[Elfogadva] Giovanni Crescenzo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Offlinee

🤴
2021. 07. 22.
80
170
LV karakter
howard.price


ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Crescenzo
Középső név: -
Keresztnév: Giovanni
Születési hely és idő: Lenox Hill Hospital, New York. 1996/03/31
Anyja leánykori neve: Lily Osborn.

Elérhetőség:
Telefonszám: +38/76-229-6856
E-mail cím: GCrescenzo03@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Egyszerű a válasz. Láttam, hogy jelentkezés nyílt, ekkor egyből felcsillant a szemem. Sok ideje érdekelnek az autók, így a vezetés is. Kiváló vezetési és kommunikációs képességekkel rendelkezem. Találkoztam már jó néhány taxissal, eléggé barátságós a légkör, ahogyan láttam. Volt, illetve van is ismeretségem a taxi társaságon belül, rosszat nem hallottam, ezért szeretnék jelentkezem ide.


Miért pont önt vegyük fel?
Ahogyan azt már leírtam, megfelelő tapasztalatom és vezetési képességem van a feladatkör betöltésére. Rendkívűl jól tudok bánni az emberekkel, segítek ahol tudok. Rendkívüli problémamegoldó képességemmel és gyors reflexekkel rendelkezem, ennél a munkánál ez elengedhetetlen. Ha ez esetleg nem lenne elég, szeretek és tudok is csapatban dolgozni, szerintem ez a kulcsa mindennek.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Véleményem szerint, azért is fontos, mert ha egy közösségben nincsen összhang, akkor fejetlenség van és tönkre megy a csapat. Fontos, hogy egybe maradjon a csapat, mert csak úgy tudnak érvényesülni bármiben is, a csapatmunka a kulcsa mindennek. A felek kiegészítik, segítik így egymást.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Ákos-nak hívnak.


Hány éves vagy?
17 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
44.405 játszott perccel rendelkezem.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, voltam. Voltam a Redline Auto Service tagja, SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT tagja, utólag pedig a(z) Las Venturas Medical Services tagja.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Váltani szerettem volna.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Arra, hogy törekedek szabályosan játszani és így élvezni a játékot. Perceimhez képest, egyetlen Jailem van. IC is büntetlen vagyok. Jelenlegi vagyonomra, illetve azokra az emberekre, akiket megismertem itt és mai napig együtt játszunk.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Változó. Napi 3-4 óra.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Eddig frakcióimban is megálltam a helyem. Kellő tapasztalattal rendelkezem, jól ismerem a térképet is. Vezetési képességemmel sem volt eddigiekben gond. Tudok, illetve szeretek is csapatban dolgozni. Problémamegoldó, kommunikációs és helyesírási készségem is megfelelő.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Hello,Ákosnak hívnak. 17 éves vagyok,Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében élek. Jelenleg még tanulok,gimnáziumban. Barátságos,segítőkész ember vagyok más és saját véleményem szerint is. Nem vagyok magamba forduló,extrovertált személyiség vagyok. Elég sok sporteseményen szoktam részt venni,főleg focin. Szabadidőmet haverokkal töltöm. Emelett aktívan tevékenykedek, erőemelőként is. Heti jópár órát szoktam a teremben tölteni, ez az egyik fő elfoglaltságom a suli mellett. Volt pár szép eredményem ebben is, amire azért büszke vagyok.




Aláírás: Giovanni Crescenzo

Kelt.: 2023.06.12
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023 06. 18. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Offlinee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.