[Elfogadva] Gustavo Mauricio Silva

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

d0nut

Újonc
Támogató
2019. 01. 30.
64
69
20
Mitkellazneked?
V4 karakter
Gregor Mikhailov
LV karakter
Gustavo Mauricio Silva
V2 karakter
Jó lett vóna ha lett vóna.

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Gustavo
Középső név: Mauricio
Keresztnév: Silva
Születési hely és idő: 1988.05.05. Nueva Rosita
Anyja leánykori neve: Esther

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612016804
E-mail cím: gmsilva@icloud.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Úgy érzem a városban a délutáni órákban eléggé kevés a taxis, és mivel már magamhoz tudhatok büszkén több mint negyed milliónyi kilómétert, baleset nélkül, így azt tudom mondani, hogy a vezetési képességeim még mindig tökéletesek a koromhoz képest!

Miért pont önt vegyük fel?
Képes vagyok hosszas ideig az autóba űlni anélkül hogy fáradtnak érezzem magam. Maga biztosan vezetek és az utazást érdekessé tudom tenni a klienseink számára. Eléggé jól rá tudok hangolni az emberekre, így nem engedném, hogy öröm nélkül teljen az út.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka az minden álláspozíción fontos, az emberek közti együttműködés eléggé kulcs létfontosságú, ez az egyik fő faktor ami életben tartja a modern socialitásunkat. Bármiféle munkát is végzünk a csapatmunka nagyon fontos, hogy részt vegyen benne, együttműködés nélkül nincs kompromisszum.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Patrik

Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
5050

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem még nem voltam úgy gondolom ez lenne a legjobb frakció elkezdeni valahol.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Nem fogok felvágni a vagyoni értékeimmel mert szerintem azok olyan dolgok, amik csak kiegészítik a szerveren való tevékenységeim, de viszont sok rp szituációban vehettem részt, így ennek köszönhetően nagyon sok tapasztalatot szereztem, hogy milyen a szerver.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 2-3 órát.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Őszinte és segítőkész vagyok. Mindig igyekszem betartani, amit megígérek. Motivált tudok lenni, hogyha megszerettetik velem azt amit csinálok. Imádom hogyha van egy kis versenyszellem a társaságban, így néha én is próbálom hetzelni ezen a szinten az embereket, hogy minél többet hozzunk ki magunkból.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Patriknak hívnak, 18 éves vagyok, rész munkaidőben Pincérként dolgoztam egy 4 csillagos szállodának az étterem részén 2 évet. Szabadidőmben MTA-zni szoktam, vagy képeket szerkesztek, illetve ha van lehetőségem akkor az ismerőseimmel találkozok a városban, és esti vezetgetésekre megyünk ki, van egy project autóm amit hosszas időre szánok megépíteni, azt mondják többet költök az autóra mint magamra, de ez nem igaz mert az autóm és én egy vagyunk :D





Aláírás: GSILVA



Kelt.: 2023.04.17
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Hello11

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023.04.30. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Sokat agyaltunk rajtad, de arra jutottunk, hogy adunk lehetőséget, várunk TS-en!
 
  • Tetszik
Reactions: d0nut
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.