[Elfogadva] Giuseppe La Tucci Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Giuseppe La Tucci>

Születési helye, ideje:
< 1994.04.15>

Édesanyja lánykori neve:
< Juli Fooster>

Jelenlegi lakcíme:
< Albérletben lakok.>

Hány éve él a városban?:
< lassan már 6 éve élek a városban.>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert elég magas szakmai ismeretségem és tudásom van ezekbe és jól megállom egy ilyen helyen a helyemet, és kiváló munka erő vagyok és én magam is rajongok és imádom az autókat, és szeretem őket szerelni, bügykölni, építeni, és ki hozni belőlük a maxot, meg persze ha bajuk esik minél hamarabb megjavítani, és ez a hely megfelelő lenne számomra hogy itt kimutassam az idáig megtanult dolgokat.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Gyorsan képes vagyok beilleszkedni és felvenni azt a fajta munkaritmust amit a Redline Auto Service végeznek a szerelők. Nyugodt természetem van, fejlődőképes vagyok és szenvedélyem a szerelés, hanyag munkát soha sem adok ki a kezeim közül. Ezek mellett minden szakmai tudásom, képesítésem megvan ami a munka elvégzéséhez szükséges. Elvégeztem az autószerelői szakközép iskolát, megvan a szakmai tudásom, és tapasztalatom mivel dolgoztam már egy másik városban is autószerelő ként Fix & Drive Mechanic Shop-nál is, precíznek, megbízhatónak, magabiztosnak, segítőkésznek ismernek a barátaim. Természetesen van már tapasztalatom ebben a munka körben mivel hogy autószerelői végzettséggel rendelkezem, és édes apám is autó szerelő, ő viszont egy kisebb vállalatnál dolgozik, amikor időm volt mindig be mentem hozzá a műhelybe segíteni és még több tapasztalatot szereztem ezáltal, rengeteg autót ismerek és rengeteg autót szereltünk már így édes apámmal együtt, eltanultam tőle egy két dolgot amivel könnyebben tudok alkalmazkodni ehhez a munkához.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen Dolgoztam már itt is voltam már nem egyszer.>

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Taxi társaság, Redline Auto Service. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen.>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Giuseppe La Tucci.>


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 74642 perc jelenleg.>

Eddigi frakcióid:
< Rendline Auto Service, Las Venturas Taxi>

Jelenlegi frakciód:
< Nincs jelenleg.>

Mióta RP-zel?:
< 2017 óta RP-zek.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nagyon motivál engem az, hogy olyan emberekkel dolgozhassak együtt, akiknek hasonló céljaik vannak és akik egy erős közösséget szeretnének kialakítani. A szabályzatban leírtakat teljes mértékben tudomásúl veszem. A kezemből kiadott munkáimra odafigyelek, legjobb tudásom szerint készítem el.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Ebben a témában nem egyszerű úgy írni, hogy az ember ne tűnjön hivalkodónak, azért megpróbálom. Úgy gondolom, hogy a tapasztalataimból kifolyólag elég könnyen bele tudnék rázódni a dologba, rugalmas vagyok tartom magam a megbeszélt dolgokhoz, odafigyelek arra, hogy amit csinálok azt úgy csináljam ahogy azt elvárják tőlem. Könnyen beilleszkedek, általában percek alatt szimpatikus tudok lenni az embereknek de ez nem mindig így van.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen voltam.>

Mennyi idős vagy?:
< 21 esztendős vagyok>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017 óta játszok a szerveren.>

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen használok és jelenleg is moderátorkodok.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Természesen használok.>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 órát tudnék szánna vagy akár többet is ha nem jön közbe semmi.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután lennék aktív>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2 opciot választom>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Orbán Bálintnak hívnak. 21 esztendős vagyok. Veszprém megyében lakok egy faluban egy kertes házban a szüleimmel. Barátságos és tisztelett tudo srác vagyok, és mindig megadon a tisztelet a másiknak. Zala megyébe járok Dolgozni.Ha nem kell segítenem a ház körüli vagy máshol a munkában akkor a ts szoktam tölteni az időt és a barátaimmal beszélgetni.Van Pozitív és negatív tulajdonságaim is. Pozitív: A rám bízott feladatokat mindig 100%-osan szeretem elvégezni, A számomra az új dolgokat is gyorsan megtanulom. Segítőkész vagyok. Negatív: Rosszabb pillanataimban egy poénon is meg tudok sértődni, Néha zárkózott vagyok, Olykor némi lustaság, bizalmatlanság és makacsság jellemez. Van egy hugom jól kijövök vele. Nincs ugy barátom akivel eljárnék valahova is, és ezért irtam a negatív tulajdonsághoz hogy néha zárkodos vagyok. Nem vagyok az a bulizos tipus inkább egymagamba iszok.>
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
Visszavétetelre került a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.