[ELFOGADVA]Hamza Alihodzic - Jelentkezés(i) lapja a Las Venturas Medical Services-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
A

Al3x

w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Hamza>
Középső név:<->
Keresztnév:<Alihodzic>
Születési hely és idő:<Bosnia, 1996.10.24>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Alpin St.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai,Bosniai>
Nem:

Férfi [x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<University of Nevada, Reno>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Gyártósorimunkás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021/02/10 - 2021/04/06>
Munkaköri leírás:
<Raktáros>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Felmondtam és inkább a farmomal keztem el foglalkozni>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Alex>
Életkorod:<18 életév>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Ezt pontosan nem tudom, olyan 2 - 3 éve>

Mesélj magadról:
<Sziasztok, a teljes nevem az Balla Alexander Norbert, 18 éves vagyok, erdélyben élek. 2002.10.24-én születtem októberbe. Szabónak tanulok, de nem igazán foglalkoztat a szakma, nem igazán találom a helyemet benne. Még mikor nem volt ez a virus akkor nagy ritkán kijártam az utcára focizni a haverokal, de igy hogy ez a virus van sajnos nem lehetséges mostmár leginkább gépezni szoktam mivel nem tudom másla elütni az időm. Nincs semmi magánéletem ez mind miatt és van amikor kissé megunom az egész életem. Meg még igy utoljára hozzá tenném hogy nem vagyok nagyon beszédes személyiség, leginkább hallgatni szoktam, természetesen ha hozzám szólnak vagy kérdeznek válaszolok nem arról van szó csak ha az adott témába nem vagyok annyira jó inkább hallgatok meg igazából nagyon érdeklődő személy vagyok, nagyjából minden érdekel.... >
Mesélj a karakteredről:
<A karakterem egy huszonötéves férfi aki tiszteli a nőket és barátságos, segitőkész személyűség. A hobbyai a horgászás, a kocsiját szereti bütykölni nagy ritkán. Tisztelet tudó és mindenkinek megadja a kellő tiszteletet amit megérdemel.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még a SeeMTA v3 LV szerverén frakcióba.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nincs sok tapasztalatom, de voltam már egészségügyi frakció tagja a SeeMTA v2 szerverén, de nem sokáig mivel nem tartottak alkalmasnak.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az motivált hogy szeretnék jobban megtanulni az egészségügyi RP-t, próbálnák az egészségügyi RP-ről többet tudni és tapasztalatokat szeretnék szerezni. Tudom hogy komolyan veszitek az RP-t igy ezáltal gondoltam hogy megpróbálok egy jelentkezést benyújtani.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Advil, Aspirin, Algoflex>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerinc és nyak törés.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Törés esetén:
1. Behatárolom a sérülést.
2. Rögzítem a sérült végtagot.
3. És be viszem a kórházba, és röntgeneztetés.
4. Gipszelés.

Ha csak zúzódás:
1. Behatárolom a zsebet.
2. A sérülésre kenek egy kis jégzselét.
3. Ha szükséges bekötöm sterilgézel.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.06.
Aláírás: Hamza Alihodzic
 
Utoljára szerkesztve:

ChillBro

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 15.
173
224
👾
xyl.lol
V4 karakter
levie.d.anderson
LV karakter
sophie.spencer
V2 karakter
sophie.spencer
Szia, mentősként érkezel az esetre, illetve a foglalkoztatottság részt valamivel töltsd ki. Emiatt sajnos nem tudom támogatni.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Hamza Alihodzic,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on 2021.04.12 17:00 időpontban.

Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Kopy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.