[Elfogadva] Gustav Marlon - Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheANO

Yeezy for Best!
2019. 03. 09.
122
118
V4 karakter
Marcus Nero Maximus
LV karakter
Gustav Marlon
V2 karakter
-
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Gustav Marlon >

Születési helye, ideje:
< 1990.09.26. Las Venturas Korház >

Édesanyja lánykori neve:
< Emma Swone >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Sun Street 6 >

Hány éve él a városban?:
< kb. 3-4 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Igényes és tiszta munkalehetőségnek tűnik. Szeretek embereken segíteni, illetve szeretek autókat bütykölni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Elég aktív vagyok a munkában és megbízható. Rengetek túlórát tudnék vállalni, akár még ünnepnapokat is. Illetve kiskorom óta autókkal foglalkozom. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hát hivatalos munkahelyem nem volt, viszont Hobbi szinten illetve saját vállalkozóként ismerősökkel bütyköltünk ezt azt autók terén. >

Előző munkahelye(i):
< Ebben a városban Taxis voltam kb 1-2 hónapot, szerettem vezetni viszont egy idő után úgy gondoltam, hogy paraszt földi utakra lépek és elérkezett az a pillanat mikor rájöttem, hogy ide vezet az utam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen és több évnyi tapasztalattal is B és A kategóriában is. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Gustav Marlon >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8844 perc (14. szint) , viszont ne tévesszen meg senkit ha kevés mivel mikor volt a szerver leégés másik karaktert kellett kezdenem. >

Eddigi frakcióid:
< LV-n csak a Taxi. 1-2 hónapot voltam kb. Taxiba élveztem is csak nem adta ki úgy az idő kapacitásom ezért szüneteltettem az egész szervert egy picit és most tértem vissza. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< Már stabil 4 éve szerintem biztos. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Régóta szeretem volna már szerelő frakcióba kerülni, de sose volt rá alkalmam mert mindig mikor aktuális lett volna vagy nem volt TGF vagy frakcióban voltam illetve nem rég kezdtem el újra játszani mert volt az a szerver leégés és sajnos új karaktert kellett kezdenem. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Sokat tudok aktívan játszani a szerveren, barátságos vagyok. Szeretek új embereket megismerni. Régóra játszom a SeeMta szerverein. Van némi kis tapasztalatom frakciókból csak nem LV-ről hanem v3-v2-ről. Illetve van ismerősöm itt a frakcióba, és büszkén meg lehet kérdezni Predy éket mert boldogan és egy jó tagként távoztam a Taxiból. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/Kwhplj5 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/48CyBIr >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/gbNfDiV + még volt egy a mostani nevemre csak ez még az elötti kép de azóta nem változott a bannom és a jailom se. >

Voltál-e már szerelő?:
< Más szervereken igen viszont see szerverein még nem, ezért is kiszeretném próbálni. >

Mennyi idős vagy?:
< 17. életévemet töltöttem be most szeptember 26.-án >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 4 éve szerintem már stabilan csak volt egy szerver leégés ahol sajnos új karaktert kellett kezdjek. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen igen. Napi szinten. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Ameddig nincs suli egész nap de ha megkezdődik januárba a munka és az iskola akkor 3-4 órát/nap de az fix. Most igazából elég sokat 6-8 órákat/nap stabilan. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Most mivel szünet van ezért teljesen mindegy de ha választani kéne délután, ha suli lesz januártól akkor délelőtt és este. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Dobos Ervin Attila, a becsületes nevem. 2004.09.26.-án Budapesten jöttem napvilágra. Nem a legnagyobb büszkeségem de 4-5 éves korom óta játszok és élek az internetes világban. Eleinte Singleplayer játékokkal játszottam aztán egyre idősebb lettem és elkezdtem játszani Multiplayer és CO-OP játékokat is. Régebben még sportoltam is nagyon sokat, futballoztam, kézilabdáztam, úsztam. Pestmegyében élek, diákmunkásként dolgoztam egy nyomdába. Elég nehéz és fizikailag megerőltető volt viszont muszáj volt egy kis pénz szereznem a nyárra. Idén még szeretném elkezdeni a jogosítványt csak az sajnos anyagi kérdésen is múlik. Most iratkoztam be idén Kecskemétre esti tagozatú érettségire, 3 év 13:00-18:00 H-P minden egyes nap. Nem vagyok túlságosan bőbeszédű szóval röviden ennyi amit kell tudni az igazi életemről. Egy kocka diák vagyok aki szeret ismerkedni és új dolgokat felfedezni és elsajátítani. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Sziti

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
Mennyi ideig voltál a Taxi tagja, mi volt a távozásod oka?
Korrekt lap lett, elég bőven kifejtetted a gondolataidat. Sok sikert! :)
 

TheANO

Yeezy for Best!
2019. 03. 09.
122
118
V4 karakter
Marcus Nero Maximus
LV karakter
Gustav Marlon
V2 karakter
-
Mennyi ideig voltál a Taxi tagja, mi volt a távozásod oka?
Korrekt lap lett, elég bőven kifejtetted a gondolataidat. Sok sikert! :)

Köszi szépen, bővítettem annál a résznél kicsit. :)
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Korrekt lap lett. Támogatom sok sikert. ;)
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.12.29. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.