[Elfogadva] Hannah R Morgan jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xennon

Újonc
2019. 12. 15.
28
27
25
V4 karakter
Zhanna Vinogradova
LV karakter
Hannah R Morgan
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Hannah R Morgan>

Születési helye, ideje:
< Las Venturas állami kórház 1995.05.05 >

Édesanyja lánykori neve:
< Sofie Coleman>

Jelenlegi lakcíme:
< Jesey St 4>

Hány éve él a városban?:
< 28 éve élek a városban, születésem óta.>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretném kipróbálni magam ezen a téren, mivel kivételes érdeklődést mutatok gyerekkorom óta a gépjárművek iránt, igy meg szeretném tanulni azok működési elvét is.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Maximalista személyiség vagyok, igy magánéletemben és munkám során is próbálom kihozni magamból a 101%-ot, ezen felül gyorsan tanulok, nem zavar az, ha nyakig olajos vagyok a nap végén. Szeretném kitanulni ezt a szakmát és jól csinálni, hogy egy nap elmondhassam magamról, apám nyomdokaiba léptem és túlszárnyaltam őt ezen téren. .>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, nem dolgoztam még ilyen téren.>

Előző munkahelye(i):
< Egy kisebb fényezőműhelyben dolgoztam, mellette részmunkaidőben pizza futárkodtam.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Hannah R Morgan>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 3654>

Eddigi frakcióid:
< LV még nem voltam frakcióban. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs.>

Mióta RP-zel?:
< V3-on 2013 óta.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Régen V2 ben mikor még RP-zni kellett mindent voltam utoljára szerelő, igy szívesen kipróbálnám magam a jelenlegi szerelő RP-ben is.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Elég gyorsan tanulok, igaz LV nincs sok játszott percem, de V3-on annál inkább, elég sok RP tapasztalatot szereztem az évek alatt és mint ahogy az IC karakteremet így engem is lenyűgöznek IRL az autók.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, mint említettem V2 voltam annó még az RP-s szerelések korszakában, mikor minden egyes szerelést le kellett teljesen RP-zni, azóta nem.>

Mennyi idős vagy?:
< 24>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2022 januárjában regisztráltam be a szerverre, akkor csak kipróbáltam, most egy jó másfél hete kezdtem el igazán játszani a szerveren.>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Ez nagyon változó, van hogy több órát, de néha 1-2 órát, ez az adott munkámtól függ, hányra megyek/meddig maradok.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Is is, van amikor délelőtti órákban fent tudok lenni már ilyen 8-9 óra magasságában, de van hogy csak délután/este.>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mint ahogy fent említettem van hogy az első, van hogy a második a megfelelő, ez változó.>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Hát nem tudom mit írhatnék, 24 éves vagyok lassan 25. Dolgozom egy saját kisvállalkozásban ((autókozmetika)) ebből kifolyólag változó az is, hogy mikor tudok fent lenni, imádom a kocsikat gyerekkorom óta édesapámnak köszönhetően. Elég gyorsan tanulok meg dolgokat amik érdekelnek. Hogy ne csak jó dolgokat írjak le, rossz tulajdonságaim egyike az a beszélőkém, sokszor beszélek amikor épp hallgatnom kellene. Egyenlőre igy ennyit tudnék írni aztán remélem a későbbiekben úgyis jobban megismerhetjük egymást. >
 
Utoljára szerkesztve:

Brendon0

Újonc
2020. 11. 14.
64
27
V4 karakter
Dr Brendon Cross
LV karakter
Brendon Cross
V2 karakter
Brendon Cross
Szia, Szerintem a lapod mindent elmond, játszott percen lenne mit faragni, de nagyon szépen össze raktad a lapot! Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Xennon

Xennon

Újonc
2019. 12. 15.
28
27
25
V4 karakter
Zhanna Vinogradova
LV karakter
Hannah R Morgan
Szia, Szerintem a lapod mindent elmond, játszott percen lenne mit faragni, de nagyon szépen össze raktad a lapot! Támogatom!
Hello-hello!
A lapodat szépen és bő válaszokkal megírtad!
Perceid ellenére, TÁMOGATOM!
Köszi a támogatásotokat srácok, igyekszem növelni a perceim számát, lassan 5.000-nél járok a lap megírása óta.
 
  • Fire
Reactions: Brendon0

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
645
V4 karakter
caleb declan
LV karakter
earle cale
Lap jó, de kevés játszott perc.

Tartózkodom
 

Xennon

Újonc
2019. 12. 15.
28
27
25
V4 karakter
Zhanna Vinogradova
LV karakter
Hannah R Morgan
Lap jó, de kevés játszott perc.

Tartózkodom
Szia, igen mikor beregisztráltam játszottam maximum 2 órát, másfél hete kezdtem el aktívan játszani. Vasárnap 3600 percem volt most már 5100. 3 nap alatt durván 25 órát tettem bele a játékba szóval gyarapodnak azok szépen és nem afkolt percek, próbálok rpzni minden adandó alkalommal. Szóval igyekszem, de sajnos ebben nem tudok gyorsabban haladni 😂
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.02.18. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Perceid száma valóban kicsit kevés, de egy esélyt adunk neked.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.