád simán a helyed köztünk!

Sok sikert! A lapodat természetesen támogatom!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Brenyo és Woffi

hardsadej

Barangoló
2019. 01. 10.
107
90
LV karakter
👑roy jefferson👑
Hali Urma.
Átolvastam a lapot, nekem tetszik szerintem simán bele illessz a csapatba. Sok sikert kívánok támogatom!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Woffi és Brenyo

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021 05. 02. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Jó lap lett!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.