[Elfogadva] Hannah Styles

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RJMND

Barangoló
Támogató
2021. 07. 18.
87
113
New York
V4 karakter
Aurora Norman
LV karakter
Marshall Wattson


ts-taxilogo.png


Jelentkezési lap






[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Styles
Középső név: -
Keresztnév: Hannah
Születési hely és idő: 1999.09.16.
Anyja leánykori neve: Diana Frame

Elérhetőség:

Telefonszám: 38/76-[I]125-7599[/I]
E-mail cím: hannahstyles@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?

Régóta szeretném már magam kipróbálni ebben a munkakörben is, illetve kapcsolatokat teremteni, ismerősöket szerezni. Úgy gondolom ez egy megfelelő hely erre, és mivel szeretek vezetni így összekötöm a jót a hasznossal.

Miért pont önt vegyük fel?

Úgy gondolom hogy jól tudok csapatmunkában dolgozni, aktivitásommal is tudnám erősíteni a csapatot és megfelelni az elvárásoknak..

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)

A csapatmunka az egy nagyon jó dolog, ha mindenki benne van, és a maximumot nyújtja a cél elérése érdekében. Korábban dolgoztam már csapatokkal, nem volt gond, kommunikatív készségemmel illetve segítek mindenhol ahol éppen kell, vagy tudok. Az sem elhanyagolható hogy a csapatmunka fontos mert így könnyebben el lehet érni a célokat.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):


Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Rajmund

Hány éves vagy?

14

Hány játszott perced van?

11652.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem voltam még.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Volt már több autóm, leginkább a vagyonra illetve a kapcsolataimra vagyok büszke, párat sajnos elvesztettem egyéb okok miatt.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

3 óra.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Voltam korábban taxis más szerveren, ezért van tapasztalatom, illetve a helyesírás jelentősége sem egy utolsó szempont ami szintén van nekem.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Rajmund vagyok, 14 éves. Jelenleg Heves megyében élek a családommal egy kisebb városban. 8. évemet járom az általános iskolámban, aztán a következő tanévben megyek szakközépiskolába valószínűleg közlekedési szakra. A jövőben tervben van elvégezni az érettségit és szakmával elhelyezkedni a nagy világban. Emellett szeretek számítógépezni, és szabadidőm nagy részét itt is töltöm. Szeretek autókázni, főleg amikor szép tájak vannak vagy épp egy esti napon Budapest magasabb pontjairól látom be Pest kivilágított belvárosát. Eljárok haverokkal bandázni, néha focizni. Iskolában nem vagyok egy jó tanuló, inkább lusta, de ha egy olyan dologgal kell foglalkoznom ami érdekel, akkor megteszek érte mindent hogy jó eredményt érjek el. Régóta szeretnék már egy frakció tagja lenni a szerveren, és nem csak úgy lenni a szerveren.




Aláírás: Hannah Styles



Kelt.: 2023.10.10.
 
  • Imádom
Reactions: Bonki

Charlie

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
LV
2020. 11. 18.
280
204
Las Venturas Taxi Split & Hvar
LV karakter
Charlie Deaves
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! / Charlie Deaves / vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2023. 11. 12. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap
 
  • Imádom
Reactions: Bonki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.